14 Февраль, 15:33

Мед замість цукру пропонують пасічники Дніпра в дитсадках і школах (відео)

МЕД ЗАМІСТЬ ЦУКРУ! Бджолярі Дніпропетровщини пропонують змінити раціон у садочках та школах і поступово відмовитися від цукру. Солодка альтернатива — мед. Мовляв він має цілющі властивості й дуже корисний для дітей. Скільки організму потрібно меду на добу? Яких хвороб можна позбутися завдяки АПІТЕРАПІЇ і чи можуть продукти бджільництва завдати шкоди? Лайф (звертаюсь до діток, які сидять за столами.) “Я бажаю вам смачного…. Дякую.” На сніданок у вихованців Дніпровського садочка №134 — запашна солодка запіканка. Керівник закладу каже: порожні тарілки після їжі — головний критерій якісної роботи кухарів.
ОЛЕНА ЛИТВИН ЗАВІДУЮЧА ДНІПРОВСЬКОГО ДИТЯЧОГО САДОЧКА №134 “На сегодняшний день питание дошкольников очень хорошо сбалансировано. Если говорить о сахаре, то норма на одного ребёнка в день на завтрак, обед и полдник — 45 грамм.»
У 2018-му цукрову норму пропонують докорінно переглянути. Говорячи про цілющі властивості меду, пасічники Дніпропетровщини ініціювали цікавий проект.
ОЛЕКСАНДР КАРАУШ — ГОЛОВА СПІЛКИ БДЖОЛЯРІВ “ТРАВНЕВИЙ МЕД” “Мёд вместо сахара в больницы, дошкольные и школьные учреждения.(+++) На сегодняшний день мы начинем изготовлять продукцию в стиках. Это правильно по отношению к здоровью детей.” »
Акцент на підростаюче покоління зроблений не випадково, адже міцний імунітет краще закладати саме в дитинстві. Втім не слід забувати — все корисне має міру.
ЯНІНА ДУБОВИК — ДІЄТОЛОГ (говорит очень хорошо и динамично весь этот сх 24сек) “До полутора лет мёд детям категорически запрещён ибо может вызвать развитие детского ботулизма. Поскольку мёд активный биологический продукт вызывающий аллергию, вводим в рацион ребёнка постепенно. До 3 лет это пол чайной ложки в сутки. До 5 лет до двух чайных ложек в сутки. До 12 лет это до 4 чайных ложек в сутки. Взрослым людям можно употреблять полторы столовые ложки мёда в сутки.»
Уже кілька десятеліть Дніпрянка Марія Іванова не вживає меду. Алергію на продукти бджільництва у жінки виявили в 6-річному віці. А от у її сина Михайла під забороною не лише мед, а і червоні фрукти й овочі. Втім у родині вірять: організм первістка здатний подолати недугу.
МАРІЯ ІВАНОВА — СТРАЖДАЄ ВІД АЛЕРГІЇ НА МЕД “То что мы перерастём аллергию я уверена. (+++) В данном возрасте мама конечно немного отсеивает всё не нужное, мама контролирует, а там уже организм сам поймёт и справится с аллергией.»
Представник народної медицини, бджоляр із п*ятнадцятирічним стажем Олександр Кармазін наголошує: в Україні АПІТЕРАПІЯ, як один із способів оздоровлення, має багатовіковий досвід.
ОЛЕКСАНДР КАРМАЗІН — ПРЕДСТАВНИК НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ “Ключом к расшифровке продуктов пчеловодства является человеческая слюна. Мёд, перга, пыльца, маточное и пчелиное молочко должны впитываться полостью рта и пищеводом. Только тогда мы получаем пользу и лечение.”
Вживати цілющі солодощі потрібно на-тщЕ — за 20-30 хвилин до їжі.
АРТУР ТЕРЕЩЕНКО – КОРЕСПОНДЕНТ “В народній медицині мед використовують, як зміцнювальний засіб для роботи серця, судинної системи. Домогає він при захворюваннях печінки, шлункових та кишкових розладах. Головний ворог респіраторних інфекцій — так званий ТРАВНЕВИЙ мед. А ще вважається: після року вживання продуктів бджільництва імунітет людини зміцнюється втричі.” Тож чи з*являться в раціоні садочків та шкіл Дніпропетровщини продукти бджільництва? Нині ідея, про поступовий перехід від цукру до меду перебуває на стадії обговорення.
Артур Терещенко, Олександр Самсонов, новини 9-го каналу.

Вибір редакції

У міськраді розповіли як долали наслідки циклону (ВІДЕО)

Проти ночі на 21 березня містом пройшовся дощ при температурі -7. Після він обернувся на сніг і йшов до 5-ї

21 Март, 18:53
На участь у ЗНО зареєструвалися понад 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018. У Дніпропетровській області цьогоріч тести складатимуть понад 30 тисяч абітурієнтів. Про це розповіли в

21 Март, 16:36
Юні шахісти Дніпра – серед найкращих в Україні

21 Март, 16:34
Прогноз погоди на 22 березня, четвер (ВІДЕО)

21 Март, 16:22
Найближчої неділі Україна переходить на літній час (КОРИСНО)

Незважаючи на «зимову» весну, за годинником, починаючи з найближчої неділі, матимемо вже літній час. У ніч з 24 на 25

21 Март, 15:59
У Дніпрі застосували унікальну для України технологію захисту асфальту від льоду

У ніч на 21 березня у Дніпрі випало ще близько 20 сантиметрів снігу, а дороги вкрилися льодом. Для боротьби зі

21 Март, 15:52
Екстрені служби у Дніпрі працюють цілодобово — звіт від 20 березня (КОМЕНТАР)

Екстрені служби у Дніпрі працюють цілодобово Третій день Дніпропетровська область приходить до тями після снігових хуртовин. Нагадаємо, за словами синоптиків,

20 Март, 19:38
9 канал у день весняного рівнодення вирушив на пошуки літа (ВІДЕО)

9 канал у день весняного рівнодення вирушив на пошуки літа Поки дніпряни розчищають двори від снігу, знову дістають теплі речі,

20 Март, 18:37