22 Март, 18:40

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці.

Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний вальси — військові готуються до весняного балу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Балы у нас стали уже традицией. Было три бала у нас: 2 рождественских, 1 весенний».

Другий весняний бал відбудеться 28 квітня на сцені театру опери та балету. Окрім танцювальних номерів, у програмі — етнічні барабани та різноманітні майстер-класи.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Мы проведем мастер-класс именно терапевтический. То есть это уже не просто обучение движению, а это обучение взаимодействию и решение каких-то психологических проблем».

Вхід на бал — безкоштовний, але для гостей обов’язковий дрес-код — весняна квітка в петличці. Самі ж учасники шиють костюми на замовлення. Для багатьох — це вже не перший танцювальний захід.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «В весеннем балу я решил поучаствовать после участия в зимнем балу. До зимнего бала меня пригласили мои товарищи сюда. Мы станцевали на зимнем балу 2 танца  и после этого я понял, что мне это очень нравится и хотелось бы научиться делать больше».

Тепер Тарас захоплюється рухливими танцями латино-американської програми. Зокрема, сальсою та ча-ча-ча. З партнеркою чоловік познайомився у бальному залі.

Тарас Балюк, військовий, танцівник: «Она очень целеустремленная, мы вместе не пропускаем ни одной тренировки. И получается так, что первое время она меня тренировала практически индивидуально».

Загалом бальну школу в рамках проекту «Танцювальна сотня» відвідують 25 пар. Заняття проходять тричі на тиждень  вже більше року.

Юрій і Катерина, учасники проекту “Танцювальна сотня”: «Также приходят к нам семьи погибших, детки, волонтеры. То есть мы всех ждём и приглашаем. Мне посчастливилось танцевать с самым младшим участником боевых действий — Юрой Миколюк. Он у нас такой «сын полка», прошел очень много боевых точек  и, несмотря на очень тяжелую контузию, которую он получил, ему всё удаётся. Иногда не слышит музыку, но у нас прекрасный тренер, которая помогает».

Самі танцівники також мають змогу допомогти своїм побратимам. Кожен бал має благодійну мету: під час заходів триває збір коштів на допомогу пораненим. Так протягом останнього балу вдалося зібрати достатню суму, щоб придбати кріо-шкіру для опікового відділення. Долучитися до доброї справи мешканців Дніпра запрошують і цього разу.

Наталія Шуліка, координатор центру допомоги бійцям АТО: «Весенний бал — 28 апреля в 17:00 в театре оперы и балета. Вход по-прежнему свободный, бесплатный».

Єдине сподівання — на дійсно весняну, сприятливу погоду.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01