03 Апрель, 23:44

Хто в Дніпрі виступає проти легалайзу? (КОМЕНТАР)

Хто в Дніпрі виступає проти легалайзу?

12 березня 2018 року Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 серпня 2000 року № 188». Як зазначається в тексті, потенційне нововведення розроблено з метою приведення невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу, у відповідність до рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, Міжнародного комітету з контролю за наркотиками ООН. Це означає, що дозу наркотичних речовин, за які можна потрапити під статтю — збільшать у кілька разів. Це ще не перемога легалайзу, а тільки початок впровадження гуманітарної наркополітики. Подібні нововведення не новина для деяких європейських країн — Португалії, Чехії, Швейцарії та інших.

На противагу практиці розвинутих країн світу, в Дніпрі громадські органцізації, разом із відділом протидії наркозлочинності та релігіозними діячами, хочуть залишити все як було. Кажуть: Європа — то одне, а тут люди інші.

Олександр Шуляк, волонтер міжнародної антинаркотичної організації:

«В Португалии или Германии — где-либо, где разрешены наркотики легкие, тяжелые. Давайте с них брать пример. Ну давайте теперь мужики с мужиками будут выходить, жениться, еще что-то. Я смотрю, что нас туда тянут”.

Владислав Мозговий, представник департаменту протидії наркозлочинності ГУНП:

«Вы же не объясните людям, что если вы легализируете наркотики и будете давать ему рецепт. Этот человек не придет никогда на службу в государственные органы. Он не сможет получить водительское удостоверение, потому что будет на учете стоять. Это ж уже другой вопрос. Люди же это не услышат, запреты, которые будут официальные в тех странах, где это легализировано. Люди услышат: «Да, можно», — и все побегут”.

Едгар Девлікамов, імам ісламського культурного центру в Дніпрі:

«Я уверен, что все наши конфессии, нашего города, будут сплоченно работать над тем, чтобы противостоять принятию этого закона. Мы готовы посвятить этому наши проповеди в наших церквях, в наших мечетях. А также участвовать в любых инициативах”.

Артем Касьянов, член громадського об’єднання “Дух нації”:

«Післязавтра, 5 квітня, в Дніпровській міській раді, у білій залі, із 13 до 14 години  відбудеться громадське обговорення щодо наказу № 188. За результатом обговорення представникам та громадянам України буде запропоновано долучитись до підписання скарги-зауваження на цей наказ, який буде направлений до вищих посадових осіб держави із тим, щоб цей наказ взагалі не змінювався”.

Вибір редакції

Прогноз погоди на середу, 24 жовтня, по місту і області (ВІДЕО)

23 Октябрь, 17:34
Розчистили вже майже 23 км річки Мокра Сура – Валентин Резніченко   

Дніпропетровська облдержадміністрація розчищає річку Мокра Сура. Підрядники вже відновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Глибина тепер

23 Октябрь, 15:47
У Дніпрі демонтували черговий кіоск, у якому продавали спиртне після десятої вечора

23 Октябрь, 15:41
Підготовка до зими: У Дніпрі прочищають дренажно-зливну канаву на Слобожанському проспекті

Посадовець зазначив, що у разі невиконання цих робіт можливе підтоплення проїжджої частини. Загалом на лівому березі Дніпра працює 3 дренажно-зливних

23 Октябрь, 15:32
У Дніпрі відбувся 74-й легкоатлетичний пробіг «Миля миру» (ВІДЕО)

  «Миля миру» у 74-й раз відбулась у Дніпрі. Легкоатлетичний пробіг проводять у місті без перерви з 1944 року. До

22 Октябрь, 17:56
Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр (ВІДЕО)

Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр   Дитячий садок у формі бджолиного вулика тепер є в

22 Октябрь, 17:38
Прогноз погоди на 23 жовтня 2018, Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 17:31
21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації презентували книгу та стрічку, присвячені боям за Луганський аеропорт (ВІДЕО)

  21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося 2 заходи - результат співпраці ОДА, Міністерства інформполітики та Дніпровського музею АТО, -

22 Октябрь, 15:40