14 Февраль, 15:33

Мед замість цукру пропонують пасічники Дніпра в дитсадках і школах (відео)

МЕД ЗАМІСТЬ ЦУКРУ! Бджолярі Дніпропетровщини пропонують змінити раціон у садочках та школах і поступово відмовитися від цукру. Солодка альтернатива — мед. Мовляв він має цілющі властивості й дуже корисний для дітей. Скільки організму потрібно меду на добу? Яких хвороб можна позбутися завдяки АПІТЕРАПІЇ і чи можуть продукти бджільництва завдати шкоди? Лайф (звертаюсь до діток, які сидять за столами.) “Я бажаю вам смачного…. Дякую.” На сніданок у вихованців Дніпровського садочка №134 — запашна солодка запіканка. Керівник закладу каже: порожні тарілки після їжі — головний критерій якісної роботи кухарів.
ОЛЕНА ЛИТВИН ЗАВІДУЮЧА ДНІПРОВСЬКОГО ДИТЯЧОГО САДОЧКА №134 “На сегодняшний день питание дошкольников очень хорошо сбалансировано. Если говорить о сахаре, то норма на одного ребёнка в день на завтрак, обед и полдник — 45 грамм.»
У 2018-му цукрову норму пропонують докорінно переглянути. Говорячи про цілющі властивості меду, пасічники Дніпропетровщини ініціювали цікавий проект.
ОЛЕКСАНДР КАРАУШ — ГОЛОВА СПІЛКИ БДЖОЛЯРІВ “ТРАВНЕВИЙ МЕД” “Мёд вместо сахара в больницы, дошкольные и школьные учреждения.(+++) На сегодняшний день мы начинем изготовлять продукцию в стиках. Это правильно по отношению к здоровью детей.” »
Акцент на підростаюче покоління зроблений не випадково, адже міцний імунітет краще закладати саме в дитинстві. Втім не слід забувати — все корисне має міру.
ЯНІНА ДУБОВИК — ДІЄТОЛОГ (говорит очень хорошо и динамично весь этот сх 24сек) “До полутора лет мёд детям категорически запрещён ибо может вызвать развитие детского ботулизма. Поскольку мёд активный биологический продукт вызывающий аллергию, вводим в рацион ребёнка постепенно. До 3 лет это пол чайной ложки в сутки. До 5 лет до двух чайных ложек в сутки. До 12 лет это до 4 чайных ложек в сутки. Взрослым людям можно употреблять полторы столовые ложки мёда в сутки.»
Уже кілька десятеліть Дніпрянка Марія Іванова не вживає меду. Алергію на продукти бджільництва у жінки виявили в 6-річному віці. А от у її сина Михайла під забороною не лише мед, а і червоні фрукти й овочі. Втім у родині вірять: організм первістка здатний подолати недугу.
МАРІЯ ІВАНОВА — СТРАЖДАЄ ВІД АЛЕРГІЇ НА МЕД “То что мы перерастём аллергию я уверена. (+++) В данном возрасте мама конечно немного отсеивает всё не нужное, мама контролирует, а там уже организм сам поймёт и справится с аллергией.»
Представник народної медицини, бджоляр із п*ятнадцятирічним стажем Олександр Кармазін наголошує: в Україні АПІТЕРАПІЯ, як один із способів оздоровлення, має багатовіковий досвід.
ОЛЕКСАНДР КАРМАЗІН — ПРЕДСТАВНИК НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ “Ключом к расшифровке продуктов пчеловодства является человеческая слюна. Мёд, перга, пыльца, маточное и пчелиное молочко должны впитываться полостью рта и пищеводом. Только тогда мы получаем пользу и лечение.”
Вживати цілющі солодощі потрібно на-тщЕ — за 20-30 хвилин до їжі.
АРТУР ТЕРЕЩЕНКО – КОРЕСПОНДЕНТ “В народній медицині мед використовують, як зміцнювальний засіб для роботи серця, судинної системи. Домогає він при захворюваннях печінки, шлункових та кишкових розладах. Головний ворог респіраторних інфекцій — так званий ТРАВНЕВИЙ мед. А ще вважається: після року вживання продуктів бджільництва імунітет людини зміцнюється втричі.” Тож чи з*являться в раціоні садочків та шкіл Дніпропетровщини продукти бджільництва? Нині ідея, про поступовий перехід від цукру до меду перебуває на стадії обговорення.
Артур Терещенко, Олександр Самсонов, новини 9-го каналу.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01