30 Март, 21:59

Закон про аліменти в Україні почав приносити результати (коментар)

Новий закон про аліменти в Україні почав приносити результати

З 6-го лютого в Україні діє новий закон про посилення захисту прав дитини на належне утримання. Головне нововведення Мін’юсту — посилення відповідальності. Дніпропетровська область  лідирує в Україні за кількістю злісних неплатників аліментів. Правоохоронці та представники виконавчої служби області кажуть: нові обмеження — як-то заборона на виїзд за кордон, на використання зброї, на полювання, на керування авто і примусові громадські роботи — відносно боржників уже діють, але і знання про них помітно впливає на людей. Кількість виконавчих документів щодо несплати аліментів у 2018 році суттєво зменшилась. У цей період 2017-гопроваджень було близько 77 тисяч, то в цьому — трохи більше 61 тисячі.

Павло Петренко, міністр юстиції України:

«На сьогоднішній день складено 2300 протоколів по вчиненню такого адмінправопорушення і направлені на суспільно корисні роботи. Вже є перші рішення суддів. 4-х боржників було засудженно до громадських робіт на 120 годин”.

Михайло Куратченко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, начальник слідчого управління:

«Привлечение к общественным работам — это для нас тоже плюс. Потому что мы видим, что государством создан рычаг определенного воздействия, который способствует тому, чтобы лица выполняли родительский долг по воспитанию детей, по уплате алиментов».

Павло Петренко, міністр юстиції України:

«Якщо в тебе є заборогованість аз останні 5 років, якщо ти зараз заплатив за останній місяць — це немає значення. Поки ти не покриєш сукупність за весь період і заборгованість стане менше 6 місяців, то ти є клієнтов всіх наших нових санкцій».

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24