14 Февраль, 21:17

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого (відео)

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого

Весілля у Планетарії та експрес-шлюб на Європейській площі. Святкування Дня святого Валентина — триває. Черги з молодят не лише у РАЦСах, а і в культурних та наукових закладах. Більше того, одружитися просто неба можна у кількох громадських місцях.

 Ольга та Ігор разом вже три роки. Познайомилась пара в соціальній мережі. А вже за рік Ігор освідчився. Через роботу молодята відкладали весілля. Востаннє запланували знакову подію на літо 2018. Але доля вирішила інакше.

Ольга та Ігор, одружилися 14 лютого в Планетарії

Это было случайно. Мы хотели подать заявление — и нам предложила в этот день заведующая ЗАГСа АНД района. Потому что мы — две звезды. А вот — одна большая звезда, на которую я приземлился. — Спутник.

Одруження в Планетарії — термінове. Нещодавно цей заклад приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції “Шлюб за 24 години”. Прямо тут наречені можуть подати заявку — і за добу побратися під зірками.

Анна та Вадим, найкращі друзі молодят

Был бы такой шанс у нас, когда мы расписывались, то, конечно, почему бы и нет! Все равно, где. Главное, что распишут. Но такая ситуация — Огонь! Молодцы!

“Шлюб за 24 години” існує у області вже більше року. Протягом цього часу одружилися за добу 800 пар. Наразі по Дніпропетровщині функціонує 7 організаторів спонтанних церемоній. Троє з них — у Кривому Розі, Кам’янському та Нікополі.

Тимофій Дудін, заст. начальника обласного управління юстиції

В Днепре уже 4 организатора. Это КП «Юнность Днепра», это КП «Дом юстиции», и вот вы сегодня и мы сегодня имеем честь находиться в Планетарии, который тоже начинает с сегодняшнего дня оказывать эти услуги. С сегодняшнего числа ровно также и Органный зал.

А незабаром, вірогідно, з’явиться можливість укладення шлюбу в Історичному музеї Дніпра. Його адміністрація вже усно погодилась на таку пропозицію.

Втім таке задоволення — доволі вартісне: коштує до чотирьох з половиною тисяч гривень. Дешевший варіант одруження запропонувала молодь. На День святого Валентина експрес-шлюби укладали просто на головній площі Дніпра. Ми розпитали Дніпрян, чи ризикнули б вони одружитися спонтанно.

Організатори «Wedding Day Dnipro — 2018» пропонують укласти несправжній шлюб, а також зіграти молодіжне міні-весілля.

Артем Трапезников, голова Соборної районної молодіжної адміністрації Дніпра

“У нас есть настоящая фата, у нас есть настоящие украшения для женихов, для невест. Регистрация брака шуточная, но подписанная нашим Молодежным советом. Будет выдаваться сертификат о том, что сегодняшним днем, 14 февраля, они благополучно поженились, вышли замуж.

Кожне таке одруження триватиме лише 2 хвилини. Крім того, в програмі розваг — конкурси, фотозона, подарунки і дискотека. Захід триватиме до 19 години. Тож коли зацікавлені — поспішайте.

Юлія Бублик, Анастасія Солод, Тарас Іванов, Руслан Герасименко, новини 9-го каналу

 

Вибір редакції

Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56
Практика Gap year — вільного року перед вступом у виш — уже в Україні (ВІДЕО)

Gap year — нормальна практика у багатьох розвинених країнах світу. Просто кажучи, - це вільний рік між high school та

10 Декабрь, 18:21
Жінка з інвалідністю стала кращим водієм України

За 36 років водійського стажу мешканка Житомира Надія Шеремет не отримала жодного штрафу. За ці роки жінка-водій змінила п'ять автомобілів,

10 Декабрь, 15:13
На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів

На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів За підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ ще три ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси. «Офіси

10 Декабрь, 14:40
Прогноз погоди на 11 грудня 2018, Дніпро та область (ВІДЕО)

10 Декабрь, 14:28
Стратегічні об’єкти Дніпра вкотре було «заміновано» за викуп (КОМЕНТАР)

  Стратегічні об'єкти Дніпра продовжують “нібито мінувати”. Повідомлення про загрозу вибуху до чергової частини Дніпровського відділу поліції надійшло 7 грудня

07 Декабрь, 20:05