20 Февраль, 12:52

Транш МВФ призведе до остаточного зубожіння українців, — Загід Краснов (відео)

Транш МВФ призведе до остаточного зубожіння українців, — Загід Краснов Чим загрожує черговий транш МВФ пересічним українцям? Новину про майже укладену домовленість більшість подає, як суцільно позитивну. Мовляв, гроші – то надія на розвиток. Проте насправді мешканці міст України навряд чи відчують на собі будь що, окрім подорожчання в усіх сферах життя.   У пані Світлани – троє дітей, двоє – неповнолітні, старша донька – студентка,  сама ще не заробляє. Усі витрати тягне на собі матуся.
 Світлана Тиранська, мешканка Дніпра: Минимальная зарплата 3 700, на руки получается 2600 или 2500, только коммунальные услуги мне обходятся 2 000 в месяц, а накормить 4 человек на оставшиеся 500…это просто смешно, это уровень нищеты. Они хотят нас рабами сделать или совсем деградированным народом…
Отримання Україною чергового траншу від МВФ – це гарантоване подорожання газу для населення, бо Міжнародний валютний фонд ставить врегулювання ціни на газ однією з умов. Міністерство фінансів підготувало аналіз проекту Нафтогазу. Згідно з цим документом, вартість газу для населення та підприємств із першого квітня може вирости на 62 відсотки. За підрахунками експертів, при подорожчанні газу інші комунальні послуги також зростуть, у півтора – два рази.
Світлана Тиранська Никто не отчитывается за полученные деньги, куда их направили. Экономику разваливают, соцстрахование разваливают, медицину разваливают, образование разваливают. Куда идут эти деньги?
Українці не встигають заробляти гроші, які доводиться віддавати за комуналку. Лідер “Громадської Сили” Загід Краснов упевнений: чергове подорожчання не наповнить державну скарбничку, а тільки збільшить кількість боржників. І в цю пастку влада загнала себе сама.
Загід Краснов, лідер «Громадської сили»:  Украина гвоорит, наше правительство говорит: мы вам гарантируем возврат кредита тем, что подымем пенсионный возраст и уменьшим количество пенсионеров, тем,  что сегодня подымем цену на газ и в бюджет будет поступать больше денег. Все вопросы к правительству.
З 2014го року кількість бідних людей зросла на 10 з половиною мільйонів. Громадян, які мають доходи нижче фактичного прожиткового мінімуму, побільшало до 17 мільйонів людей. При тому, зазначає Загід Краснов, допомогти населенню зменшити комунальні платежі – реально. І не лише за допомогою модернізації комунальних систем.
Загід Краснов, лідер «Громадської сили»:  Украинской добычи газ — а мы в год добываем 20 млрд кубометров,  этого хватает чтобы  закрыть полностью этот волпрос, для коммуналки, —  чтобы этот газ продавали для украинцев. Что же касается предприятий — предприятия пусть участвуют в рынке. Пусть закупают по мировым ценам и производят свою продукцию.
Але й того ніхто не робить. Натомість – подорожчання. А наразі заборгованість українців за житлово-комунальні послуги вже складає понад 32 мільйони.      

Вибір редакції

На Дніпропетровщині будуємо малі групові будинки для дітей-сиріт – Валентин Резніченко 

Комфортне житло,  домашня атмосфера та багато спілкування з однолітками. На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

12 Декабрь, 16:32
Як припинити недобросовісну конкуренцію на ринку ялинок, вирішували сьогодні в обласній раді

Керівництво лісового та мисливського господарства підсумували сумну статистику для наших лісгоспів. За їхньою інформацією, цього року значно зменшився попит на

12 Декабрь, 16:25
Прогноз погоди на 13 грудня, четвер, Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Декабрь, 15:46
Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21
1 200 000 гривень для довгожителів Дніпропетровщини надала обласна рада

Для них кожен новий день – це маленьке життя. 2018-й в Україні зустрічають майже 7 тисяч довгожителів, яким понад 100

11 Декабрь, 17:11
У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже

11 Декабрь, 15:32
Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі (ВІДЕО)

Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі   Як вишити картину за 2 години? Секрети

11 Декабрь, 08:19