02 Апрель, 17:58

Пробне ЗНО з англійської мови у Дніпрі пройшло з технічними несправностями (ВІДЕО)

Пробне ЗНО з англійської мови у Дніпрі пройшло з технічними несправностями

Однією з локацій для другого етапу пробного ЗНО у Дніпрі стала середня школа №9. В цьому році тестування з іноземної мови ускладнили аудіюванням, бо важливо проекзаменувати знання абітурієнтів за всіма параметрами. Нову систему почали тестувати в п’ятницю. Однією з локацій для другого етапу пробного ЗНО стала середня школа №9.

Тетяна Богатирьова, директорка СШ№9 з поглибленим вивченням англійської мови:

«Діти повинні вміти не тільки говорити, писати, але й розуміти іншу мову, розуміти іноземця. Розуміти та сприймати на слух цю мову. Аудіювання — це не є найскладнішим тестом, тож я не думаю, шо воно знизить показники ЗНО».

На іспит відвели 2 з половиною години. Окрім аудіювання, він складається з тестів і написання власного твору на задану тему. Третю частину учасники могли пропустити, якщо були впевнені у своїх силах – бали за пробне ЗНО вони виставлятимуть самостійно після того, як правильні відповіді з’являться на сайті. Учні розповіли: тестування загалом було їм по силах, однак засмутили технічні несправності саме під час нового випробування — аудіювання.

У Дніпропетровському центрі якості освіти кажуть: технічні несправності стали несподіванкою, але вони були до цього готові. Проблему вирішили того ж дня – до правильних відповідей на сайт додали ще аудіозапис без пауз, щоб учні змогли його переслухати та скоригувати свої відповіді. Освітяни зауважують: на випадок будь-яких надзвичайних ситуацій під час основного ЗНО розроблені сценарії реагування. Тож проблеми, які торкаються системи, вирішаться і не будуть впливати на результати екзамену.

Марина Горбенко-Хвастунова, директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:

«Якщо глобальна проблема – абітурієнти мають право скаржитися і писати звернення, і що завгодно. Але мають чітко знати: глобальна проблема – системне вирішення. Локальна проблема – треба заявити письмово, щоб з локальною проблемою організатори мали змогу розібратися. Будь-яка проблемна ситуація не буде залишена. Захищені системою від системних недоліків — перше. І друге – мають можливість заявляти про проблемні ситуації. Є спосіб».

Другий етап пробного ЗНО пройшов без особливих порушень. На екзамен з’явилось близько 94% від зареєстрованих.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44