05 Март, 16:58

У Дніпрі визначили переможців Всеукраїнського фестивалю «Століття грації та краси» (ВІДЕО)

У Дніпрі обрали переможців Всеукраїнського фестивалю «Століття грації та краси». Це вже 19 танцювальний фестиваль, який кілька років тому отримав ще й статус «всеукраїнського». Попри негоду та снігові замети, щоб поборотися за перемогу, учасники з’їжджалися зі всієї України. А організатори забігають наперед та вже говорять про 20-й ювілейний фестиваль.

Понад півтисячі учасників , п’ять вікових категорій від трьох і до п’ятнадцяти років. Та конкурсні номінації: сучасна хореографія, естрадна, спортивна, Street Dance Show та Best Dance Show шоу – це дев’ятнадцятий танцювальний фестиваль.

Ірина Герліванова, президент міської федерації фітнесу, заслужена працівниця освіти України: «Уровень участников все больше возрастает с каждым годом, и все больший интерес проявляют к этому фестивалю. Неверное, правильно говорят, что сейчас век грации, век танца и век спорта».

Чи не наймолодша учасниця — чотирирічна Глаша — говорити соромиться, за неї відповідає тато. Дівчинка ж поки повторює танцювальну програму. Це її перший конкурс, і сьогодні вона в образі бджілки.

Юрій, тато учасниці: «Намагалися не пропускати жодного тренування, ходили — все як положено. Відбували навіть і перед святами, і навіть трошки хворі. Намагалися бути у формі, не пропускати, щоб виконати все якнайдобріше».

Старші учасниці теж небагатослівні. Хвилювання і відповідальність беруть своє:

«Я не хочу подвести свой коллектив».

По інший бік сцени – судді конкурсу. Кажуть: тут їхнє завдання не лише оцінити, а й поділитися досвідом. А досвіду не бракує. Серед суддів — фіналістки і переможниці танцювальних талант-шоу, майстри спорту, лауреати міжнародних танцювальних змагань та навіть відмінники освіти.

Наталія Лігай, суддя конкурсу, майстер спорту зі спортивної гімнастики: «Как всегда, слежу за уровнем — то, как дети развиваются, соответственно, и руководители. Скорей всего, мы больше оцениваем руководителей, хореографов, постановщиков, нежели детей. К детям всегда очень лояльное отношение. Всегда мы их любим, удивляемся ими».

Першими нагороди отримують найменші. Конкурсна ж програма тривала до самого вечора, а наступного дня учасники мали нагоду відвідати майстер-класи від іменитих танцівників.

Автор — Оля Василець

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24