14 Февраль, 21:43

Лута лівре у Дніпрі — відбувся перший чемпіонат з бразильської боротьби

  Лута Лівре — нова система єдиноборства, що прийшла в Україну з Бразилії. Це різновид греплінгу, що у перекладі з португальської означає “вільна боротьба”. В її основі — позиційне маневрування двох спортсменів, кожен із яких намагається підкорити суперника за допомогою больових та задушливих прийомів — звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підсічок, підніжок та інших. Ударні техніки у греплінгу суворо заборонені. Так само і взуття. Екіпірування греплера складається з борцівського трико або шортів та футболки, але вони обов’язково мають щільно прилягати до тіла аби під час бою не надати комусь переваги. Лута лівре ще називають тактичною, або боротьбою шахів. Головна мета — примусити суперника здатися.
 Валентин Дідик — організатор турніру “Dnepr Challenge”Сегодня мы проводим эти соревнования — это первые соревнования в нашем городе подобного плана. Турнир называется «Днепр Челендж». Я думаю, этот турнир будет у нас регулярным — как минимум мы хотим провести его два раза в году. И на данные соревнования приехало достаточно команд — в итоге 79 участников.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Одеського, Київського, Запорізького та Дніпропетровського регіонів. Такий розмах надає міському турніру право вийти на вищий, більш відкритий всеукраїнський рівень. Організатори у майбутньому сподіваються розширити турнір до міжнародного.
 Євген — тренер з кросфіту в залі “Factory” у Дніпрі Наши друзья по этому виду, так же набирающий популярность новый спорт у нас, как бы, в Украине и мы были очень рады помочь в проведении этого турнира. Как бы, всячески помогаем развиваться спорту в любом направлении в Украине.
Ці змагання різновікові — серед учасників і школярі середніх класів, і дорослі чоловіки. Турнір проходив у два етапи: спочатку виступили молодші учасники, а потім — старші. Призовий фонд — дипломи і медалі. Крім того, після турніру відбувся розіграш 10-ти подарункових турнірних футболок, які дістались учасникам із найкращою технікою бою у різних вікових та вагових категоріях. Ось цей юнак займається Лута Лівре 3 роки. Він іще не виступав, але вже відзначив, що учасники демонструють високий рівень підготовки. Каже, що для нього цей вид спорту — те, що треба.
Олександр Нойський — учасник змагань від клубу “First” Этот спорт — вот мой возраст, я как бы не пацан, ну и возрастом не за 50. Это спорт который позволяет держать себя в тонусе, держать себя в форме, быть мощным. А также оттачивать свои навыки, которые пригодны и в повседневной жизни тоже.
Серед учасників були й дівчата. Наприклад, Катя теж займається цим спортом 3 роки.
Катя Фєдонова — переможниця серед дівчат  Понравилось. Братья просто занимаются, и я пошла. В дальнейшем хочу развиваться, ну чтоб дальше быть, участвовать.“)

Вибір редакції

У міськраді розповіли як долали наслідки циклону (ВІДЕО)

Проти ночі на 21 березня містом пройшовся дощ при температурі -7. Після він обернувся на сніг і йшов до 5-ї

21 Март, 18:53
На участь у ЗНО зареєструвалися понад 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018. У Дніпропетровській області цьогоріч тести складатимуть понад 30 тисяч абітурієнтів. Про це розповіли в

21 Март, 16:36
Юні шахісти Дніпра – серед найкращих в Україні

21 Март, 16:34
Прогноз погоди на 22 березня, четвер (ВІДЕО)

21 Март, 16:22
Найближчої неділі Україна переходить на літній час (КОРИСНО)

Незважаючи на «зимову» весну, за годинником, починаючи з найближчої неділі, матимемо вже літній час. У ніч з 24 на 25

21 Март, 15:59
У Дніпрі застосували унікальну для України технологію захисту асфальту від льоду

У ніч на 21 березня у Дніпрі випало ще близько 20 сантиметрів снігу, а дороги вкрилися льодом. Для боротьби зі

21 Март, 15:52
Екстрені служби у Дніпрі працюють цілодобово — звіт від 20 березня (КОМЕНТАР)

Екстрені служби у Дніпрі працюють цілодобово Третій день Дніпропетровська область приходить до тями після снігових хуртовин. Нагадаємо, за словами синоптиків,

20 Март, 19:38
9 канал у день весняного рівнодення вирушив на пошуки літа (ВІДЕО)

9 канал у день весняного рівнодення вирушив на пошуки літа Поки дніпряни розчищають двори від снігу, знову дістають теплі речі,

20 Март, 18:37