02 Апрель, 16:39

«Студентська весна — 2018» у Дніпрі почнеться 3 квітня в хіміко-технологічному університеті

03 квітня о 16-00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (просп. Гагаріна, 8,5 поверх, актова зала) урочисте відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна — 2018»

Відкриють фестиваль володарі гран-прі минулого року – студенти Українського державного хіміко-технологічний університету.

«Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проводиться в місті Дніпрі починаючи з 69-го року та охоплює всі види студентської творчості.

Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами, як театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний та розмовний жанри, фото-, кіно- та відеомистецтво.

У цьому році для участі у фестивалі надали заявки 10 закладів вищої освіти (університети, академії), а це більш ніж 300 номерів, 3 000 учасників та 5 000 глядачів.

Перший тур фестивалю (проводиться протягом квітня та травня) складається зі звітних концертів закладів вищої освіти, які подали заявки на участь у фестивалі. За результатами першого туру журі відбирає лауреатів для участі у гала-концерті.

Другий тур фестивалю (кінець травня) складається з двох частин: урочисте підведення підсумків та гала-концерт лауреатів, для підготовки якого запрошуються компетентні та відомі у місті Дніпрі діячі мистецтва.

Кращі виконавці та колективи отримають звання «Лауреат фестивалю «Студентська весна – 2018».

За результатами конкурсу  визначать переможців фестивалю відповідно до зайнятих місць, а саме: гран-прі, І, ІІ, та ІІІ місце.

Призовий фонд фестивалю складає 130 000,00 грн, суму розподілять серед чотирьох переможців.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22