02 Апрель, 17:58

Пробне ЗНО з англійської мови у Дніпрі пройшло з технічними несправностями (ВІДЕО)

Пробне ЗНО з англійської мови у Дніпрі пройшло з технічними несправностями

Однією з локацій для другого етапу пробного ЗНО у Дніпрі стала середня школа №9. В цьому році тестування з іноземної мови ускладнили аудіюванням, бо важливо проекзаменувати знання абітурієнтів за всіма параметрами. Нову систему почали тестувати в п’ятницю. Однією з локацій для другого етапу пробного ЗНО стала середня школа №9.

Тетяна Богатирьова, директорка СШ№9 з поглибленим вивченням англійської мови:

«Діти повинні вміти не тільки говорити, писати, але й розуміти іншу мову, розуміти іноземця. Розуміти та сприймати на слух цю мову. Аудіювання — це не є найскладнішим тестом, тож я не думаю, шо воно знизить показники ЗНО».

На іспит відвели 2 з половиною години. Окрім аудіювання, він складається з тестів і написання власного твору на задану тему. Третю частину учасники могли пропустити, якщо були впевнені у своїх силах – бали за пробне ЗНО вони виставлятимуть самостійно після того, як правильні відповіді з’являться на сайті. Учні розповіли: тестування загалом було їм по силах, однак засмутили технічні несправності саме під час нового випробування — аудіювання.

У Дніпропетровському центрі якості освіти кажуть: технічні несправності стали несподіванкою, але вони були до цього готові. Проблему вирішили того ж дня – до правильних відповідей на сайт додали ще аудіозапис без пауз, щоб учні змогли його переслухати та скоригувати свої відповіді. Освітяни зауважують: на випадок будь-яких надзвичайних ситуацій під час основного ЗНО розроблені сценарії реагування. Тож проблеми, які торкаються системи, вирішаться і не будуть впливати на результати екзамену.

Марина Горбенко-Хвастунова, директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:

«Якщо глобальна проблема – абітурієнти мають право скаржитися і писати звернення, і що завгодно. Але мають чітко знати: глобальна проблема – системне вирішення. Локальна проблема – треба заявити письмово, щоб з локальною проблемою організатори мали змогу розібратися. Будь-яка проблемна ситуація не буде залишена. Захищені системою від системних недоліків — перше. І друге – мають можливість заявляти про проблемні ситуації. Є спосіб».

Другий етап пробного ЗНО пройшов без особливих порушень. На екзамен з’явилось близько 94% від зареєстрованих.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22