03 Апрель, 23:44

Хто в Дніпрі виступає проти легалайзу? (КОМЕНТАР)

Хто в Дніпрі виступає проти легалайзу?

12 березня 2018 року Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 серпня 2000 року № 188». Як зазначається в тексті, потенційне нововведення розроблено з метою приведення невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу, у відповідність до рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, Міжнародного комітету з контролю за наркотиками ООН. Це означає, що дозу наркотичних речовин, за які можна потрапити під статтю — збільшать у кілька разів. Це ще не перемога легалайзу, а тільки початок впровадження гуманітарної наркополітики. Подібні нововведення не новина для деяких європейських країн — Португалії, Чехії, Швейцарії та інших.

На противагу практиці розвинутих країн світу, в Дніпрі громадські органцізації, разом із відділом протидії наркозлочинності та релігіозними діячами, хочуть залишити все як було. Кажуть: Європа — то одне, а тут люди інші.

Олександр Шуляк, волонтер міжнародної антинаркотичної організації:

«В Португалии или Германии — где-либо, где разрешены наркотики легкие, тяжелые. Давайте с них брать пример. Ну давайте теперь мужики с мужиками будут выходить, жениться, еще что-то. Я смотрю, что нас туда тянут”.

Владислав Мозговий, представник департаменту протидії наркозлочинності ГУНП:

«Вы же не объясните людям, что если вы легализируете наркотики и будете давать ему рецепт. Этот человек не придет никогда на службу в государственные органы. Он не сможет получить водительское удостоверение, потому что будет на учете стоять. Это ж уже другой вопрос. Люди же это не услышат, запреты, которые будут официальные в тех странах, где это легализировано. Люди услышат: «Да, можно», — и все побегут”.

Едгар Девлікамов, імам ісламського культурного центру в Дніпрі:

«Я уверен, что все наши конфессии, нашего города, будут сплоченно работать над тем, чтобы противостоять принятию этого закона. Мы готовы посвятить этому наши проповеди в наших церквях, в наших мечетях. А также участвовать в любых инициативах”.

Артем Касьянов, член громадського об’єднання “Дух нації”:

«Післязавтра, 5 квітня, в Дніпровській міській раді, у білій залі, із 13 до 14 години  відбудеться громадське обговорення щодо наказу № 188. За результатом обговорення представникам та громадянам України буде запропоновано долучитись до підписання скарги-зауваження на цей наказ, який буде направлений до вищих посадових осіб держави із тим, щоб цей наказ взагалі не змінювався”.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22