14 Февраль, 21:43

Лута лівре у Дніпрі — відбувся перший чемпіонат з бразильської боротьби

  Лута Лівре — нова система єдиноборства, що прийшла в Україну з Бразилії. Це різновид греплінгу, що у перекладі з португальської означає “вільна боротьба”. В її основі — позиційне маневрування двох спортсменів, кожен із яких намагається підкорити суперника за допомогою больових та задушливих прийомів — звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підсічок, підніжок та інших. Ударні техніки у греплінгу суворо заборонені. Так само і взуття. Екіпірування греплера складається з борцівського трико або шортів та футболки, але вони обов’язково мають щільно прилягати до тіла аби під час бою не надати комусь переваги. Лута лівре ще називають тактичною, або боротьбою шахів. Головна мета — примусити суперника здатися.
 Валентин Дідик — організатор турніру “Dnepr Challenge”Сегодня мы проводим эти соревнования — это первые соревнования в нашем городе подобного плана. Турнир называется «Днепр Челендж». Я думаю, этот турнир будет у нас регулярным — как минимум мы хотим провести его два раза в году. И на данные соревнования приехало достаточно команд — в итоге 79 участников.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Одеського, Київського, Запорізького та Дніпропетровського регіонів. Такий розмах надає міському турніру право вийти на вищий, більш відкритий всеукраїнський рівень. Організатори у майбутньому сподіваються розширити турнір до міжнародного.
 Євген — тренер з кросфіту в залі “Factory” у Дніпрі Наши друзья по этому виду, так же набирающий популярность новый спорт у нас, как бы, в Украине и мы были очень рады помочь в проведении этого турнира. Как бы, всячески помогаем развиваться спорту в любом направлении в Украине.
Ці змагання різновікові — серед учасників і школярі середніх класів, і дорослі чоловіки. Турнір проходив у два етапи: спочатку виступили молодші учасники, а потім — старші. Призовий фонд — дипломи і медалі. Крім того, після турніру відбувся розіграш 10-ти подарункових турнірних футболок, які дістались учасникам із найкращою технікою бою у різних вікових та вагових категоріях. Ось цей юнак займається Лута Лівре 3 роки. Він іще не виступав, але вже відзначив, що учасники демонструють високий рівень підготовки. Каже, що для нього цей вид спорту — те, що треба.
Олександр Нойський — учасник змагань від клубу “First” Этот спорт — вот мой возраст, я как бы не пацан, ну и возрастом не за 50. Это спорт который позволяет держать себя в тонусе, держать себя в форме, быть мощным. А также оттачивать свои навыки, которые пригодны и в повседневной жизни тоже.
Серед учасників були й дівчата. Наприклад, Катя теж займається цим спортом 3 роки.
Катя Фєдонова — переможниця серед дівчат  Понравилось. Братья просто занимаются, и я пошла. В дальнейшем хочу развиваться, ну чтоб дальше быть, участвовать.“)

Вибір редакції

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06
У Кривому Розі маршрутка на повному ходу врізалася в дерево — травмовані 12 людей (ВІДЕО)

Масштабна ДТП у Кривому Розі. Маршрутка на повному ходу злетіла з дороги й врізалася в дерево. Крім водія травми дістали

25 Сентябрь, 16:57
Учні школи № 62 тимчасово навчатимуться в іншому закладі

Завтра, 26 вересня, учні школи № 62 у Дніпрі розпочнуть заняття у приміщеннях іншого закладу освіти. Після вимушених майже двотижневих

25 Сентябрь, 16:53
На дорогах області почали облаштовувати вагові майданчики для контролю вантажівок

Спеціально облаштований майданчик уже зводять у полтавському напрямку – на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка. Наразі підрядники закладають основу під новий комплекс. Невдовзі

25 Сентябрь, 16:36
Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування (ВІДЕО)

Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування 22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій

25 Сентябрь, 15:32