13 Март, 18:52

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. Що пропонують роботодавці та які умови прийому на роботу? (ВІДЕО)

У Дніпрі бракує кадрів у сфері послуг. В департаменті ЖКГ міської ради оголошують про дефіцит двірників, водіїв громадського транспорту та снігоочисної техніки, слюсарів, зварювальників та електриків. Не вистачає спеціалістів і в “Укрпошті”. Там є вакансії поштарів, операторів та навіть керівників відділень зв’язку…

Перший сніг у Дніпрі цьогоріч випав у середині сезону. Разом з тим припало роботи комунальним працівникам. Нової техніки вдосталь, а робітничої сили бракує.

Артур Оганесян — начальник КП “ Управління ремонту та експлуатації автодоріг ”: «Существует большая нехватка водителей, поэтому милости просим всех, кто хочет работать. Нужны водители категории C, D, E. Зарплата на руки, в среднем 7 тысяч».

Топ недоукомплектованих посад у Дніпрі — двірники. Вільних місць — більше тисячі.

Мінімальна зарплатня близько 5 тисяч гривень. Квартиру, розповідають у міській раді, як у Радянському Союзі, не обіцяють, проте кімнату в гуртожитку та оплату комунальних послуг на другий день роботи — пропонують. Існує потреба і в інших профільних спеціалістах.

Михайло Лисенко — заступник міського голови: «Номер 1 — это дворники, номер 2 — это дорожные рабочие, номер 3 — это водители на самосвалы, это слесаря, электросварщики, газосварщики, это слесари-сантехники, это электрики. Я думаю, тысячи 4000 человек мы трудоустроим».

Активно шукають нових спеціалістів і в “Укрпошті”. Підприємство змінило підхід до організації бізнесу. Тут навіть з’явився відділ з набору і підготовки фахівців. Навчання проходить і на місці, і дистанційно.

Світлана Коваленко — начальник центру управління персоналом Дніпропетровської дирекції компанії “Укрпошта”: «Самое большое количество вакансий — это наши отделения почтовой связи. Это операторы, почтальоны, начальники отделений, монтеры. Есть вакансии непосредственно здесь специалистов в главном отделении. Инспекторы по кадрам, менеджеры по обучению».
В «Укрпошті» кажуть: готові брати на роботу молодих, амбітних, без досвіду, проте комунікабельних та клієнтоорієнтованих. Пропонують гарні умови праці, соціальний пакет та гідну заробітну плату.

Станіслав Садовий — заступник директора з розвитку мережі компанії “Укрпошта” у Дніпропетровській області: «У нас 2 раза в месяц аванс и зарплата. Все гарантированно, все без задержек. У нас есть мотивация, которая обеспечивает нашим сотрудникам дополнительный доход. На эту мотивацию никто не влияет. Сколько продали — столько и заработали».

Інформацію щодо працевлаштування до комунальних підприємств міської ради та компанії “Укропошта” можна дізнатися за номерами, що ви бачите на екрані.

Автори — Анна Вернігорова, Евеліна Михайленко

Камера — Олександр Височин та Максим Бодриченко

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44