14 Февраль, 21:17

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого (відео)

Шлюб за 24 години або весілля в планетарії — як побратися у Дніпрі 14 лютого

Весілля у Планетарії та експрес-шлюб на Європейській площі. Святкування Дня святого Валентина — триває. Черги з молодят не лише у РАЦСах, а і в культурних та наукових закладах. Більше того, одружитися просто неба можна у кількох громадських місцях.

 Ольга та Ігор разом вже три роки. Познайомилась пара в соціальній мережі. А вже за рік Ігор освідчився. Через роботу молодята відкладали весілля. Востаннє запланували знакову подію на літо 2018. Але доля вирішила інакше.

Ольга та Ігор, одружилися 14 лютого в Планетарії

Это было случайно. Мы хотели подать заявление — и нам предложила в этот день заведующая ЗАГСа АНД района. Потому что мы — две звезды. А вот — одна большая звезда, на которую я приземлился. — Спутник.

Одруження в Планетарії — термінове. Нещодавно цей заклад приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції “Шлюб за 24 години”. Прямо тут наречені можуть подати заявку — і за добу побратися під зірками.

Анна та Вадим, найкращі друзі молодят

Был бы такой шанс у нас, когда мы расписывались, то, конечно, почему бы и нет! Все равно, где. Главное, что распишут. Но такая ситуация — Огонь! Молодцы!

“Шлюб за 24 години” існує у області вже більше року. Протягом цього часу одружилися за добу 800 пар. Наразі по Дніпропетровщині функціонує 7 організаторів спонтанних церемоній. Троє з них — у Кривому Розі, Кам’янському та Нікополі.

Тимофій Дудін, заст. начальника обласного управління юстиції

В Днепре уже 4 организатора. Это КП «Юнность Днепра», это КП «Дом юстиции», и вот вы сегодня и мы сегодня имеем честь находиться в Планетарии, который тоже начинает с сегодняшнего дня оказывать эти услуги. С сегодняшнего числа ровно также и Органный зал.

А незабаром, вірогідно, з’явиться можливість укладення шлюбу в Історичному музеї Дніпра. Його адміністрація вже усно погодилась на таку пропозицію.

Втім таке задоволення — доволі вартісне: коштує до чотирьох з половиною тисяч гривень. Дешевший варіант одруження запропонувала молодь. На День святого Валентина експрес-шлюби укладали просто на головній площі Дніпра. Ми розпитали Дніпрян, чи ризикнули б вони одружитися спонтанно.

Організатори «Wedding Day Dnipro — 2018» пропонують укласти несправжній шлюб, а також зіграти молодіжне міні-весілля.

Артем Трапезников, голова Соборної районної молодіжної адміністрації Дніпра

“У нас есть настоящая фата, у нас есть настоящие украшения для женихов, для невест. Регистрация брака шуточная, но подписанная нашим Молодежным советом. Будет выдаваться сертификат о том, что сегодняшним днем, 14 февраля, они благополучно поженились, вышли замуж.

Кожне таке одруження триватиме лише 2 хвилини. Крім того, в програмі розваг — конкурси, фотозона, подарунки і дискотека. Захід триватиме до 19 години. Тож коли зацікавлені — поспішайте.

Юлія Бублик, Анастасія Солод, Тарас Іванов, Руслан Герасименко, новини 9-го каналу

 

Вибір редакції

В Музеї українського живопису відкрилася виставка робіт дніпровського художника «Жебраки»(ВІДЕО)

Жебрацтво є старою, як світ, темою, яку люди зазвичай звикли уникати. Проте від цього жоден не застрахований, тож і не

22 Июнь, 17:20
Дніпровський театр імені Тараса Шевченка завершує театральний сезон прем’єрою (ВІДЕО)

Остання прем'єра сезону. В Дніпровському театрі імені Тараса Шевченка новий мюзикл - “Один день із тисячі ночей”. Це історія Ходжі

22 Июнь, 16:34
Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси 21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької

21 Июнь, 21:16
Увага! Потрібна ваша допомога! Вартість життя Світлани Пантус — 25 тисяч гривень (ВІДЕО)

21 Июнь, 17:40
Прогноз погоди на 22 червня, п’ятницю (ВІДЕО)

21 Июнь, 16:58
Зеленим, пластиковим, брендованим — місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі (ВІДЕО)

Зеленим, пластиковим, брендованим - місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі Стас Коновалов, журналіст: «Ми повернемось через місяць, щоб перевірити

21 Июнь, 16:35
У лікарні ім. Мечникова провели медогляд працівників вугільної галузі (КОМЕНТАР)

Сьомий рік поспіль у лікарні імені Мечникова існує традиція медичного огляду шахтарів західного Донбасу. Цього разу отримати необхідну медичну допомогу

21 Июнь, 16:30
Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі — боротьба триває (ВІДЕО)

Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі Якщо плани міськоі влади здійсняться хоча б наполовину, Дніпро стане містом тверезості та

20 Июнь, 20:11