30 Март, 21:59

Закон про аліменти в Україні почав приносити результати (коментар)

Новий закон про аліменти в Україні почав приносити результати

З 6-го лютого в Україні діє новий закон про посилення захисту прав дитини на належне утримання. Головне нововведення Мін’юсту — посилення відповідальності. Дніпропетровська область  лідирує в Україні за кількістю злісних неплатників аліментів. Правоохоронці та представники виконавчої служби області кажуть: нові обмеження — як-то заборона на виїзд за кордон, на використання зброї, на полювання, на керування авто і примусові громадські роботи — відносно боржників уже діють, але і знання про них помітно впливає на людей. Кількість виконавчих документів щодо несплати аліментів у 2018 році суттєво зменшилась. У цей період 2017-гопроваджень було близько 77 тисяч, то в цьому — трохи більше 61 тисячі.

Павло Петренко, міністр юстиції України:

«На сьогоднішній день складено 2300 протоколів по вчиненню такого адмінправопорушення і направлені на суспільно корисні роботи. Вже є перші рішення суддів. 4-х боржників було засудженно до громадських робіт на 120 годин”.

Михайло Куратченко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, начальник слідчого управління:

«Привлечение к общественным работам — это для нас тоже плюс. Потому что мы видим, что государством создан рычаг определенного воздействия, который способствует тому, чтобы лица выполняли родительский долг по воспитанию детей, по уплате алиментов».

Павло Петренко, міністр юстиції України:

«Якщо в тебе є заборогованість аз останні 5 років, якщо ти зараз заплатив за останній місяць — це немає значення. Поки ти не покриєш сукупність за весь період і заборгованість стане менше 6 місяців, то ти є клієнтов всіх наших нових санкцій».

Вибір редакції

Діти з Дніпра поїхали на відпочинок до Скадовська

223 дитини з Дніпра відправилися на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Веселка» у Скадовську. Це діти пільгових категорій, у

20 Июль, 14:35
У Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах (КОМЕНТАР)

21-22 липня у Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах. Місце проведення — роллердром “BOMBASTIK” у торговельному центрі “Приозерний”.

20 Июль, 08:17
Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06