02 Апрель, 16:39

«Студентська весна — 2018» у Дніпрі почнеться 3 квітня в хіміко-технологічному університеті

03 квітня о 16-00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (просп. Гагаріна, 8,5 поверх, актова зала) урочисте відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна — 2018»

Відкриють фестиваль володарі гран-прі минулого року – студенти Українського державного хіміко-технологічний університету.

«Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проводиться в місті Дніпрі починаючи з 69-го року та охоплює всі види студентської творчості.

Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами, як театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний та розмовний жанри, фото-, кіно- та відеомистецтво.

У цьому році для участі у фестивалі надали заявки 10 закладів вищої освіти (університети, академії), а це більш ніж 300 номерів, 3 000 учасників та 5 000 глядачів.

Перший тур фестивалю (проводиться протягом квітня та травня) складається зі звітних концертів закладів вищої освіти, які подали заявки на участь у фестивалі. За результатами першого туру журі відбирає лауреатів для участі у гала-концерті.

Другий тур фестивалю (кінець травня) складається з двох частин: урочисте підведення підсумків та гала-концерт лауреатів, для підготовки якого запрошуються компетентні та відомі у місті Дніпрі діячі мистецтва.

Кращі виконавці та колективи отримають звання «Лауреат фестивалю «Студентська весна – 2018».

За результатами конкурсу  визначать переможців фестивалю відповідно до зайнятих місць, а саме: гран-прі, І, ІІ, та ІІІ місце.

Призовий фонд фестивалю складає 130 000,00 грн, суму розподілять серед чотирьох переможців.

Вибір редакції

Сміттєтворчість школярів: у Дніпрі провели конкурс арт-інсталяцій з відходів «Людина і сміття» (ВІДЕО)

У Дніпрі триває тиждень турботи про довкілля. Комунальники приводять до ладу вулиці, міські чиновники разом і дніпрянами організовують суботники, а

19 Апрель, 17:39
Першу студентську ракету із супутником сконструювали та запустили у Дніпрі (ВІДЕО)

Першу студентську ракету із супутником сконструювали та запустили у Дніпрі Запуск студентських ракет – відома світова практика. Передові аерокосмічні університети

19 Апрель, 16:59
Третьому «Джазу на Дніпрі» бути. Організатори назвали імена хедлайнерів фестивалю (ВІДЕО)

Третій рік поспіль відбуватиметься наймасштабнішою музична подія нашого міста. «Джаз на Дніпрі» з 20 по 22 липня святкуватиме свій 50-річний

18 Апрель, 17:46
Ярмарок, фотовиставка та концерт симфонічної музики: у Дніпрі вперше пройде тиждень Ізраїлю

  У Дніпрі вперше пройде тиждень Ізраїлю. Для мешканців міста підготували насичену програму: ярмарок, кулінарний майстер-клас, фотовиставку, концерт симфонічного оркестру.

18 Апрель, 15:18
Люди з гемофілією можуть жити повноцінним життям – гематолог

17 квітня відзначається Всесвітній день хворих на гемофілію. Це рідкісна спадкова хвороба, яка викликає значні крововиливи в суглоби, м’язи і

18 Апрель, 15:16
У Дніпрі взялися за незаконні пункти прийому металобрухту в приватному секторі

У мерії пильно стежать за тим, щоб не відкривалися нові пункти. Завдяки проведенню операції «Дамоклів меч» у Дніпрі зменшується статистика

18 Апрель, 15:07
Увага! Зміна руху електротранспорту на 19 квітня

19 квітня з 22:30 призупиняється робота трамвайного маршруту № 11, повідомляють у КП «Дніпровський електротранспорт». Тимчасове призупинення руху пов'язане з

18 Апрель, 14:56
Ярмарок культур відбудеться у Дніпрі 18 квітня (анонс)

Ярмарок культур відбудеться у Дніпрі 18 квітня

17 Апрель, 21:18