02 Апрель, 16:39

«Студентська весна — 2018» у Дніпрі почнеться 3 квітня в хіміко-технологічному університеті

03 квітня о 16-00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (просп. Гагаріна, 8,5 поверх, актова зала) урочисте відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна — 2018»

Відкриють фестиваль володарі гран-прі минулого року – студенти Українського державного хіміко-технологічний університету.

«Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проводиться в місті Дніпрі починаючи з 69-го року та охоплює всі види студентської творчості.

Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами, як театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний та розмовний жанри, фото-, кіно- та відеомистецтво.

У цьому році для участі у фестивалі надали заявки 10 закладів вищої освіти (університети, академії), а це більш ніж 300 номерів, 3 000 учасників та 5 000 глядачів.

Перший тур фестивалю (проводиться протягом квітня та травня) складається зі звітних концертів закладів вищої освіти, які подали заявки на участь у фестивалі. За результатами першого туру журі відбирає лауреатів для участі у гала-концерті.

Другий тур фестивалю (кінець травня) складається з двох частин: урочисте підведення підсумків та гала-концерт лауреатів, для підготовки якого запрошуються компетентні та відомі у місті Дніпрі діячі мистецтва.

Кращі виконавці та колективи отримають звання «Лауреат фестивалю «Студентська весна – 2018».

За результатами конкурсу  визначать переможців фестивалю відповідно до зайнятих місць, а саме: гран-прі, І, ІІ, та ІІІ місце.

Призовий фонд фестивалю складає 130 000,00 грн, суму розподілять серед чотирьох переможців.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44