03 Апрель, 17:39

«Засвіти синім!» 2 квітня — день розповсюдження інформації про аутизм (ВІДЕО)

«Засвіти синім!» 2 квітня — день розповсюдження інформації про аутизм Люди з аутизмом бачать, чують та відчувають світ по-іншому. Аутизм — не хвороба, це особливість розвитку. Вона проявляється по-різному, та найбільш поширеною є проблема із соціальною взаємодією. Другого квітня в Дніпрі організували ярмарок виробів і картин, що їх зробили діти з аутизмом та їхні наставники.  
Олег Рижков – художник, викладач фонду «Дитинство за гранню»: «Рисовать нравится всем. Скажем, это совсем другое состояние, когда человек занимается творчеством.  Дети с аутизмом, они совершенно невостребованные и совершенно не могут адаптироваться в этой жизни. То есть моя задача научить их, показать их родителям, что они тоже могут что-то делать, они тоже могут зарабатывать деньги».

Кількість випадків дитячого аутизму в останні роки нестримно збільшується, у п’ять разів частіше така особливість зустрічається у хлопчиків. Інформуванням суспільства та допомогою дітям із особливостями займається благодійний фонд «Дитинство за гранню» — він і орагнізував ярмарок. Картини продаються від двохсот гривень. Усі виручені кошти йдуть на розвиток програм фонду.

 
Лідія Фролова – керівниця фонду «Дитинство за гранню» та Центру допомоги дітям з аутизмом: «Все средства практически, мы стараемся максимально каким-то образом устраивать мероприятия, привлекать бизнес, привлекать политиков в сегодняшний день, для того, чтобы донести до людей, что существование этого проекта, центра людей с аутизмом, это очень важно, нужно. И финансирование – это не прихоть нас, родителей, а наличие ребенка аутиста в семье — это очень дорогое удовольствие».
З 3 по 8 квітня нерозпродані картини можна подивитися і придбати в Музеї українського живопису. А ввечері 2 квітня дніпряни спостерігали, як торговельний центр «Пассаж» повністю змінив підсвітку на синій колір. Таким чином Дніпро приєднався до акції «Засвіти синім», коли головні будівлі мегаполісів підсвічуються кольором, який символізує аутизм.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22