13 Март, 18:52

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. Що пропонують роботодавці та які умови прийому на роботу? (ВІДЕО)

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. В департаменті ЖКГ міської ради оголошують про дефіцит двірників, водіїв громадського транспорту та снігоочисної техніки, слюсарів, зварювальників та електриків. Не вистачає спеціалістів і в “Укрпошті”. Там є вакансії поштарів, операторів та навіть керівників відділень зв’язку…

Перший сніг у Дніпрі цьогоріч випав у середині сезону. Разом з тим припало роботи комунальним працівникам. Нової техніки вдосталь, а робітничої сили бракує.

Артур Оганесян — начальник КП “ Управління ремонту та експлуатації автодоріг ”: «Существует большая нехватка водителей, поэтому милости просим всех, кто хочет работать. Нужны водители категории C, D, E. Зарплата на руки, в среднем 7 тысяч».

Топ недоукомплектованих посад у Дніпрі — двірники. Вільних місць — більше тисячі.

Мінімальна зарплатня близько 5 тисяч гривень. Квартиру, розповідають у міській раді, як у Радянському Союзі, не обіцяють, проте кімнату в гуртожитку та оплату комунальних послуг на другий день роботи — пропонують. Існує потреба і в інших профільних спеціалістах.

Михайло Лисенко — заступник міського голови: «Номер 1 — это дворники, номер 2 — это дорожные рабочие, номер 3 — это водители на самосвалы, это слесаря, электросварщики, газосварщики, это слесари-сантехники, это электрики. Я думаю, тысячи 4000 человек мы трудоустроим».

Активно шукають нових спеціалістів і в “Укрпошті”. Підприємство змінило підхід до організації бізнесу. Тут навіть з’явився відділ з набору і підготовки фахівців. Навчання проходить і на місці, і дистанційно.

Світлана Коваленко — начальник центру управління персоналом Дніпропетровської дирекції компанії “Укрпошта”: «Самое большое количество вакансий — это наши отделения почтовой связи. Это операторы, почтальоны, начальники отделений, монтеры. Есть вакансии непосредственно здесь специалистов в главном отделении. Инспекторы по кадрам, менеджеры по обучению».
В «Укрпошті» кажуть: готові брати на роботу молодих, амбітних, без досвіду, проте комунікабельних та клієнтоорієнтованих. Пропонують гарні умови праці, соціальний пакет та гідну заробітну плату.

Станіслав Садовий — заступник директора з розвитку мережі компанії “Укрпошта” у Дніпропетровській області: «У нас 2 раза в месяц аванс и зарплата. Все гарантированно, все без задержек. У нас есть мотивация, которая обеспечивает нашим сотрудникам дополнительный доход. На эту мотивацию никто не влияет. Сколько продали — столько и заработали».

Інформацію щодо працевлаштування до комунальних підприємств міської ради та компанії “Укропошта” можна дізнатися за номерами, що ви бачите на екрані.

Автори — Анна Вернігорова, Евеліна Михайленко

Камера — Олександр Височин та Максим Бодриченко

Вибір редакції

Дводенний туристичний хаб для сільських мешканців Херсонщини організували представники програми USAID DOBRE(ВІДЕО)

Підтримати туризм. На Херсонщині влаштували дводенний туристичний хаб для сільських мешканців. Організували зустріч - програма USAID DOBRE, що працює з

22 Май, 18:05
В Україні стартувало ЗНО — майбутні абітурієнти складали тести з математики (ВІДЕО)

Ліда із університетом визначилась уже кілька років назад – вчиться на третьому курсі Дніпропетровської державної медичної академії. Але жага до

22 Май, 17:47
У дворах міста — нові сміттєві контейнери. Чи надовго?(СОЦОПИТУВАННЯ)

В останні місяці проблема з вивезенням сміття у нашому місті "стоїть ребром". Поки міська влада і сміттєперевізники “Дніпрокомунтранс” вирішували непорозуміння,

22 Май, 17:01
Прогноз погоди на 23 травня, середу(ВІДЕО)

22 Май, 16:26
До уваги учасників бойових дій! Є робота!

До уваги учасників бойових дій - є робота! кухарі та офіціанти — 6 вакансій. Телефон 067 562 33 00 водії маршрутних

22 Май, 15:55
Дніпровські школярі посіли призові місця на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів INFOMATRIX-2018

22 Май, 15:18
«Валити не можна лишатися». Як дніпровські активісти разом з міністром охорони здоров’я ставили кому у реченні(ВІДЕО)

“Валить нельзя остаться”. Форум із такою назвою пройшов у Дніпрі 19 травня. Мета заходу — мотивувати аудиторію до нових звершень

21 Май, 18:12
INTERPIPE Dnipro Half Marathon — вдала комунікаційна платформа (КОМЕНТАР)

21 кілометр мокрого асфальту, перекритий центр, 8 тисяч глядачів. Вихідними днями у місті пройшов третій Інтерпайп Dnipro Half Marathon. Учасники

21 Май, 18:04