14 Февраль, 21:17

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого (відео)

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого

Весілля у Планетарії та експрес-шлюб на Європейській площі. Святкування Дня святого Валентина — триває. Черги з молодят не лише у РАЦСах, а і в культурних та наукових закладах. Більше того, одружитися просто неба можна у кількох громадських місцях.

 Ольга та Ігор разом вже три роки. Познайомилась пара в соціальній мережі. А вже за рік Ігор освідчився. Через роботу молодята відкладали весілля. Востаннє запланували знакову подію на літо 2018. Але доля вирішила інакше.

Ольга та Ігор, одружилися 14 лютого в Планетарії

Это было случайно. Мы хотели подать заявление — и нам предложила в этот день заведующая ЗАГСа АНД района. Потому что мы — две звезды. А вот — одна большая звезда, на которую я приземлился. — Спутник.

Одруження в Планетарії — термінове. Нещодавно цей заклад приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції “Шлюб за 24 години”. Прямо тут наречені можуть подати заявку — і за добу побратися під зірками.

Анна та Вадим, найкращі друзі молодят

Был бы такой шанс у нас, когда мы расписывались, то, конечно, почему бы и нет! Все равно, где. Главное, что распишут. Но такая ситуация — Огонь! Молодцы!

“Шлюб за 24 години” існує у області вже більше року. Протягом цього часу одружилися за добу 800 пар. Наразі по Дніпропетровщині функціонує 7 організаторів спонтанних церемоній. Троє з них — у Кривому Розі, Кам’янському та Нікополі.

Тимофій Дудін, заст. начальника обласного управління юстиції

В Днепре уже 4 организатора. Это КП «Юнность Днепра», это КП «Дом юстиции», и вот вы сегодня и мы сегодня имеем честь находиться в Планетарии, который тоже начинает с сегодняшнего дня оказывать эти услуги. С сегодняшнего числа ровно также и Органный зал.

А незабаром, вірогідно, з’явиться можливість укладення шлюбу в Історичному музеї Дніпра. Його адміністрація вже усно погодилась на таку пропозицію.

Втім таке задоволення — доволі вартісне: коштує до чотирьох з половиною тисяч гривень. Дешевший варіант одруження запропонувала молодь. На День святого Валентина експрес-шлюби укладали просто на головній площі Дніпра. Ми розпитали Дніпрян, чи ризикнули б вони одружитися спонтанно.

Організатори «Wedding Day Dnipro — 2018» пропонують укласти несправжній шлюб, а також зіграти молодіжне міні-весілля.

Артем Трапезников, голова Соборної районної молодіжної адміністрації Дніпра

“У нас есть настоящая фата, у нас есть настоящие украшения для женихов, для невест. Регистрация брака шуточная, но подписанная нашим Молодежным советом. Будет выдаваться сертификат о том, что сегодняшним днем, 14 февраля, они благополучно поженились, вышли замуж.

Кожне таке одруження триватиме лише 2 хвилини. Крім того, в програмі розваг — конкурси, фотозона, подарунки і дискотека. Захід триватиме до 19 години. Тож коли зацікавлені — поспішайте.

Юлія Бублик, Анастасія Солод, Тарас Іванов, Руслан Герасименко, новини 9-го каналу

 

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01