03 Апрель, 17:39

«Засвіти синім!» 2 квітня — день розповсюдження інформації про аутизм (ВІДЕО)

«Засвіти синім!» 2 квітня — день розповсюдження інформації про аутизм Люди з аутизмом бачать, чують та відчувають світ по-іншому. Аутизм — не хвороба, це особливість розвитку. Вона проявляється по-різному, та найбільш поширеною є проблема із соціальною взаємодією. Другого квітня в Дніпрі організували ярмарок виробів і картин, що їх зробили діти з аутизмом та їхні наставники.  
Олег Рижков – художник, викладач фонду «Дитинство за гранню»: «Рисовать нравится всем. Скажем, это совсем другое состояние, когда человек занимается творчеством.  Дети с аутизмом, они совершенно невостребованные и совершенно не могут адаптироваться в этой жизни. То есть моя задача научить их, показать их родителям, что они тоже могут что-то делать, они тоже могут зарабатывать деньги».

Кількість випадків дитячого аутизму в останні роки нестримно збільшується, у п’ять разів частіше така особливість зустрічається у хлопчиків. Інформуванням суспільства та допомогою дітям із особливостями займається благодійний фонд «Дитинство за гранню» — він і орагнізував ярмарок. Картини продаються від двохсот гривень. Усі виручені кошти йдуть на розвиток програм фонду.

 
Лідія Фролова – керівниця фонду «Дитинство за гранню» та Центру допомоги дітям з аутизмом: «Все средства практически, мы стараемся максимально каким-то образом устраивать мероприятия, привлекать бизнес, привлекать политиков в сегодняшний день, для того, чтобы донести до людей, что существование этого проекта, центра людей с аутизмом, это очень важно, нужно. И финансирование – это не прихоть нас, родителей, а наличие ребенка аутиста в семье — это очень дорогое удовольствие».
З 3 по 8 квітня нерозпродані картини можна подивитися і придбати в Музеї українського живопису. А ввечері 2 квітня дніпряни спостерігали, як торговельний центр «Пассаж» повністю змінив підсвітку на синій колір. Таким чином Дніпро приєднався до акції «Засвіти синім», коли головні будівлі мегаполісів підсвічуються кольором, який символізує аутизм.    

Вибір редакції

Прогноз погоди на середу, 24 жовтня, по місту і області (ВІДЕО)

23 Октябрь, 17:34
Розчистили вже майже 23 км річки Мокра Сура – Валентин Резніченко   

Дніпропетровська облдержадміністрація розчищає річку Мокра Сура. Підрядники вже відновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Глибина тепер

23 Октябрь, 15:47
У Дніпрі демонтували черговий кіоск, у якому продавали спиртне після десятої вечора

23 Октябрь, 15:41
Підготовка до зими: У Дніпрі прочищають дренажно-зливну канаву на Слобожанському проспекті

Посадовець зазначив, що у разі невиконання цих робіт можливе підтоплення проїжджої частини. Загалом на лівому березі Дніпра працює 3 дренажно-зливних

23 Октябрь, 15:32
У Дніпрі відбувся 74-й легкоатлетичний пробіг «Миля миру» (ВІДЕО)

  «Миля миру» у 74-й раз відбулась у Дніпрі. Легкоатлетичний пробіг проводять у місті без перерви з 1944 року. До

22 Октябрь, 17:56
Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр (ВІДЕО)

Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр   Дитячий садок у формі бджолиного вулика тепер є в

22 Октябрь, 17:38
Прогноз погоди на 23 жовтня 2018, Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 17:31
21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації презентували книгу та стрічку, присвячені боям за Луганський аеропорт (ВІДЕО)

  21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося 2 заходи - результат співпраці ОДА, Міністерства інформполітики та Дніпровського музею АТО, -

22 Октябрь, 15:40