07 Февраль, 22:25

Леоніда Краснопольського, відомого волонтера, провели в останню путь (відео)

У Дніпрі в останню путь провели відомого волонтера  Леоніда Краснопольського. Він народився у Донецьку, переїхав до нашого міста і з самого початку війни на Сході підтримував українську армію. Востаннє проститися з волонтером, який загинув у ДТП, прийшло кількасот мешканців Дніпра. Серед них — колеги, родичі та друзі. Саме з їхніх вуст —  про життя і досягнення Леоніда Краснопольського. Успішна кар’єра донецького дизайнера одягу обірвалася через війну. 5 днів у полоні бойовиків за підтримку українських військових і довгий шлях до нового дому. Після звільнення Леонід Краснопольський не залишився у рідному Донецьку, із родиною рушив до Дніпра. Тут розпочав активну  кампанію для допомоги бійцям АТО. Чоловік заснував патріотичний бренд одягу “Хунта.ін.юей”. Кошти від продажу речей витрачав на волонтерство. Він неодноразово бував на передовій, надавав підтримку медичним закладам і навіть став автором патріотичного коміксу про героїв сучасної України. 4 лютого Леонід Краснопольський загинув у ДТП на Набережній Перемоги — в бік його автівки врізалась Тойота.  

Олег Ростовцев, член правління єврейської общини Дніпропетровщини

Сегодня мы прощаемся с одним из очень важных для нас людей. Человеком, который стал символом украинской модерной нации, который показал, как соединяется в одном человеке и гордость за своё этническое происхождение, и  за свою религиозную, конфессиональную принадлежность. И одновременно од был гордым украинцем, человеком, который боролся за Украину, сражался за нее.

 

В’ячеслав “Філін” Власенко, командир 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Останній раз ми спілкувалися за 20 хвилин до цієї трагічної події. Він мав на днях приїхати до нас привезти для бійців берци. І 16 лютого у нас третя річниця створення батальйону — і він був запрошений. Він був відзначений, як “Гордість батальйону “Донбас””, є у нас відзнака — і на третю річницю ми планували йому цю відзнаку вручити.

 

Міла Ручка, волонтерка дніпровського військового шпиталю

Познайомилися ми… В нас був такий випадок, що не хватало нам одягу — 4 рік — і ми в Інтернеті написали: “Хто може допомогти?” — і він відгукнувся. 70% десь всього того, що в нас є на волонтерському складі, це його заслуга. Він все доставав: і рюкзаки, і костюми спортивні, і спортивні штани, і взуття, і шапочки, і рукавички.

Віталій Аверін, боєць 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Он дарил нам не только футболки, а и курточки, штаны, рюкзаки — всем снабжал. И вот эти берци мне лично подарил, курточку эту — буквально 4 дня назад подарил. 2 дня назад до этой трагедии.. 2 дня назад с ним общались.

Олег Ростовцев, член правлінняєврейської общини Дніпропетровщини

Кому-то он помогал материально, кому-то помогал советом, кого-то мог просто выругать и помочь ему занять не пассивную, а активную позицию в жизни, что-то начать делать.

Міла Ручка, волонтерка дніпровського військового шпиталю

Перше, що в голові було, що ми осиротіли. Дуже тяжко на душі, понімаєте? Дуже тяжко, тому що саме страшне — це смерть. Саме страшне… Можна боротись зі всім: з сепаратизмом, з хворобами, але вже смерть нічим не побореш.

Олег Ростовцев, член правлінняєврейської общини Дніпропетровщини

Вы знаете, он выполнял одну из величайших вещей, которую можно сформулировать, как то, что правая рука не знает, что делает левая. Он делал это не публично, он это не офишировал. Память о нем отмечается отнюдь не только в Днепре. Я знаю, что траурные церемонии сегодня проходят и в Киеве, и в Умани, и даже в городе Эйлат на Красном море в Синагоге будет проходить траурная церемония.

  Поховали Леоніда Краснопольського на Запорізькому кладовищі Дніпра за єврейськими традиціями. В нього залишився син, який наразі служить в ізраїльскій армії. Друзі Леоніда обіцяють: його творча спадщина, чисельні волонтерські проекти і магазин патріотичного одягу “Хунта.ін.юей” функціонуватимуть і надалі.  

Віталій Аверін, боєць 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Не будем опускать руки, будем дальше заниматься тем, что он начинал. Не оставим это дело в честь его.

 

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26