14 Февраль, 15:33

Мед замість цукру пропонують пасічники Дніпра в дитсадках і школах (відео)

МЕД ЗАМІСТЬ ЦУКРУ! Бджолярі Дніпропетровщини пропонують змінити раціон у садочках та школах і поступово відмовитися від цукру. Солодка альтернатива — мед. Мовляв він має цілющі властивості й дуже корисний для дітей. Скільки організму потрібно меду на добу? Яких хвороб можна позбутися завдяки АПІТЕРАПІЇ і чи можуть продукти бджільництва завдати шкоди? Лайф (звертаюсь до діток, які сидять за столами.) “Я бажаю вам смачного…. Дякую.” На сніданок у вихованців Дніпровського садочка №134 — запашна солодка запіканка. Керівник закладу каже: порожні тарілки після їжі — головний критерій якісної роботи кухарів.
ОЛЕНА ЛИТВИН ЗАВІДУЮЧА ДНІПРОВСЬКОГО ДИТЯЧОГО САДОЧКА №134 “На сегодняшний день питание дошкольников очень хорошо сбалансировано. Если говорить о сахаре, то норма на одного ребёнка в день на завтрак, обед и полдник — 45 грамм.»
У 2018-му цукрову норму пропонують докорінно переглянути. Говорячи про цілющі властивості меду, пасічники Дніпропетровщини ініціювали цікавий проект.
ОЛЕКСАНДР КАРАУШ — ГОЛОВА СПІЛКИ БДЖОЛЯРІВ “ТРАВНЕВИЙ МЕД” “Мёд вместо сахара в больницы, дошкольные и школьные учреждения.(+++) На сегодняшний день мы начинем изготовлять продукцию в стиках. Это правильно по отношению к здоровью детей.” »
Акцент на підростаюче покоління зроблений не випадково, адже міцний імунітет краще закладати саме в дитинстві. Втім не слід забувати — все корисне має міру.
ЯНІНА ДУБОВИК — ДІЄТОЛОГ (говорит очень хорошо и динамично весь этот сх 24сек) “До полутора лет мёд детям категорически запрещён ибо может вызвать развитие детского ботулизма. Поскольку мёд активный биологический продукт вызывающий аллергию, вводим в рацион ребёнка постепенно. До 3 лет это пол чайной ложки в сутки. До 5 лет до двух чайных ложек в сутки. До 12 лет это до 4 чайных ложек в сутки. Взрослым людям можно употреблять полторы столовые ложки мёда в сутки.»
Уже кілька десятеліть Дніпрянка Марія Іванова не вживає меду. Алергію на продукти бджільництва у жінки виявили в 6-річному віці. А от у її сина Михайла під забороною не лише мед, а і червоні фрукти й овочі. Втім у родині вірять: організм первістка здатний подолати недугу.
МАРІЯ ІВАНОВА — СТРАЖДАЄ ВІД АЛЕРГІЇ НА МЕД “То что мы перерастём аллергию я уверена. (+++) В данном возрасте мама конечно немного отсеивает всё не нужное, мама контролирует, а там уже организм сам поймёт и справится с аллергией.»
Представник народної медицини, бджоляр із п*ятнадцятирічним стажем Олександр Кармазін наголошує: в Україні АПІТЕРАПІЯ, як один із способів оздоровлення, має багатовіковий досвід.
ОЛЕКСАНДР КАРМАЗІН — ПРЕДСТАВНИК НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ “Ключом к расшифровке продуктов пчеловодства является человеческая слюна. Мёд, перга, пыльца, маточное и пчелиное молочко должны впитываться полостью рта и пищеводом. Только тогда мы получаем пользу и лечение.”
Вживати цілющі солодощі потрібно на-тщЕ — за 20-30 хвилин до їжі.
АРТУР ТЕРЕЩЕНКО – КОРЕСПОНДЕНТ “В народній медицині мед використовують, як зміцнювальний засіб для роботи серця, судинної системи. Домогає він при захворюваннях печінки, шлункових та кишкових розладах. Головний ворог респіраторних інфекцій — так званий ТРАВНЕВИЙ мед. А ще вважається: після року вживання продуктів бджільництва імунітет людини зміцнюється втричі.” Тож чи з*являться в раціоні садочків та шкіл Дніпропетровщини продукти бджільництва? Нині ідея, про поступовий перехід від цукру до меду перебуває на стадії обговорення.
Артур Терещенко, Олександр Самсонов, новини 9-го каналу.

Вибір редакції

В Музеї українського живопису відкрилася виставка робіт дніпровського художника «Жебраки»(ВІДЕО)

Жебрацтво є старою, як світ, темою, яку люди зазвичай звикли уникати. Проте від цього жоден не застрахований, тож і не

22 Июнь, 17:20
Дніпровський театр імені Тараса Шевченка завершує театральний сезон прем’єрою (ВІДЕО)

Остання прем'єра сезону. В Дніпровському театрі імені Тараса Шевченка новий мюзикл - “Один день із тисячі ночей”. Це історія Ходжі

22 Июнь, 16:34
Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси 21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької

21 Июнь, 21:16
Увага! Потрібна ваша допомога! Вартість життя Світлани Пантус — 25 тисяч гривень (ВІДЕО)

21 Июнь, 17:40
Прогноз погоди на 22 червня, п’ятницю (ВІДЕО)

21 Июнь, 16:58
Зеленим, пластиковим, брендованим — місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі (ВІДЕО)

Зеленим, пластиковим, брендованим - місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі Стас Коновалов, журналіст: «Ми повернемось через місяць, щоб перевірити

21 Июнь, 16:35
У лікарні ім. Мечникова провели медогляд працівників вугільної галузі (КОМЕНТАР)

Сьомий рік поспіль у лікарні імені Мечникова існує традиція медичного огляду шахтарів західного Донбасу. Цього разу отримати необхідну медичну допомогу

21 Июнь, 16:30
Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі — боротьба триває (ВІДЕО)

Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі Якщо плани міськоі влади здійсняться хоча б наполовину, Дніпро стане містом тверезості та

20 Июнь, 20:11