13 Март, 18:52

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. Що пропонують роботодавці та які умови прийому на роботу? (ВІДЕО)

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. В департаменті ЖКГ міської ради оголошують про дефіцит двірників, водіїв громадського транспорту та снігоочисної техніки, слюсарів, зварювальників та електриків. Не вистачає спеціалістів і в “Укрпошті”. Там є вакансії поштарів, операторів та навіть керівників відділень зв’язку…

Перший сніг у Дніпрі цьогоріч випав у середині сезону. Разом з тим припало роботи комунальним працівникам. Нової техніки вдосталь, а робітничої сили бракує.

Артур Оганесян — начальник КП “ Управління ремонту та експлуатації автодоріг ”: «Существует большая нехватка водителей, поэтому милости просим всех, кто хочет работать. Нужны водители категории C, D, E. Зарплата на руки, в среднем 7 тысяч».

Топ недоукомплектованих посад у Дніпрі — двірники. Вільних місць — більше тисячі.

Мінімальна зарплатня близько 5 тисяч гривень. Квартиру, розповідають у міській раді, як у Радянському Союзі, не обіцяють, проте кімнату в гуртожитку та оплату комунальних послуг на другий день роботи — пропонують. Існує потреба і в інших профільних спеціалістах.

Михайло Лисенко — заступник міського голови: «Номер 1 — это дворники, номер 2 — это дорожные рабочие, номер 3 — это водители на самосвалы, это слесаря, электросварщики, газосварщики, это слесари-сантехники, это электрики. Я думаю, тысячи 4000 человек мы трудоустроим».

Активно шукають нових спеціалістів і в “Укрпошті”. Підприємство змінило підхід до організації бізнесу. Тут навіть з’явився відділ з набору і підготовки фахівців. Навчання проходить і на місці, і дистанційно.

Світлана Коваленко — начальник центру управління персоналом Дніпропетровської дирекції компанії “Укрпошта”: «Самое большое количество вакансий — это наши отделения почтовой связи. Это операторы, почтальоны, начальники отделений, монтеры. Есть вакансии непосредственно здесь специалистов в главном отделении. Инспекторы по кадрам, менеджеры по обучению».
В «Укрпошті» кажуть: готові брати на роботу молодих, амбітних, без досвіду, проте комунікабельних та клієнтоорієнтованих. Пропонують гарні умови праці, соціальний пакет та гідну заробітну плату.

Станіслав Садовий — заступник директора з розвитку мережі компанії “Укрпошта” у Дніпропетровській області: «У нас 2 раза в месяц аванс и зарплата. Все гарантированно, все без задержек. У нас есть мотивация, которая обеспечивает нашим сотрудникам дополнительный доход. На эту мотивацию никто не влияет. Сколько продали — столько и заработали».

Інформацію щодо працевлаштування до комунальних підприємств міської ради та компанії “Укропошта” можна дізнатися за номерами, що ви бачите на екрані.

Автори — Анна Вернігорова, Евеліна Михайленко

Камера — Олександр Височин та Максим Бодриченко

Вибір редакції

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04