07 Февраль, 22:25

Леоніда Краснопольського, відомого волонтера, провели в останню путь (відео)

У Дніпрі в останню путь провели відомого волонтера  Леоніда Краснопольського. Він народився у Донецьку, переїхав до нашого міста і з самого початку війни на Сході підтримував українську армію. Востаннє проститися з волонтером, який загинув у ДТП, прийшло кількасот мешканців Дніпра. Серед них — колеги, родичі та друзі. Саме з їхніх вуст —  про життя і досягнення Леоніда Краснопольського. Успішна кар’єра донецького дизайнера одягу обірвалася через війну. 5 днів у полоні бойовиків за підтримку українських військових і довгий шлях до нового дому. Після звільнення Леонід Краснопольський не залишився у рідному Донецьку, із родиною рушив до Дніпра. Тут розпочав активну  кампанію для допомоги бійцям АТО. Чоловік заснував патріотичний бренд одягу “Хунта.ін.юей”. Кошти від продажу речей витрачав на волонтерство. Він неодноразово бував на передовій, надавав підтримку медичним закладам і навіть став автором патріотичного коміксу про героїв сучасної України. 4 лютого Леонід Краснопольський загинув у ДТП на Набережній Перемоги — в бік його автівки врізалась Тойота.  

Олег Ростовцев, член правління єврейської общини Дніпропетровщини

Сегодня мы прощаемся с одним из очень важных для нас людей. Человеком, который стал символом украинской модерной нации, который показал, как соединяется в одном человеке и гордость за своё этническое происхождение, и  за свою религиозную, конфессиональную принадлежность. И одновременно од был гордым украинцем, человеком, который боролся за Украину, сражался за нее.

 

В’ячеслав “Філін” Власенко, командир 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Останній раз ми спілкувалися за 20 хвилин до цієї трагічної події. Він мав на днях приїхати до нас привезти для бійців берци. І 16 лютого у нас третя річниця створення батальйону — і він був запрошений. Він був відзначений, як “Гордість батальйону “Донбас””, є у нас відзнака — і на третю річницю ми планували йому цю відзнаку вручити.

 

Міла Ручка, волонтерка дніпровського військового шпиталю

Познайомилися ми… В нас був такий випадок, що не хватало нам одягу — 4 рік — і ми в Інтернеті написали: “Хто може допомогти?” — і він відгукнувся. 70% десь всього того, що в нас є на волонтерському складі, це його заслуга. Він все доставав: і рюкзаки, і костюми спортивні, і спортивні штани, і взуття, і шапочки, і рукавички.

Віталій Аверін, боєць 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Он дарил нам не только футболки, а и курточки, штаны, рюкзаки — всем снабжал. И вот эти берци мне лично подарил, курточку эту — буквально 4 дня назад подарил. 2 дня назад до этой трагедии.. 2 дня назад с ним общались.

Олег Ростовцев, член правлінняєврейської общини Дніпропетровщини

Кому-то он помогал материально, кому-то помогал советом, кого-то мог просто выругать и помочь ему занять не пассивную, а активную позицию в жизни, что-то начать делать.

Міла Ручка, волонтерка дніпровського військового шпиталю

Перше, що в голові було, що ми осиротіли. Дуже тяжко на душі, понімаєте? Дуже тяжко, тому що саме страшне — це смерть. Саме страшне… Можна боротись зі всім: з сепаратизмом, з хворобами, але вже смерть нічим не побореш.

Олег Ростовцев, член правлінняєврейської общини Дніпропетровщини

Вы знаете, он выполнял одну из величайших вещей, которую можно сформулировать, как то, что правая рука не знает, что делает левая. Он делал это не публично, он это не офишировал. Память о нем отмечается отнюдь не только в Днепре. Я знаю, что траурные церемонии сегодня проходят и в Киеве, и в Умани, и даже в городе Эйлат на Красном море в Синагоге будет проходить траурная церемония.

  Поховали Леоніда Краснопольського на Запорізькому кладовищі Дніпра за єврейськими традиціями. В нього залишився син, який наразі служить в ізраїльскій армії. Друзі Леоніда обіцяють: його творча спадщина, чисельні волонтерські проекти і магазин патріотичного одягу “Хунта.ін.юей” функціонуватимуть і надалі.  

Віталій Аверін, боєць 46 окремого батальйону спецпризначення “Донбас-Україна”

Не будем опускать руки, будем дальше заниматься тем, что он начинал. Не оставим это дело в честь его.

 

Вибір редакції

Кубок Незалежності серед команд спортивного клубу Дніпро-1 відбудеться у Дніпрі 24 серпня (коментар)

На День незалежності України у Дніпрі відбудеться свято для футбольних фанатів — Кубок Незалежності спортивного клубу Дніпро-1. 24 серпня на

21 Август, 19:52
Слінгомами Дніпра станцювали разом із своїми грудними малюками (відео)

Танець підготували до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Знімали відео на смартфони, одна з організаторок свята у Дніпрі, Анна Галіцина, монтувала

19 Август, 08:47
43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО ( відео)

43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО Сорок третій окремий мотопіхотний батальйон святкує четверту річницю

18 Август, 22:11
На фестиваль «Вільне небо» у Дніпро приїде Дзідзьо (коментар)

День Незалежності України на Дніпропетровщині вже традиційно відзначать на аеродромі «Майське». Фестиваль «Вільне небо» відбудеться двадцять четвертого серпня, святкування почнуться

18 Август, 08:48
Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19