22 Март, 18:40

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці.

Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний вальси — військові готуються до весняного балу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Балы у нас стали уже традицией. Было три бала у нас: 2 рождественских, 1 весенний».

Другий весняний бал відбудеться 28 квітня на сцені театру опери та балету. Окрім танцювальних номерів, у програмі — етнічні барабани та різноманітні майстер-класи.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Мы проведем мастер-класс именно терапевтический. То есть это уже не просто обучение движению, а это обучение взаимодействию и решение каких-то психологических проблем».

Вхід на бал — безкоштовний, але для гостей обов’язковий дрес-код — весняна квітка в петличці. Самі ж учасники шиють костюми на замовлення. Для багатьох — це вже не перший танцювальний захід.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «В весеннем балу я решил поучаствовать после участия в зимнем балу. До зимнего бала меня пригласили мои товарищи сюда. Мы станцевали на зимнем балу 2 танца  и после этого я понял, что мне это очень нравится и хотелось бы научиться делать больше».

Тепер Тарас захоплюється рухливими танцями латино-американської програми. Зокрема, сальсою та ча-ча-ча. З партнеркою чоловік познайомився у бальному залі.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «Она очень целеустремленная, мы вместе не пропускаем ни одной тренировки. И получается так, что первое время она меня тренировала практически индивидуально».

Загалом бальну школу в рамках проекту «Танцювальна сотня» відвідують 25 пар. Заняття проходять тричі на тиждень  вже більше року.

Юрій і Катерина, учасники проекту “Танцювальна сотня”: «Также приходят к нам семьи погибших, детки, волонтеры. То есть мы всех ждём и приглашаем. Мне посчастливилось танцевать с самым младшим участником боевых действий — Юрой Миколюк. Он у нас такой «сын полка», прошел очень много боевых точек  и, несмотря на очень тяжелую контузию, которую он получил, ему всё удаётся. Иногда не слышит музыку, но у нас прекрасный тренер, которая помогает».

Самі танцівники також мають змогу допомогти своїм побратимам. Кожен бал має благодійну мету: під час заходів триває збір коштів на допомогу пораненим. Так протягом останнього балу вдалося зібрати достатню суму, щоб придбати кріо-шкіру для опікового відділення. Долучитися до доброї справи мешканців Дніпра запрошують і цього разу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Весенний бал — 28 апреля в 17:00 в театре оперы и балета. Вход по-прежнему свободный, бесплатный».

Єдине сподівання — на дійсно весняну, сприятливу погоду.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24