12 Апрель, 17:14

Уроки екології у школах області: замість шкільного вчителя дисципліну викладає спеціаліст з екології(ВІДЕО)

У школах на Дніпропетровщині запустили серію просвітницьких уроків з екології та охорони навколишнього середовища. Дисципліну з екології викладає не вчитель, а представник департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА. До участі у цьому проекті може приєднатися кожна бажаюча школа області.

Питання захисту екології на Дніпропетровщині на черзі денній завжди — ми одні з лідерів України по промисловому виробництву. Знання про охорону навколишнього середовища та ази “спілкування” з природою необхідно закладати ще у ранньому віці. Тож у регіоні й запустили серію просвітницьких занять з екології у середніх школах.

Обласна адміністрація вже має подібний досвід зі студентами — впродовж року зустрічі проходили у вишах. Серед середніх шкіл до проекту долучилилия поки що дві.

Ці уроки відрізняються від класичних насамперед викладачем — у його ролі виступає експерт департаменту екології обладміністрації.

Стас Коновалов, журналіст: «Мета такого уроку — донести до учнів причини та наслідки забруднення навколишнього середовища, а також пояснити наскільки для людини важливі флора та фауна”.

Перше заняття — у формі гри. Діти розгадували тематичний кросворд і дізнавалися нового.

Уроки зі спеціалістом-екологом може отримати будь-яка школа області — треба лише повідомити про бажання.

Автор — Стас Коновалов

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Діти з Дніпра поїхали на відпочинок до Скадовська

223 дитини з Дніпра відправилися на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Веселка» у Скадовську. Це діти пільгових категорій, у

20 Июль, 14:35
У Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах (КОМЕНТАР)

21-22 липня у Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір з хокею на роликах. Місце проведення — роллердром “BOMBASTIK” у торговельному центрі “Приозерний”.

20 Июль, 08:17
Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06