05 Февраль, 22:23

Оригамі, йога, аеробіка та випалювання: відпочивальники «Золотого Віку» ледве знайшли час на зустріч із мером (відео)

Оригамі, петриківський розпис, йога —для зустрічі з мером ледве викроїли час. 

.Міський голова із черговою інспекцією завітав у відпочинковий табір для бабусь і дідусів “Золотий вік”. Борис Філатов оглянув відремонтовані приміщення закладу, поділився планами щодо розвитку пансіонату на 2018-ий рік та зустрівся з відпочивальниками. Далі — у сюжеті.

Пансіонат “Лісовий”, що у Дніпрі на вулиці Березанівській, нині завершує третю зміну. Новорічний сезон у таборі “Золотий вік” розпочався 15-го січня. Згідно з планами на 2018-ий, до кінця року тут мають відпочити загалом 12 тис. дніпрян поважного віку — це 50 змін по 240 людей кожна. Відпочинок є безкоштовним і триває 5 днів. Також на цей рік запланували повну реконструкцію пансіонату.

 Борис Філатов — міський голова

В этом году мы запланировали реконструкцию лагеря, который ранее принадлежал горводоканалу, серьёзное финансирование — будем делать фасад, будем делать ремонты, будем делать крышу, будем делать летний театр для выступлений на свежем открытом воздухе. Ну, а сейчас, что изменилось с последнего моего визита,— открыта парикмахерская.

Люди так званого “золотого віку” у таборі-пансіонаті мають змогу не лише відпочити і поспілкуватися одне з одним, а й причепуритися.

Цей сезон відрізнятиметься від попереднього оновленою програмою дозвілля — з’явилася скандинавська хода, оригамі, додаткові майстер-класи з рукоділля, а також лекції по догляду за кімнатними рослинами.

 Тетяна Дмитрівна — відпочивальниця

(“Я считаю, что это прекрасный проект для пожилых людей, которые в общем-то в наше время замыкаются в себе дома. Это для них такая разрядка, такое душевное удовольствие, что я искренне говорю — так дальше и держать.”)

Орігамі, петриківський розпис, йога — відпочивальники щодня навчаються чогось нового. Шиття, вишивка, випалювання по дереву, аеробіка, прогулянки у лісі, кіно і концерти — настільки багато різновидів дозвілля, що люди й не знають, куди бігти спочатку. Адже хочеться спробувати все, але 5-ти днів на це мало.

 Людмила Позняк — відпочивальниця

(“Я — пенсионерка, отдыхаю здесь, ну, кроме этого я ещё руководитель ансамбля «Ивушка», вот сегодня мы будем петь на закрытии нашего отдыха. Отдыхалось очень хорошо — и отдых, и питание, и проживание, и оригамі — всё очень нам нравится. Жалко, единственное, что мало только.”)

Євгенія Грищенко — відпочивальниця

(“Очень нравится, прекрасно. Питание, свежий воздух, условия в комнате прекрасные и вообще в корпусе чистота и порядок . И все развлечения для нас нашего возраста всевозможные хороши — концерты, кино, главное хорошо — кружки. Хоть немножко, но мы ещё вспоминаем молодость.”)

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26