22 Март, 18:40

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці.

Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний вальси — військові готуються до весняного балу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Балы у нас стали уже традицией. Было три бала у нас: 2 рождественских, 1 весенний».

Другий весняний бал відбудеться 28 квітня на сцені театру опери та балету. Окрім танцювальних номерів, у програмі — етнічні барабани та різноманітні майстер-класи.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Мы проведем мастер-класс именно терапевтический. То есть это уже не просто обучение движению, а это обучение взаимодействию и решение каких-то психологических проблем».

Вхід на бал — безкоштовний, але для гостей обов’язковий дрес-код — весняна квітка в петличці. Самі ж учасники шиють костюми на замовлення. Для багатьох — це вже не перший танцювальний захід.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «В весеннем балу я решил поучаствовать после участия в зимнем балу. До зимнего бала меня пригласили мои товарищи сюда. Мы станцевали на зимнем балу 2 танца  и после этого я понял, что мне это очень нравится и хотелось бы научиться делать больше».

Тепер Тарас захоплюється рухливими танцями латино-американської програми. Зокрема, сальсою та ча-ча-ча. З партнеркою чоловік познайомився у бальному залі.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «Она очень целеустремленная, мы вместе не пропускаем ни одной тренировки. И получается так, что первое время она меня тренировала практически индивидуально».

Загалом бальну школу в рамках проекту «Танцювальна сотня» відвідують 25 пар. Заняття проходять тричі на тиждень  вже більше року.

Юрій і Катерина, учасники проекту “Танцювальна сотня”: «Также приходят к нам семьи погибших, детки, волонтеры. То есть мы всех ждём и приглашаем. Мне посчастливилось танцевать с самым младшим участником боевых действий — Юрой Миколюк. Он у нас такой «сын полка», прошел очень много боевых точек  и, несмотря на очень тяжелую контузию, которую он получил, ему всё удаётся. Иногда не слышит музыку, но у нас прекрасный тренер, которая помогает».

Самі танцівники також мають змогу допомогти своїм побратимам. Кожен бал має благодійну мету: під час заходів триває збір коштів на допомогу пораненим. Так протягом останнього балу вдалося зібрати достатню суму, щоб придбати кріо-шкіру для опікового відділення. Долучитися до доброї справи мешканців Дніпра запрошують і цього разу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Весенний бал — 28 апреля в 17:00 в театре оперы и балета. Вход по-прежнему свободный, бесплатный».

Єдине сподівання — на дійсно весняну, сприятливу погоду.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

На Дніпропетровщині будуємо малі групові будинки для дітей-сиріт – Валентин Резніченко 

Комфортне житло,  домашня атмосфера та багато спілкування з однолітками. На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

12 Декабрь, 16:32
Як припинити недобросовісну конкуренцію на ринку ялинок, вирішували сьогодні в обласній раді

Керівництво лісового та мисливського господарства підсумували сумну статистику для наших лісгоспів. За їхньою інформацією, цього року значно зменшився попит на

12 Декабрь, 16:25
Прогноз погоди на 13 грудня, четвер, Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Декабрь, 15:46
Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21
1 200 000 гривень для довгожителів Дніпропетровщини надала обласна рада

Для них кожен новий день – це маленьке життя. 2018-й в Україні зустрічають майже 7 тисяч довгожителів, яким понад 100

11 Декабрь, 17:11
У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже

11 Декабрь, 15:32
Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі (ВІДЕО)

Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі   Як вишити картину за 2 години? Секрети

11 Декабрь, 08:19