13 Март, 18:52

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. Що пропонують роботодавці та які умови прийому на роботу? (ВІДЕО)

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. В департаменті ЖКГ міської ради оголошують про дефіцит двірників, водіїв громадського транспорту та снігоочисної техніки, слюсарів, зварювальників та електриків. Не вистачає спеціалістів і в “Укрпошті”. Там є вакансії поштарів, операторів та навіть керівників відділень зв’язку…

Перший сніг у Дніпрі цьогоріч випав у середині сезону. Разом з тим припало роботи комунальним працівникам. Нової техніки вдосталь, а робітничої сили бракує.

Артур Оганесян — начальник КП “ Управління ремонту та експлуатації автодоріг ”: «Существует большая нехватка водителей, поэтому милости просим всех, кто хочет работать. Нужны водители категории C, D, E. Зарплата на руки, в среднем 7 тысяч».

Топ недоукомплектованих посад у Дніпрі — двірники. Вільних місць — більше тисячі.

Мінімальна зарплатня близько 5 тисяч гривень. Квартиру, розповідають у міській раді, як у Радянському Союзі, не обіцяють, проте кімнату в гуртожитку та оплату комунальних послуг на другий день роботи — пропонують. Існує потреба і в інших профільних спеціалістах.

Михайло Лисенко — заступник міського голови: «Номер 1 — это дворники, номер 2 — это дорожные рабочие, номер 3 — это водители на самосвалы, это слесаря, электросварщики, газосварщики, это слесари-сантехники, это электрики. Я думаю, тысячи 4000 человек мы трудоустроим».

Активно шукають нових спеціалістів і в “Укрпошті”. Підприємство змінило підхід до організації бізнесу. Тут навіть з’явився відділ з набору і підготовки фахівців. Навчання проходить і на місці, і дистанційно.

Світлана Коваленко — начальник центру управління персоналом Дніпропетровської дирекції компанії “Укрпошта”: «Самое большое количество вакансий — это наши отделения почтовой связи. Это операторы, почтальоны, начальники отделений, монтеры. Есть вакансии непосредственно здесь специалистов в главном отделении. Инспекторы по кадрам, менеджеры по обучению».
В «Укрпошті» кажуть: готові брати на роботу молодих, амбітних, без досвіду, проте комунікабельних та клієнтоорієнтованих. Пропонують гарні умови праці, соціальний пакет та гідну заробітну плату.

Станіслав Садовий — заступник директора з розвитку мережі компанії “Укрпошта” у Дніпропетровській області: «У нас 2 раза в месяц аванс и зарплата. Все гарантированно, все без задержек. У нас есть мотивация, которая обеспечивает нашим сотрудникам дополнительный доход. На эту мотивацию никто не влияет. Сколько продали — столько и заработали».

Інформацію щодо працевлаштування до комунальних підприємств міської ради та компанії “Укропошта” можна дізнатися за номерами, що ви бачите на екрані.

Автори — Анна Вернігорова, Евеліна Михайленко

Камера — Олександр Височин та Максим Бодриченко

Вибір редакції

Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38
У Канаді, в Торонто, пройдуть Дні українського кіно

З 29-го серпня у Торонто  вдруге стартують Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів,

09 Август, 17:35
Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому — світло, кому — воду, кому дитячий майданчик (відео)

Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому - світло, кому - воду, кому дитячий майданчик Водогін у Чаплі, дитячий

07 Август, 15:47
Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у Дніпрі у День міста (анонс)

Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у дніпрі у День міста Сучасне п’ятиборство включає п’ять різних змагань,

07 Август, 14:26