16 Февраль, 13:32

Рік жовтого собаки. Ольга Горб і «танкістка» Буся (відео)

Рік жовтого собаки. Ольга Горб і «танкістка» Буся

Історія радниці голови Дніпро ОДА та її “француженки” Бусі — чергова із серії сюжетів про відомих собаківників міста. Бусю до Дніпра привезли із Кривого Рогу — вона довго поневірялася містом, без їжі та води. Якийсь час Ольга Горб — а тобі вона була волонтеркою — шукала для неї нову родину, та з часом зрозуміла: родину вже знайдено, бо віддати Бусю комусь — не змогла.

Ольга Горб, радниця голови Дніпро ОДА

В октябре 2014 года её мне привезли с военного полигона 17 танковой бригады бойцы 40го батальона. Она вышла к ним на полигон, стопроцентная анорексичка. Весящая 6 килограмм. По плану А мы хотели оказать ей первую помощь, и отдать в приют. Или как-то так. Но так сложилось, что уже 3 года она находится не в приюте, а в нашей семье.

Ольга розповідає: коли собака вперше визирнула з господарської сумки, в якій її привезли танкісти, вона побачила тільки величезні намистини очей. Так і назвали — Буся, від слова “бусинка”. Рішення її залишити прийшло хутко: на другий день виснажена, але все ж товариська “француженка” стала повноправним членом родини.

Ольга Горб, радниця голови Дніпро ОДА

Сегодня вот она весит как обычный нормальный бульдожек — 11 килограмм. Было очень много проблем с ногами, задними лапами. Были проблемы. Но сейчас у нас вполне приличный здоровый пёс. Характер — управляет семьёй. У нас в семье такой собачий матриархат. Она может надавить, попросить, потребовать своего.

З іншими собаками в неї також добрі стосунки. Єдине — її не цікавить дружба із чотирилапими, які менші її за розміром. Точний вік собаки невідомий — Ольга каже, що їй десь від 5 до 7 років.

Попри непростий характер, Бусю люблять усі члени родини і приймають її такою, яка вона є. Ольга каже: вона прекрасна товаришка, і щоб проміняти її на когось іншого навіть не може бути й мови.

Ольга Горб, радниця голови Дніпро ОДА

Мы не знаем историю как она потерялась, или осталась на улице. Вот хотелось бы пожелать всем людям, которые берут на себя ответственность, всё-таки нести её до самого конца и понимать, что животные — это очень близкие друзья и нельзя их просто оставлять, а тем более выбрасывать. Поэтому всем мира-злагоды и таких хороших друзей, как у меня Буся.

 

Вибір редакції

У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26
«Ніч музеїв». До міжнародної акції долучився і Дніпро (ВІДЕО)

Що робити у музеї вночі? Варіантів насправді безліч. Кожен музей світу до 18 травня готує свої сюрпризи. У Дніпрі акція

20 Май, 17:19
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив в чергову подорож (ВІДЕО)

Близько 1,5 року в дорозі, більше 11,5 тисячі кілометрів водою і суходолом - 12 травня дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив

20 Май, 17:15
Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21