28 Декабрь, 18:48

Кардіоцентр у Дніпрі отримав найсучасніший апарат для гострого діалізу (КОМЕНТАР)

Унікальний апарат для гемодіалізу та 4 апарати для штучної вентиляції легень поповнили фонд обладнання Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології. Обласний департамент охорони здоров’я придбав ці прилади на суму 5 мільйонів гривень. Гемодіаліз забезпечує життєдіяльність нирки у тих випадках, коли орган не здатний самотужки поратись із своєю функцією та виводити продукти життєдіяльності з організму. Цей апарат — другий за ліком в Україні. Подібний досі був лише у Києві. Незабаром нове обладнання з’явиться у дитячій реанімації та реанімації пацієнтів з інфарктом.

Всеволод Піонтковський, завідувач відділенням інтенсивної терапії: “Аппарат для гемодиализа мы получили впервые. Это новейший аппарат. Первый аппарат был получен в Киеве. Это у нас второй аппарат. Для нас он представляет абсолютною необходимую ценность. Потому что большое количество пациентов у нас оперируется с исходной хронической почечной недостаточностью. И раньше таких пациентов мы не могли оперировать, мы отправляли их в Киев”.

Олена Лугова, директорка кардіоцентру: “Аппарат искусственной вентиляции — это то, что крайняя необходимость для нас, для кардиоцентра, потому что самые тяжёлые больные — с кардиологической патологией, больные после оперативных вмешательств на сердце —  требуют, конечно же, искусственной вентиляции легких».  

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40