27 Декабрь, 17:07

Здоров’я — найкращий подарунок. Так вирішили в лікарні Мечникова і запросили на медичний огляд учасників АТО(ВІДЕО)

Більше ста бійців з усієї області приїхали на консультації. Але почали не з кабінетів та процедур, а зі створення передноворічного настрою — школярі Дніпра влаштували святковий концерт прямо в лікарні.

Анатолій на фронті отримав множинні осколкові поранення, які і досі дають про себе знати. Отож сьогодні приїхав на консультацію та огляд до спеціалістів.

Анатолій Могила, боєць полку Дніпро-1: «Я пойду, скорее всего, к травматологу, к ортопеду и кардиологу. Время и полученные ранения дают о себе знать — чуть раньше, чуть позже, вот так вот».

Сергій Риженко, головний лікар ОКЛ імені Мечникова: «Лучший способ отметить праздник — это помощь тем, кто нуждается в заботе и поддержке. Сегодня с нами герои, которые с 2014 года находились в больнице Мечникова после ранения. Мы им помогаем и будем помогать».

Привітати з прийдешніми святами та провідати бійців приїхала і дружина міського голови — Марина Філатова.

Марина Філатова, дружина міського голови: «Это та категория граждан, которой нужно внимание, нужна забота. Люди требуют не только лечения и реабилитации, но и психологической реабилитации».

Оглядали бійців хірурги, ортопеди, офтальмологи та багато інших вузьких спеціалістів, аби кожен отримав необхідну допомогу. Лікарі ж кажуть: завжди готові прийти на допомогу нашим захисникам.

Автор — Ольга Самойленко

Камреа — Олександр Вернигоров

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06