19 Март, 18:56

«Марш Захисників Нації» пройшов до Дня добровольця у Дніпрі (ВІДЕО)

У ході взяло участь понад 500 людей – це волонтери, військові Збройних сил України, добровольці та пересічні дніпряни. Пройшлися центральним проспектом міста.

Денис Котенко, екс-боєць полку «Азов», голова Національного корпусу в Дніпропетровській області: «Основна мета цього маршу – відсвяткувати цей, вже святий для нас, день — для усіх добровольців, військовослужбовців, ветеранів війни, волонтерів. І, по-друге, – це показати, що Дніпро – це форпост української боротьби, це місто, яке у 14-му році зупинило російську агресію. Сьогодні ті люди, які у 14-му році їх зупиняли, прийшли сюди ще раз показати себе, що вони нікуди не ділися і вони не віддадуть як своє рідне місто, так і свою країну.

Стартували учасники маршу від Музею АТО. Пройшлися центральним проспектом до Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Приурочили ходу до Дня добровольця, що його святкували 14 березня.

Ігор Найденко, медик-волонтер: «Я прийшов на марш добровольців, по-перше, щоб вшанувати загиблих героїв та підтримати своїх друзів. Марш потрібен для того, щоб нагадати всім, що є такі люди, як доброї волі, які по зову власного серця пішли воювати, обороняти нашу державу».

Загалом до ходи долучилися більше 500 учасників. Дехто завітав навіть із інших міст, аби підтримати дніпровську спільноту. Людмила приїхала із Маріуполя.

Людмила, учасниця маршу: «Якщо ми будемо сидіти, мовчати і чекати що воно буде, то нічого не буде. Все залежить від кожного з нас. Кожен має щось робити. От ми і робимо. Мабуть, Шевченка треба згадати, бо він актуальний, як ніколи. «Борітеся, поборете, вам Бог помагає». Ось це й буде наше гасло, з яким ми зараз підемо».

Кожний присутній вважає: бути добровольцем – складно, але почесно.

Володимир Гриняк, екс-боєць 25-ї повітряно-десантної бригади: «Це люди, яким небайдужа доля нашої країни. Це люди, яким небайдуже майбутнє наших дітей. Це люди, яким небайдужа наша земля».

Ходу завершили під стінами ДніпроОДА, де вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

Автор — Аліна Елєвтєрова

Камера — Олександр Вернігоров

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24