22 Март, 18:40

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці.

Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний вальси — військові готуються до весняного балу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Балы у нас стали уже традицией. Было три бала у нас: 2 рождественских, 1 весенний».

Другий весняний бал відбудеться 28 квітня на сцені театру опери та балету. Окрім танцювальних номерів, у програмі — етнічні барабани та різноманітні майстер-класи.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Мы проведем мастер-класс именно терапевтический. То есть это уже не просто обучение движению, а это обучение взаимодействию и решение каких-то психологических проблем».

Вхід на бал — безкоштовний, але для гостей обов’язковий дрес-код — весняна квітка в петличці. Самі ж учасники шиють костюми на замовлення. Для багатьох — це вже не перший танцювальний захід.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «В весеннем балу я решил поучаствовать после участия в зимнем балу. До зимнего бала меня пригласили мои товарищи сюда. Мы станцевали на зимнем балу 2 танца  и после этого я понял, что мне это очень нравится и хотелось бы научиться делать больше».

Тепер Тарас захоплюється рухливими танцями латино-американської програми. Зокрема, сальсою та ча-ча-ча. З партнеркою чоловік познайомився у бальному залі.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «Она очень целеустремленная, мы вместе не пропускаем ни одной тренировки. И получается так, что первое время она меня тренировала практически индивидуально».

Загалом бальну школу в рамках проекту «Танцювальна сотня» відвідують 25 пар. Заняття проходять тричі на тиждень  вже більше року.

Юрій і Катерина, учасники проекту “Танцювальна сотня”: «Также приходят к нам семьи погибших, детки, волонтеры. То есть мы всех ждём и приглашаем. Мне посчастливилось танцевать с самым младшим участником боевых действий — Юрой Миколюк. Он у нас такой «сын полка», прошел очень много боевых точек  и, несмотря на очень тяжелую контузию, которую он получил, ему всё удаётся. Иногда не слышит музыку, но у нас прекрасный тренер, которая помогает».

Самі танцівники також мають змогу допомогти своїм побратимам. Кожен бал має благодійну мету: під час заходів триває збір коштів на допомогу пораненим. Так протягом останнього балу вдалося зібрати достатню суму, щоб придбати кріо-шкіру для опікового відділення. Долучитися до доброї справи мешканців Дніпра запрошують і цього разу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Весенний бал — 28 апреля в 17:00 в театре оперы и балета. Вход по-прежнему свободный, бесплатный».

Єдине сподівання — на дійсно весняну, сприятливу погоду.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на 25 квітня, середу (ВІДЕО)

24 Апрель, 17:16
Перший в Україні інклюзивний парк будують у Дніпрі (ВІДЕО)

Зараз на цьому місті, у сквері Героїв біля обласної адміністрації, триває будівництво. Вже за кілька місяців тут відкриється перший в

24 Апрель, 16:14
Наслідки СРСР для України та Грузії: у Дніпрі відбулася дискусія за участі Дато Турашвілі (КОМЕНТАР)

Наслідки СРСР для України та Грузії: у Дніпрі відбулася дискусія за участі письменника Дато Турашвілі   14-го квітня у Грузії

24 Апрель, 13:03
Масштабна пожежа в середмісті Дніпра знищила 8 торговельних кіосків(КОМЕНТАР)

Масштабна пожежа в середмісті Дніпра знищила одразу 8 торговельних кіосків. Спалахнуло вдосвіта понеділка всередині одного із зачинених МАФів. Через сильний

24 Апрель, 12:38
Рекордну в історії України партію метадону вилучили в Кривому Розі (КОМЕНТАР)

Рекордну в історії України партію метадону вилучили в Кривому Розі На Дніпропетровщині вилучили рекордну в історії України партію метадону –

24 Апрель, 12:35
Фрагменти тіла розчленованої людини знайшли в Кам’янському (КОМЕНТАР)

У Кам'янському, що на Дніпропетровщині, знайшли фрагменти тіла розчленованої людини. Полієтиленові пакети із відтятими руками та ногами всередині до одного

23 Апрель, 21:31
Прогноз погоди на 24 квітня, вівторок (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:25
70-річчя Ізраїлю святкують і в Україні: у Дніпрі вже почали (ВІДЕО)

70-річчя Ізраїлю святкують і в Україні: у Дніпрі вже почали Концертні програми, майстер-класи, перегляд кінострічок та багато іншого підготували Ізраїльський

23 Апрель, 17:15