20 Февраль, 12:52

Транш МВФ призведе до остаточного зубожіння українців, — Загід Краснов (відео)

Транш МВФ призведе до остаточного зубожіння українців, — Загід Краснов Чим загрожує черговий транш МВФ пересічним українцям? Новину про майже укладену домовленість більшість подає, як суцільно позитивну. Мовляв, гроші – то надія на розвиток. Проте насправді мешканці міст України навряд чи відчують на собі будь що, окрім подорожчання в усіх сферах життя.   У пані Світлани – троє дітей, двоє – неповнолітні, старша донька – студентка,  сама ще не заробляє. Усі витрати тягне на собі матуся.
 Світлана Тиранська, мешканка Дніпра: Минимальная зарплата 3 700, на руки получается 2600 или 2500, только коммунальные услуги мне обходятся 2 000 в месяц, а накормить 4 человек на оставшиеся 500…это просто смешно, это уровень нищеты. Они хотят нас рабами сделать или совсем деградированным народом…
Отримання Україною чергового траншу від МВФ – це гарантоване подорожання газу для населення, бо Міжнародний валютний фонд ставить врегулювання ціни на газ однією з умов. Міністерство фінансів підготувало аналіз проекту Нафтогазу. Згідно з цим документом, вартість газу для населення та підприємств із першого квітня може вирости на 62 відсотки. За підрахунками експертів, при подорожчанні газу інші комунальні послуги також зростуть, у півтора – два рази.
Світлана Тиранська Никто не отчитывается за полученные деньги, куда их направили. Экономику разваливают, соцстрахование разваливают, медицину разваливают, образование разваливают. Куда идут эти деньги?
Українці не встигають заробляти гроші, які доводиться віддавати за комуналку. Лідер “Громадської Сили” Загід Краснов упевнений: чергове подорожчання не наповнить державну скарбничку, а тільки збільшить кількість боржників. І в цю пастку влада загнала себе сама.
Загід Краснов, лідер «Громадської сили»:  Украина гвоорит, наше правительство говорит: мы вам гарантируем возврат кредита тем, что подымем пенсионный возраст и уменьшим количество пенсионеров, тем,  что сегодня подымем цену на газ и в бюджет будет поступать больше денег. Все вопросы к правительству.
З 2014го року кількість бідних людей зросла на 10 з половиною мільйонів. Громадян, які мають доходи нижче фактичного прожиткового мінімуму, побільшало до 17 мільйонів людей. При тому, зазначає Загід Краснов, допомогти населенню зменшити комунальні платежі – реально. І не лише за допомогою модернізації комунальних систем.
Загід Краснов, лідер «Громадської сили»:  Украинской добычи газ — а мы в год добываем 20 млрд кубометров,  этого хватает чтобы  закрыть полностью этот волпрос, для коммуналки, —  чтобы этот газ продавали для украинцев. Что же касается предприятий — предприятия пусть участвуют в рынке. Пусть закупают по мировым ценам и производят свою продукцию.
Але й того ніхто не робить. Натомість – подорожчання. А наразі заборгованість українців за житлово-комунальні послуги вже складає понад 32 мільйони.      

Вибір редакції

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06
У Кривому Розі маршрутка на повному ходу врізалася в дерево — травмовані 12 людей (ВІДЕО)

Масштабна ДТП у Кривому Розі. Маршрутка на повному ходу злетіла з дороги й врізалася в дерево. Крім водія травми дістали

25 Сентябрь, 16:57
Учні школи № 62 тимчасово навчатимуться в іншому закладі

Завтра, 26 вересня, учні школи № 62 у Дніпрі розпочнуть заняття у приміщеннях іншого закладу освіти. Після вимушених майже двотижневих

25 Сентябрь, 16:53
На дорогах області почали облаштовувати вагові майданчики для контролю вантажівок

Спеціально облаштований майданчик уже зводять у полтавському напрямку – на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка. Наразі підрядники закладають основу під новий комплекс. Невдовзі

25 Сентябрь, 16:36
Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування (ВІДЕО)

Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування 22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій

25 Сентябрь, 15:32