02 Апрель, 16:39

«Студентська весна — 2018» у Дніпрі почнеться 3 квітня в хіміко-технологічному університеті

03 квітня о 16-00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (просп. Гагаріна, 8,5 поверх, актова зала) урочисте відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна — 2018»

Відкриють фестиваль володарі гран-прі минулого року – студенти Українського державного хіміко-технологічний університету.

«Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проводиться в місті Дніпрі починаючи з 69-го року та охоплює всі види студентської творчості.

Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами, як театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний та розмовний жанри, фото-, кіно- та відеомистецтво.

У цьому році для участі у фестивалі надали заявки 10 закладів вищої освіти (університети, академії), а це більш ніж 300 номерів, 3 000 учасників та 5 000 глядачів.

Перший тур фестивалю (проводиться протягом квітня та травня) складається зі звітних концертів закладів вищої освіти, які подали заявки на участь у фестивалі. За результатами першого туру журі відбирає лауреатів для участі у гала-концерті.

Другий тур фестивалю (кінець травня) складається з двох частин: урочисте підведення підсумків та гала-концерт лауреатів, для підготовки якого запрошуються компетентні та відомі у місті Дніпрі діячі мистецтва.

Кращі виконавці та колективи отримають звання «Лауреат фестивалю «Студентська весна – 2018».

За результатами конкурсу  визначать переможців фестивалю відповідно до зайнятих місць, а саме: гран-прі, І, ІІ, та ІІІ місце.

Призовий фонд фестивалю складає 130 000,00 грн, суму розподілять серед чотирьох переможців.

Вибір редакції

Благодійний «Ярмарок добра»: мешканці Дніпра зібрали тисячі гривень на допомогу дітям-сиротам (ВІДЕО)

Благодійний "Ярмарок добра": мешканці Дніпра зібрали тисячі гривень на допомогу дітям-сиротам Подарунки та розваги для дітей сиріт. У Дніпрі пройшов

23 Июль, 17:58
Нічний забіг в Дніпрі – транспортний колапс для мешканців, адреналін для учасників (ВІДЕО)

  Транспортний колапс для мешканців житлового масиву «Перемога» та адреналін для учасників – у Дніпрі відбувся забіг «Нічна десятка». Захід

23 Июль, 17:55
Прогноз погоди на 24 липня, вівторок (ВІДЕО)

23 Июль, 17:16
Платиновий призер WorldFest Houston Film Festival — у Дніпрі: 23 липня Стас Капралов презентує стрічку SUI CAEDERE (анонс)

Платиновий призер WorldFest Houston Film Festival - у Дніпрі: 23 липня Стас Капралов презентує стрічку SUI CAEDERE. 23 липня о

21 Июль, 16:39
У ЦНАПі «Лівобережний» нова послуга – консультації із соціального страхування

У центрі надання адміністративних послуг «Лівобережний» в Дніпрі організовано консультації представника Фонду соціального страхування України. Фахівець консультує містян щоп’ятниці з

20 Июль, 17:14
Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 липня (ВІДЕО)

20 Июль, 17:11
Мешканка Краматорська отримала тяжкі поранення від вибуху снаряду (ВІДЕО)

Точну кількість новоприбулих лікарі поки не називають. Але розповіли історію 35-річної Марини. Мешканка Краматорська постраждала в селі Щурове під час

20 Июль, 16:14
Діти з Дніпра поїхали на відпочинок до Скадовська

223 дитини з Дніпра відправилися на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Веселка» у Скадовську. Це діти пільгових категорій, у

20 Июль, 14:35