20 Март, 18:27

Американська некомерційна організація TAPS ділиться досвідом роботи з військовими та родинами загиблих (ВІДЕО)

Американська некомерційна організація TAPS ділиться досвідом роботи з військовими та родинами загиблих До Дніпра завітали представники американської некомерційної організації TAPS, що працюють над допомогою військовим та їхнім сім’ям. В рамках візиту вони вже відвідали декілька заходів з військової тематики, поспілкувалися бійцями АТО та родинами. Організацію TAPS у 1994 році створила американка Бонні Керол, після того, як її чоловіквійськовий загинув в авіакатастрофі. Метою Бонні була допомога сім’ям загиблих військових, а також психологічна реабілітація самих учасників бойових дій.
Бонни Керрол – президентка і засновниця організації TAPS: «Організація TAPS дуже тісно співпрацює з армією и військовослужбовцями. Коли солдати вмирають – неважливо, це було в армії чи після повернення, в результаті суїциду – організація  допомагає родинам загиблих пережити цю втрату.  Також ми допомагаємо самим військовим впоратися з біллю від втрати друзів та товаришів на війні, запобігти суїциду».
Делегація американців відвідала Дніпро, аби провести зустрічі з родинами загиблих учасників АТО, поспілкуватися з тими, хто повернувся із зони бойових дій та найголовніше — допомогти у створенні такої ж організації в Україні, розпочавши саме с Дніпра.
Юлія Дмитрова – депутатка міської ради: «Мы хотим услышать от них как они организовали эту организацию, потому что она действует у них 24 года и надеюсь, что их приезд даст старт организовать такую же… Организовать TAPS Украина у нас, начиная с нашего города».
Американці ділилися досвідом із учасниками АТО і волонтерами, розповідали як подолати проблеми після повернення із зони бойових дій, про програми реабілітації. Однією з таких є програма роботи з дітьми.
Юлія Дмитрова – депутатка міської ради: «Военные, которые вернулись с боевых действий, их обучают, и за ними закрепляют ребенка, который потерял отца своего во время войны, и он берет над ним шефство. То есть — это и дети не чувствуют себя брошенными, и для бойца — это психологическая разгрузка».
У рамках візиту до Дніпра делегація побувала в музеї АТО. Вони детальніше познайомилася з історією подій в Україні. Та найбільше враження отримали після знайомства з історіями загиблих військових та спілкування з їхніми родинами.
Кайл Харпервіце-президентка організації TAPS: «Тут з нами знаходиться вдова одного з вбитих військових, і вона показала нам його фотографії. Вона розповідала, що надзвичайно пишається ним. Він воював усього десять днів та був вбитий».
 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53