22 Март, 18:38

Всеукраїнська олімпіада з івриту відбулась у Дніпрі. Перемогла Мушка Стамблер із СШ№144 (ВІДЕО)

Всеукраїнська олімпіада з івриту відбулась у Дніпрі. Перемогла Мушка Стамблер із СШ№144

Дніпровська єврейська школа стала базою для інтелектуальних змагань вперше, а саме місто учасників бачить уже вдруге. Для багатьох учнів іврит – не просто іноземна мова, це можливість долучитися до давніх традицій єврейського народу і своїх предків.

Тетяна Щербак, учасниця олімпіади, місто Чернівці:

«Мене цікавить взагалі культура єврейського народу, і це близько для мене, тому я хочу продовжувати навчатися в цій галузі, якось розвиватися».

Брали участь в олімпіаді 18 школярів із 7 областей.

Анастасія Злобіна, учасниця олімпіади:

«Іврит я дуже полюбляю, тому що, не знаю чому, але вона мені здається дуже рідною мовою. І вона мені в школі дається навіть легше ніж англійська. Я рекомендую вчити іврит, але не замість англійської, бо вона йде на міжнародному рівні і заміняти її не дуже добре, краще знати багато мов. І іврит, як одну із, – можна, чому б і ні».

Перевіряли рівень знань мови трьома способами – аудіювання, читання та письмо. Фінальне завдання – написати твір. Його вважають найскладнішим, але і найцікавішим водночас.

Вікторія Кисла, заступниця директора НВК №144:

«Иврит на самом деле язык, в котором очень много кодов, очень много тайн, поэтому важно, чтобы наши дети, они могли разговаривать на иврите, чтобы они могли передавать это следующим поколениям».

Нагороджували учасників дипломами та грошовими преміями. Перше місце посіла Мушка Стамблер із єврейської школи Дніпра.

Представники міської влади планують, що найближчі 5 років саме Дніпро буде приймати всеукраїнську олімпіаду з івриту.

Вибір редакції

Діти з Дніпра поїхали на відпочинок до Скадовська

223 дитини з Дніпра відправилися на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Веселка» у Скадовську. Це діти пільгових категорій, у

20 Июль, 14:35
У Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах (КОМЕНТАР)

21-22 липня у Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах. Місце проведення — роллердром “BOMBASTIK” у торговельному центрі “Приозерний”.

20 Июль, 08:17
Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06