05 Февраль, 22:23

Оригамі, йога, аеробіка та випалювання: відпочивальники «Золотого Віку» ледве знайшли час на зустріч із мером (відео)

Оригамі, петриківський розпис, йога —для зустрічі з мером ледве викроїли час. 

.Міський голова із черговою інспекцією завітав у відпочинковий табір для бабусь і дідусів “Золотий вік”. Борис Філатов оглянув відремонтовані приміщення закладу, поділився планами щодо розвитку пансіонату на 2018-ий рік та зустрівся з відпочивальниками. Далі — у сюжеті.

Пансіонат “Лісовий”, що у Дніпрі на вулиці Березанівській, нині завершує третю зміну. Новорічний сезон у таборі “Золотий вік” розпочався 15-го січня. Згідно з планами на 2018-ий, до кінця року тут мають відпочити загалом 12 тис. дніпрян поважного віку — це 50 змін по 240 людей кожна. Відпочинок є безкоштовним і триває 5 днів. Також на цей рік запланували повну реконструкцію пансіонату.

 Борис Філатов — міський голова

В этом году мы запланировали реконструкцию лагеря, который ранее принадлежал горводоканалу, серьёзное финансирование — будем делать фасад, будем делать ремонты, будем делать крышу, будем делать летний театр для выступлений на свежем открытом воздухе. Ну, а сейчас, что изменилось с последнего моего визита,— открыта парикмахерская.

Люди так званого “золотого віку” у таборі-пансіонаті мають змогу не лише відпочити і поспілкуватися одне з одним, а й причепуритися.

Цей сезон відрізнятиметься від попереднього оновленою програмою дозвілля — з’явилася скандинавська хода, оригамі, додаткові майстер-класи з рукоділля, а також лекції по догляду за кімнатними рослинами.

 Тетяна Дмитрівна — відпочивальниця

(“Я считаю, что это прекрасный проект для пожилых людей, которые в общем-то в наше время замыкаются в себе дома. Это для них такая разрядка, такое душевное удовольствие, что я искренне говорю — так дальше и держать.”)

Орігамі, петриківський розпис, йога — відпочивальники щодня навчаються чогось нового. Шиття, вишивка, випалювання по дереву, аеробіка, прогулянки у лісі, кіно і концерти — настільки багато різновидів дозвілля, що люди й не знають, куди бігти спочатку. Адже хочеться спробувати все, але 5-ти днів на це мало.

 Людмила Позняк — відпочивальниця

(“Я — пенсионерка, отдыхаю здесь, ну, кроме этого я ещё руководитель ансамбля «Ивушка», вот сегодня мы будем петь на закрытии нашего отдыха. Отдыхалось очень хорошо — и отдых, и питание, и проживание, и оригамі — всё очень нам нравится. Жалко, единственное, что мало только.”)

Євгенія Грищенко — відпочивальниця

(“Очень нравится, прекрасно. Питание, свежий воздух, условия в комнате прекрасные и вообще в корпусе чистота и порядок . И все развлечения для нас нашего возраста всевозможные хороши — концерты, кино, главное хорошо — кружки. Хоть немножко, но мы ещё вспоминаем молодость.”)

Выбор редакции

Впровадження стандартів Стамбульської конвенції — на Дніпропетровщині створять комплексну систему реагування на насильство (КОМЕНТАР)

Б'є — значить сяде. У Дніпрі провели робочу зустріч щодо стратегії впровадження нового закону з протидії домашньому насильству. За ініціативою

23 Февраль, 08:17
Борис Філатов оголосив у Дніпрі операцію «Дамоклів меч» (дніпропетрушка) — оновлено

Борис Філатов оголосив у Дніпрі операцію "Дамоклів меч" - так він назвав знищення незаконних пунктів прийому металолому, куди потрпляють кришки

22 Февраль, 21:01
Дніпровська легкоатлетка представить Україну на чемпіонаті світу

  Дніпрянка Анна Рижикова-Ярощук перемогла в Міжнародному легкоатлетичному турнірі. Завдяки цій перемозі, наша землячка візьме участь в чемпіонаті світу з

22 Февраль, 16:58
За три роки завдяки альтернативному паливу область скоротила споживання газу на 13% – Валентин Резніченко

За три останні роки на Дніпропетровщині ввели в експлуатацію понад сотню об’єктів альтернативної енергетики. Їхня сумарна потужність – 165 МВт.

22 Февраль, 16:44
Біл Гейтс зіграє в «Теорії великого вибуху» — прем’єра у березні

Біл Гейтс  став запрошеною зіркою для  серіалу CBS "Теорія великого вибуху"  - він зіграє в епізоді однієї з майбутніх серій,

22 Февраль, 12:45
Програми для переселенців в Україні фінансує МЗС Німеччини (КОМЕНТАР)

 Програми для переселенців в Україні фінансує МЗС Німеччини Цього року допомога надається за двома напрямками - соціальна та ваучерна. Перша

22 Февраль, 07:53
Давід Маркіш, відомий письменник з Ізраїлю, виступить у Дніпрі на творчій зустрічі (анонс)

Давід Маркіш, відомий письменник з Ізраїлю, виступить у Дніпрі на творчій зустрічі  

21 Февраль, 18:27
21 лютого — Міжнародний день рідної мови(ВІДЕО)

Історія свята має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію проти урядової заборони на

21 Февраль, 17:42