22 Март, 18:35

Заплатити за паркування безготівково тепер можна і у Дніпрі. Електронну оплату впровадили експериментально (ВІДЕО)

Заплатити за паркування безготівково — тепер це можна і у Дніпрі. Електронну оплату впровадили експериментально, поки що тільки на трьох паркувальних майданчиках міста. Ознаки офіційного паркувального місця вивчав Стас Коновалов. Відтепер можна розрахуватися за парковку безготівково, за допомогою мобільного банку. Таке практикують вже в кількох великих містах України.
Дмитро Омельченко, директор «Міськавтопарк»:  “На сегодняшний день оплатить парковку с помощью этого приложения можно на открытых дневных площадках, таких как: площадь Героев Майдана, 1, «Мост Сити», где мы сейчас находимся, и центральный рынок «Озерка». То есть это те парковки, которые наиболее загружены на сегодняшний день”.
Послугу мобільної сплати недарма встановили у тестовому режимі лише на трьох таких майданчиках. Таким чином намагаються вивчити попит. Загалом у Дніпрі функціонує 21 парковка просто неба.
Стас Коновалов, журналіст:  «Тепер користувачам Privat24 під час оплати за паркування не потрібно шукати готівку. Оплата триває декілька секунд, і для цього навіть не треба виходити з авто та спілкуватися з паркувальником».
Контролери паркування зізнаються: у нашому місті неохоче сплачують за користування парковкою, деякі — зовсім відмовляються. Як відрізнити порушника від знавця законів?
Андрій Верба, незалежний юрист: “29 мая 2014 года был принят Закон Украины о внесении изменений в кодекс Украины об административных правонарушениях и в Закон Украины о дорожном движении, которые вводят обязанности водителя по парковке, которые оборудованы паркоматами и шлагбаумом. Если есть соответствующие устройства, то водитель обязан оплатить парковку. В случае, если он этого не сделает, то наступает административная ответственность, которая влечет за собой наложение административного взыскания до 12 минимумов доходов граждан”.
Отже паркувальний майданчик повинен відповідати прописаним вимогам. Ми знов завітали на те ж місце наступного дня: на стоянці центральної вулиці міста близько сотні машин, але з двох паркоматів працює лише один:
— Почему паркомат не работает? — Аккумулятор сел, я потом туда чеки покидаю и все будет хорошо. — То есть все держится на доверии? — Не, ну как на доверии…
Перші проблеми помітно неозброєним оком. Але досвідчений борець із беззаконням бачить більше.
Олександр Слободенюк: «Если говорить конкретно об этой, у которой мы сейчас находимся — под «Мост Сити» — она не подлежит оплате по массе причин. Во-первых, знаки, которые возле нас, здесь как минимум не указана даже стоимость парковки, затерли умышленно цифры. Она не соответствует требованиям постановления Кабмина. Она не выделена разметкой, знаки не соответствуют этой постанове. И самое главное — паркоматов должно быть минимум 1 штука на 20 паркомест. В данном случае это условие не выполнено».
Автор — Стас Коновалов Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07