27 Февраль, 19:03

Гімнастки Дніпра привезли призові місця одразу з трьох масштабних турнірів (ВІДЕО)

11 медалей привезли українські гімнастки з естонського турніру “Міс Валентайн — 2018”. Проходили змагання в середині лютого в місті Тарту. Серед призерок  дві дніпрянки — Ліза Янгель та Анна Голосюк.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я выступала 4 предмета — с обручем, с мячом, с булавами и с лентой. Заняла первое место в финале с лентой».

У багатоборстві, що включає 4 види художньої гімнастики, Аня посіла друге місце. Найбільше балів отримала за вправи з обручем.

Таких успіхів дівчина досягає вже у п’ятнадцять років. Художньою гімнастикою живе  з двох з половиною.

Анна Голосюк, переможниця та призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Меня привела мама, так как она тоже тренировалась у моего же тренера, когда была молодой. Изначально она привела мою старшую сестру на гимнастику. Но я сказала, что хочу пойти вместе с ней — и так уж сложилось».

Перше місце на цьогорічному “Міс Валентайн” посіла і 12-річна Ліза Янгель. Онучка відомого вченого, конструктора в ракетно-космічній галузі Михайла Янгеля, протягом всієї своєї кар’єри гімнастки не програла жодних змагань.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Среди девочек 2006 года рождения я делала 2 вида на выбор».

Виступала дівчина з м’ячем та булавами. У два з половиною роки до залу художньої гімнастики її привела бабуся. Тепер у Лізи — далекоглядні плани.

Ліза Янгель, призерка естонського турніру з художньої гімнастики: «Я хочу поехать на Олимпиаду, выступить там. Ну, и в дальнейшем — стать тренером».

Ще три дніпрянки здобули золото, срібло і бронзу на турнірі в Будапешті. А Кубок України з художньої гімнастики не обійшовся без двох команд із нашого міста.

Тетяна Молчанова, тренерка з художньої гімнастики: «Дівчата виступали дуже файно, тому і здобули другу і третю позицію в групових вправах. Молоденька команда — дівчата 2002 року — стартували перший раз за програмою майстрів спорту. Їм вдалося виконати вправу зі скакалками та м’ячами. П’ять чоловік робили, як один часовий механізм».

Трохи старша команда взяла призове місце завдяки номеру з обручами.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24