05 Апрель, 16:39

Пожежна ревізія: в ТРЦ “Караван” провели навчання ДСНС просто під час кіносеансу (ВІДЕО)

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, з 31 березня розпочалися перевірки торгово-розважальних центрів області. Головне, що треба з’ясувати — наскільки адміністрація готова до раптової пожежі, а також вивчити інфраструктуру об’єкта. Особовий склад підрозділів державної служби надзвичайних ситуацій для цього і прибув на місце.

Андрій Кульбач — начальник Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області:

«На території Дніпропетровської області знаходяться 33 торгово-розважальних центра. На сьогоднішній день перевірка проведена в 12 таких об’єктах на території області, ну, залишилося ще 21 об’єкт. Перевірка проводиться щодня, і згідно вказівки прем’єр-міністра України і голови Державної служби надзвичайних ситуацій перевірка в обов’язковому порядку має закінчуватися або розпочинатися отакими навчаннями, які були сьогодні проведені тут».

Ревізію протипожежного стану ТРЦ “Караван” почали з проведення навчань. Сценарій такий: у кінотеатрі під час сеансу знаходилися як співробітники навчального центру ДСНС України в Дніпропетровській області, так і звичайні громадяни, які прийшли подивитися фільм. Рятувальники у цивільному змішалися з рештою публіки, яка ні сном ні духом не знала про те, що вони є частиною навчань. Про умовну пожежу сповістла сирена — одразу почалась евакуація.

Після резонансних пожеж березня пересічні громадяни почали здійснювати власні рейди — самостійно перевіряти пожежні системи у місцях масового скупчення людей. У “Каравані” декого з глядачів здивували зачинені евакуаційні двері комплексу. Директор центру Тетяна Коломієць заспокоює:

 Тетяна Коломієць — директор трц “Караван”:

«Эти двери находятся на замках системы контроля доступа, которая автоматически разблокирует двери при поступления сигнала тревоги. Это первое. Второе: я хочу заверить всех, что политическая, стратегическая цель нашего объекта — это безопасный отдых наших посетителей».

Працівники ТРЦ «Караван» вдало пройшли навчання, а сам центр обладнаний протипожежними системами різних видів — є сигналізація, оповіщення, димовидалення та пожежогасіння. Директор запевняє: усі системи щомісячно обслуговують уповноважені спеціалісти і за 10 років жодного разу контроль не був пропущений. Також на території комплексу розташовано цілодобовий пожежний пост.

 

Автор — Станіслав Пивонос

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22