27 Февраль, 19:03

Гімнастки Дніпра привезли призові місця одразу з трьох масштабних турнірів (ВІДЕО)

11 медалей привезли українські гімнастки з естонського турніру “Міс Валентайн — 2018”. Проходили змагання в середині лютого в місті Тарту. Серед призерок  дві дніпрянки — Ліза Янгель та Анна Голосюк.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я выступала 4 предмета — с обручем, с мячом, с булавами и с лентой. Заняла первое место в финале с лентой».

У багатоборстві, що включає 4 види художньої гімнастики, Аня посіла друге місце. Найбільше балів отримала за вправи з обручем.

Таких успіхів дівчина досягає вже у п’ятнадцять років. Художньою гімнастикою живе  з двох з половиною.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Меня привела мама, так как она тоже тренировалась у моего же тренера, когда была молодой. Изначально она привела мою старшую сестру на гимнастику. Но я сказала, что хочу пойти вместе с ней — и так уж сложилось».

Перше місце на цьогорічному “Міс Валентайн” посіла і 12-річна Ліза Янгель. Онучка відомого вченого, конструктора в ракетно-космічній галузі Михайла Янгеля, протягом всієї своєї кар’єри гімнастки не програла жодних змагань.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Среди девочек 2006 года рождения я делала 2 вида на выбор».

Виступала дівчина з м’ячем та булавами. У два з половиною роки до залу художньої гімнастики її привела бабуся. Тепер у Лізи — далекоглядні плани.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я хочу поехать на Олимпиаду, выступить там. Ну, и в дальнейшем — стать тренером».

Ще три дніпрянки здобули золото, срібло і бронзу на турнірі в Будапешті. А Кубок України з художньої гімнастики не обійшовся без двох команд із нашого міста.

Тетяна Молчанова, тренерка з художньої гімнастики: «Дівчата виступали дуже файно, тому і здобули другу і третю позицію в групових вправах. Молоденька команда — дівчата 2002 року — стартували перший раз за програмою майстрів спорту. Їм вдалося виконати вправу зі скакалками та м’ячами. П’ять чоловік робили, як один часовий механізм».

Трохи старша команда взяла призове місце завдяки номеру з обручами.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Жебрацтво на картинах Сергія Алієва-Ковикі. Виставка в музеї українського живопису (ВІДЕО)

Жебрацтво є старою, як світ, темою, яку люди зазвичай звикли уникати. Проте від цього жоден не застрахований, тож і не

22 Июнь, 17:20
Дніпровський театр імені Тараса Шевченка завершує театральний сезон прем’єрою (ВІДЕО)

Остання прем'єра сезону. В Дніпровському театрі імені Тараса Шевченка новий мюзикл - “Один день із тисячі ночей”. Це історія Ходжі

22 Июнь, 16:34
Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси 21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької

21 Июнь, 21:16
Увага! Потрібна ваша допомога! Вартість життя Світлани Пантус — 25 тисяч гривень (ВІДЕО)

21 Июнь, 17:40
Прогноз погоди на 22 червня, п’ятницю (ВІДЕО)

21 Июнь, 16:58
Зеленим, пластиковим, брендованим — місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі (ВІДЕО)

Зеленим, пластиковим, брендованим - місяць. Як почуваються нові сміттєбаки у Дніпрі Стас Коновалов, журналіст: «Ми повернемось через місяць, щоб перевірити

21 Июнь, 16:35
У лікарні ім. Мечникова провели медогляд працівників вугільної галузі (КОМЕНТАР)

Сьомий рік поспіль у лікарні імені Мечникова існує традиція медичного огляду шахтарів західного Донбасу. Цього разу отримати необхідну медичну допомогу

21 Июнь, 16:30
Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі — боротьба триває (ВІДЕО)

Мінус наливайка на вулиці Кадровій у Дніпрі Якщо плани міськоі влади здійсняться хоча б наполовину, Дніпро стане містом тверезості та

20 Июнь, 20:11