05 Март, 16:58

У Дніпрі визначили переможців Всеукраїнського фестивалю «Століття грації та краси» (ВІДЕО)

У Дніпрі обрали переможців Всеукраїнського фестивалю «Століття грації та краси». Це вже 19 танцювальний фестиваль, який кілька років тому отримав ще й статус «всеукраїнського». Попри негоду та снігові замети, щоб поборотися за перемогу, учасники з’їжджалися зі всієї України. А організатори забігають наперед та вже говорять про 20-й ювілейний фестиваль.

Понад півтисячі учасників , п’ять вікових категорій від трьох і до п’ятнадцяти років. Та конкурсні номінації: сучасна хореографія, естрадна, спортивна, Street Dance Show та Best Dance Show шоу – це дев’ятнадцятий танцювальний фестиваль.

Ірина Герліванова, президент міської федерації фітнесу, заслужена працівниця освіти України: «Уровень участников все больше возрастает с каждым годом, и все больший интерес проявляют к этому фестивалю. Неверное, правильно говорят, что сейчас век грации, век танца и век спорта».

Чи не наймолодша учасниця — чотирирічна Глаша — говорити соромиться, за неї відповідає тато. Дівчинка ж поки повторює танцювальну програму. Це її перший конкурс, і сьогодні вона в образі бджілки.

Юрій, тато учасниці: «Намагалися не пропускати жодного тренування, ходили — все як положено. Відбували навіть і перед святами, і навіть трошки хворі. Намагалися бути у формі, не пропускати, щоб виконати все якнайдобріше».

Старші учасниці теж небагатослівні. Хвилювання і відповідальність беруть своє:

«Я не хочу подвести свой коллектив».

По інший бік сцени – судді конкурсу. Кажуть: тут їхнє завдання не лише оцінити, а й поділитися досвідом. А досвіду не бракує. Серед суддів — фіналістки і переможниці танцювальних талант-шоу, майстри спорту, лауреати міжнародних танцювальних змагань та навіть відмінники освіти.

Наталія Лігай, суддя конкурсу, майстер спорту зі спортивної гімнастики: «Как всегда, слежу за уровнем — то, как дети развиваются, соответственно, и руководители. Скорей всего, мы больше оцениваем руководителей, хореографов, постановщиков, нежели детей. К детям всегда очень лояльное отношение. Всегда мы их любим, удивляемся ими».

Першими нагороди отримують найменші. Конкурсна ж програма тривала до самого вечора, а наступного дня учасники мали нагоду відвідати майстер-класи від іменитих танцівників.

Автор — Оля Василець

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на 14 грудня, п’ятницю, Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Декабрь, 18:41
У 2018 році для шкіл Дніпропетровщини придбали 15 автобусів

Для шкіл Дніпропетровщини придбали ще 4 автобуси, які підвозитимуть учнів та вчителів. Загалом у 2018 році шкільний автопарк області поповнили

13 Декабрь, 16:44
На Дніпропетровщині розслідують жорстоке подвійне вбивство. Хто, а головне — за що, скоїв таке жахіття? (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині розслідують жорстоке вбивство подружньої пари. Жертвам злочину проломили голови та завдали понад півсотні смертельних поранень. Хто, а головне

13 Декабрь, 16:11
На Дніпропетровщині будуємо малі групові будинки для дітей-сиріт – Валентин Резніченко 

Комфортне житло,  домашня атмосфера та багато спілкування з однолітками. На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

12 Декабрь, 16:32
Як припинити недобросовісну конкуренцію на ринку ялинок, вирішували сьогодні в обласній раді

Керівництво лісового та мисливського господарства підсумували сумну статистику для наших лісгоспів. За їхньою інформацією, цього року значно зменшився попит на

12 Декабрь, 16:25
Прогноз погоди на 13 грудня, четвер, Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Декабрь, 15:46
Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21