22 Март, 18:40

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці.

Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний вальси — військові готуються до весняного балу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Балы у нас стали уже традицией. Было три бала у нас: 2 рождественских, 1 весенний».

Другий весняний бал відбудеться 28 квітня на сцені театру опери та балету. Окрім танцювальних номерів, у програмі — етнічні барабани та різноманітні майстер-класи.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Мы проведем мастер-класс именно терапевтический. То есть это уже не просто обучение движению, а это обучение взаимодействию и решение каких-то психологических проблем».

Вхід на бал — безкоштовний, але для гостей обов’язковий дрес-код — весняна квітка в петличці. Самі ж учасники шиють костюми на замовлення. Для багатьох — це вже не перший танцювальний захід.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «В весеннем балу я решил поучаствовать после участия в зимнем балу. До зимнего бала меня пригласили мои товарищи сюда. Мы станцевали на зимнем балу 2 танца  и после этого я понял, что мне это очень нравится и хотелось бы научиться делать больше».

Тепер Тарас захоплюється рухливими танцями латино-американської програми. Зокрема, сальсою та ча-ча-ча. З партнеркою чоловік познайомився у бальному залі.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «Она очень целеустремленная, мы вместе не пропускаем ни одной тренировки. И получается так, что первое время она меня тренировала практически индивидуально».

Загалом бальну школу в рамках проекту «Танцювальна сотня» відвідують 25 пар. Заняття проходять тричі на тиждень  вже більше року.

Юрій і Катерина, учасники проекту “Танцювальна сотня”: «Также приходят к нам семьи погибших, детки, волонтеры. То есть мы всех ждём и приглашаем. Мне посчастливилось танцевать с самым младшим участником боевых действий — Юрой Миколюк. Он у нас такой «сын полка», прошел очень много боевых точек  и, несмотря на очень тяжелую контузию, которую он получил, ему всё удаётся. Иногда не слышит музыку, но у нас прекрасный тренер, которая помогает».

Самі танцівники також мають змогу допомогти своїм побратимам. Кожен бал має благодійну мету: під час заходів триває збір коштів на допомогу пораненим. Так протягом останнього балу вдалося зібрати достатню суму, щоб придбати кріо-шкіру для опікового відділення. Долучитися до доброї справи мешканців Дніпра запрошують і цього разу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Весенний бал — 28 апреля в 17:00 в театре оперы и балета. Вход по-прежнему свободный, бесплатный».

Єдине сподівання — на дійсно весняну, сприятливу погоду.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Діти з Дніпра поїхали на відпочинок до Скадовська

223 дитини з Дніпра відправилися на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Веселка» у Скадовську. Це діти пільгових категорій, у

20 Июль, 14:35
У Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах (КОМЕНТАР)

21-22 липня у Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах. Місце проведення — роллердром “BOMBASTIK” у торговельному центрі “Приозерний”.

20 Июль, 08:17
Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06