20 Март, 18:27

Американська некомерційна організація TAPS ділиться досвідом роботи з військовими та родинами загиблих (ВІДЕО)

Американська некомерційна організація TAPS ділиться досвідом роботи з військовими та родинами загиблих До Дніпра завітали представники американської некомерційної організації TAPS, що працюють над допомогою військовим та їхнім сім’ям. В рамках візиту вони вже відвідали декілька заходів з військової тематики, поспілкувалися бійцями АТО та родинами. Організацію TAPS у 1994 році створила американка Бонні Керол, після того, як її чоловіквійськовий загинув в авіакатастрофі. Метою Бонні була допомога сім’ям загиблих військових, а також психологічна реабілітація самих учасників бойових дій.
Бонни Керрол – президентка і засновниця організації TAPS: «Організація TAPS дуже тісно співпрацює з армією и військовослужбовцями. Коли солдати вмирають – неважливо, це було в армії чи після повернення, в результаті суїциду – організація  допомагає родинам загиблих пережити цю втрату.  Також ми допомагаємо самим військовим впоратися з біллю від втрати друзів та товаришів на війні, запобігти суїциду».
Делегація американців відвідала Дніпро, аби провести зустрічі з родинами загиблих учасників АТО, поспілкуватися з тими, хто повернувся із зони бойових дій та найголовніше — допомогти у створенні такої ж організації в Україні, розпочавши саме с Дніпра.
Юлія Дмитрова – депутатка міської ради: «Мы хотим услышать от них как они организовали эту организацию, потому что она действует у них 24 года и надеюсь, что их приезд даст старт организовать такую же… Организовать TAPS Украина у нас, начиная с нашего города».
Американці ділилися досвідом із учасниками АТО і волонтерами, розповідали як подолати проблеми після повернення із зони бойових дій, про програми реабілітації. Однією з таких є програма роботи з дітьми.
Юлія Дмитрова – депутатка міської ради: «Военные, которые вернулись с боевых действий, их обучают, и за ними закрепляют ребенка, который потерял отца своего во время войны, и он берет над ним шефство. То есть — это и дети не чувствуют себя брошенными, и для бойца — это психологическая разгрузка».
У рамках візиту до Дніпра делегація побувала в музеї АТО. Вони детальніше познайомилася з історією подій в Україні. Та найбільше враження отримали після знайомства з історіями загиблих військових та спілкування з їхніми родинами.
Кайл Харпервіце-президентка організації TAPS: «Тут з нами знаходиться вдова одного з вбитих військових, і вона показала нам його фотографії. Вона розповідала, що надзвичайно пишається ним. Він воював усього десять днів та був вбитий».
 

Вибір редакції

Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33