27 Апрель, 17:16

У Дніпрі закінчують реконструкцію 10 фасадів у центральній частині міста(ВІДЕО)

Більше року Департамент стратегічного розвитку Дніпра працює над відновленням, реконструкцією та освітленням фасадів історичних будівель міста, облаштуванням їх художньо-естетичних зображень. На сьогоднішній день майже завершені роботи на 10 об’єктах, на стадії проектування знаходяться ще 22. Загалом  до 2021 планують відремонтувати більше 50 будинків з низу проспекта Яворницького — до верху. Які проміжні результати програми міськради — деталі у  сюжеті.

Ремонтувати фасади будинків на проспекті Яворницького почали у 2017 році. За планами мусили відремонтувати 10 об’єктів — не вийшло, бо подекуди довелося відновлювати стіни: деякі будинки стояли без ремонту близько півсотні років.

 

Сергій Рижань, виконроб ремонтних робіт на вул. Вокзальна, 1: «Видимая часть дома, на которую мы посмотрели, было видно только внешние нарушения штукатурки, нарушение защитного слоя. Когда мы начали устанавливать строительные леса, мы столкнулись с тем, что начала разрушаться и сама кирпичная стена. У нас вопрос  заключался уже не только в штукатурке фасада, а и в восстановлении кирпичной стены. Уже капитальный ремонт был необходим этим домам».

Сергій Резнік, директор департаменту стратегічного розвитку інвестицій Дніпровської міськради: «Какие-то дома мы сможем закончить до конца мая, какие-то — до конца июня. До конца июня закончим все».

Аби фасади будинків у Дніпрі виглядали охайно і стильно, мешканцям будинків пропонують самостійно знімати з них кондиціонери, засклені балкони, телевізійні антени та інші надбання цивілізації. Усі будівлі цього списку мають статус цінної історичної забудови, а деякі з них ще і пам’ятники місцевого значення. Встановлювати на них будь-які сторонні конструкції та приладдя — порушення нормативів.

Сергій Резнік, директор департаменту стратегічного розвитку інвестицій Дніпровської міськради: «Пытаемся привести все в соответствие с законом, привести в порядок это все. И под это, даже в части балконов, уже вырабатывается механизм компенсации. В квартиры никто проникать не будет. Будет соблюден законный порядок. То есть и расстекление балконов, и снятие внешних блоков кондиционеров с фасадов — оно будет обязательно произведено».

Сергій Рижань, виконроб ремонтних робіт на вул. Вокзальна, 1: «Как в любом большом европейском городе — там нет на фасаде проводов, кондиционеров, нет застекленных балконов, и люди в принципе с пониманием относятся. Они разрешают снимать кондиционеры, пускают в свои квартиры, чтобы было меньше нам проблем с ремонтов фасадов. Конечно, сталкивались с непониманием — всегда бывает».

Вибір редакції

Евакуація постраждалих із задимлених вагонів метро — в Дніпрі відбулися навчання рятувальників (ВІДЕО)

16 жовтня, близько опівночі, поліцейські перекрили проспект Сергія Нігояна біля станції метро «Металургів». Рятувальники евакуювали із задимлених вагонів метро постраждалих

17 Октябрь, 17:48
Прогноз погоди на четвер, 18 жовтня (ВІДЕО)

17 Октябрь, 16:35
У Кривому Розі п’яний відчим ледь не вбив 8-місячне немовля (ВІДЕО)

Під час сканадлу із співмешканкою розлючений чоловік схопив хлопчика й вдарив головою об стіл. Дитина не загинула лише дивом. В

17 Октябрь, 16:32
Бікіні, сукні та… гори м’язів. На чемпіонаті Дніпропетровщини з бодібілдингу відібрали спортсменів для всеукраїнських змагань(ВІДЕО)

Бодібілдерів для Всеукраїнського чемпіонату відібрали на Дніпропетровщині. Відкриті змагання пройшли 12 жовтня в палаці культури “Машинобудівників”. Найстаршим призером став Єфим

17 Октябрь, 16:21
У Кривому Розі в лобовому зіткненні двох тепловозів загинули троє людей (КОМЕНТАР)

Масштабна аварія на "Укрзалізниці"! У Кривому Розі внаслідок лобового зіткнення двох вантажних потягів загинули троє чоловіків, ще одного постраждалого в

16 Октябрь, 21:32
Гімн Україні на ковадлах і кована абетка на майбутнє: перший Koval Fest пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

Гімн Україні на ковадлах і кована абетка на майбутнє: перший Koval Fest пройшов у Дніпрі Тривав захід протягом трьох днів.

16 Октябрь, 18:30
Кована скульптура “Талісман Дніпра”  почала вкриватися листям (ВІДЕО)

Кована скульптура “Талісман Дніпра”  почала вкриватися листям Було голе — стало з листям! На останньому дні "Коваль Фесту" скульптура “Талісман

16 Октябрь, 17:55
Філатов обговорив із представниками одного з найбільших китайських банків співпрацю в оновленні підземки у Дніпрі

Міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками Промислово-комерційного банку Китаю та китайської залізниці. Їхній візит до міста допомогли організувати

16 Октябрь, 17:15