05 Апрель, 16:39

Пожежна ревізія: в ТРЦ “Караван” провели навчання ДСНС просто під час кіносеансу (ВІДЕО)

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, з 31 березня розпочалися перевірки торгово-розважальних центрів області. Головне, що треба з’ясувати — наскільки адміністрація готова до раптової пожежі, а також вивчити інфраструктуру об’єкта. Особовий склад підрозділів державної служби надзвичайних ситуацій для цього і прибув на місце.

Андрій Кульбач — начальник Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області:

«На території Дніпропетровської області знаходяться 33 торгово-розважальних центра. На сьогоднішній день перевірка проведена в 12 таких об’єктах на території області, ну, залишилося ще 21 об’єкт. Перевірка проводиться щодня, і згідно вказівки прем’єр-міністра України і голови Державної служби надзвичайних ситуацій перевірка в обов’язковому порядку має закінчуватися або розпочинатися отакими навчаннями, які були сьогодні проведені тут».

Ревізію протипожежного стану ТРЦ “Караван” почали з проведення навчань. Сценарій такий: у кінотеатрі під час сеансу знаходилися як співробітники навчального центру ДСНС України в Дніпропетровській області, так і звичайні громадяни, які прийшли подивитися фільм. Рятувальники у цивільному змішалися з рештою публіки, яка ні сном ні духом не знала про те, що вони є частиною навчань. Про умовну пожежу сповістла сирена — одразу почалась евакуація.

Після резонансних пожеж березня пересічні громадяни почали здійснювати власні рейди — самостійно перевіряти пожежні системи у місцях масового скупчення людей. У “Каравані” декого з глядачів здивували зачинені евакуаційні двері комплексу. Директор центру Тетяна Коломієць заспокоює:

 Тетяна Коломієць — директор трц “Караван”:

«Эти двери находятся на замках системы контроля доступа, которая автоматически разблокирует двери при поступления сигнала тревоги. Это первое. Второе: я хочу заверить всех, что политическая, стратегическая цель нашего объекта — это безопасный отдых наших посетителей».

Працівники ТРЦ «Караван» вдало пройшли навчання, а сам центр обладнаний протипожежними системами різних видів — є сигналізація, оповіщення, димовидалення та пожежогасіння. Директор запевняє: усі системи щомісячно обслуговують уповноважені спеціалісти і за 10 років жодного разу контроль не був пропущений. Також на території комплексу розташовано цілодобовий пожежний пост.

 

Автор — Станіслав Пивонос

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на середу, 24 жовтня, по місту і області (ВІДЕО)

23 Октябрь, 17:34
Розчистили вже майже 23 км річки Мокра Сура – Валентин Резніченко   

Дніпропетровська облдержадміністрація розчищає річку Мокра Сура. Підрядники вже відновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Глибина тепер

23 Октябрь, 15:47
У Дніпрі демонтували черговий кіоск, у якому продавали спиртне після десятої вечора

23 Октябрь, 15:41
Підготовка до зими: У Дніпрі прочищають дренажно-зливну канаву на Слобожанському проспекті

Посадовець зазначив, що у разі невиконання цих робіт можливе підтоплення проїжджої частини. Загалом на лівому березі Дніпра працює 3 дренажно-зливних

23 Октябрь, 15:32
У Дніпрі відбувся 74-й легкоатлетичний пробіг «Миля миру» (ВІДЕО)

  «Миля миру» у 74-й раз відбулась у Дніпрі. Легкоатлетичний пробіг проводять у місті без перерви з 1944 року. До

22 Октябрь, 17:56
Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр (ВІДЕО)

Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр   Дитячий садок у формі бджолиного вулика тепер є в

22 Октябрь, 17:38
Прогноз погоди на 23 жовтня 2018, Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 17:31
21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації презентували книгу та стрічку, присвячені боям за Луганський аеропорт (ВІДЕО)

  21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося 2 заходи - результат співпраці ОДА, Міністерства інформполітики та Дніпровського музею АТО, -

22 Октябрь, 15:40