27 Февраль, 19:03

Гімнастки Дніпра привезли призові місця одразу з трьох масштабних турнірів (ВІДЕО)

11 медалей привезли українські гімнастки з естонського турніру “Міс Валентайн — 2018”. Проходили змагання в середині лютого в місті Тарту. Серед призерок  дві дніпрянки — Ліза Янгель та Анна Голосюк.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я выступала 4 предмета — с обручем, с мячом, с булавами и с лентой. Заняла первое место в финале с лентой».

У багатоборстві, що включає 4 види художньої гімнастики, Аня посіла друге місце. Найбільше балів отримала за вправи з обручем.

Таких успіхів дівчина досягає вже у п’ятнадцять років. Художньою гімнастикою живе  з двох з половиною.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Меня привела мама, так как она тоже тренировалась у моего же тренера, когда была молодой. Изначально она привела мою старшую сестру на гимнастику. Но я сказала, что хочу пойти вместе с ней — и так уж сложилось».

Перше місце на цьогорічному “Міс Валентайн” посіла і 12-річна Ліза Янгель. Онучка відомого вченого, конструктора в ракетно-космічній галузі Михайла Янгеля, протягом всієї своєї кар’єри гімнастки не програла жодних змагань.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Среди девочек 2006 года рождения я делала 2 вида на выбор».

Виступала дівчина з м’ячем та булавами. У два з половиною роки до залу художньої гімнастики її привела бабуся. Тепер у Лізи — далекоглядні плани.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я хочу поехать на Олимпиаду, выступить там. Ну, и в дальнейшем — стать тренером».

Ще три дніпрянки здобули золото, срібло і бронзу на турнірі в Будапешті. А Кубок України з художньої гімнастики не обійшовся без двох команд із нашого міста.

Тетяна Молчанова, тренерка з художньої гімнастики: «Дівчата виступали дуже файно, тому і здобули другу і третю позицію в групових вправах. Молоденька команда — дівчата 2002 року — стартували перший раз за програмою майстрів спорту. Їм вдалося виконати вправу зі скакалками та м’ячами. П’ять чоловік робили, як один часовий механізм».

Трохи старша команда взяла призове місце завдяки номеру з обручами.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01