07 Май, 16:50

Для матерів, дружин та удів атовців у Дніпрі зіграв гурт “TaRuta” (ВІДЕО)

Для матерів, дружин та удів атовців у Дніпрі зіграв гурт “TaRuta”

Більше сотні років тому у США почали відзначати День матері. В Україні свято, згідно із указом президента, з’явилося 10 травня 1999 року. І відтоді, як і у багатьох країнах світу, відзначається у другу неділю травня. Цього року День Матері випадає на 13 число. А відзначати, принаймні у Дніпрі, вже почали.

На святковий захід до Дніпропетровської облдержадміністрації запросили матерів, дружин і родичів загиблих бійців. Як зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА,  аби вкотре нагадати, що ми всі безмежно вдячні за подвиг їх рідних.

Володимир Юрченко, заступник головни Дніпропетровської облдержадміністрації: «К нам на концерт приехали мамы, родственники, близкие ребят, которые отдали свою жизнь за то, что здесь нет «русского мира», за то, что мы живы под солнечным синим небом, можем что-то менять и что-то делать для нашей страны, для наших детей, для нашего будущего».

Гостей зустрічі вітали дитячі колективи міста, співачка Олена Білокінь та київський гурт “TaRuta”. Етно-колектив не вперше виступає для людей, життя яких пов’язане із бойовими діями на сході України. Кажуть, не хотіли робити святковий день сумним. Тож привезли акустичну і загалом веселу програму.

Євген Їжак, гурт “TaRuta”, волонтер: «Обов’язково зіграємо сьогодні пісню “Ангели”. Сьогодні вона прозвучить обов’язково. І це буде єдина сумна пісня за вечір. Все інше — ми будемо піднімати цим родинам настрій. Будемо грати веселі, життєстверджувальні, життєрадісні пісні. Власне, про це нас родини і попросили. В нас є фольк-рок, балада, яка називається “Лелека”. І вона присвячується як раз всім нинішнім і майбутнім матерям. Вона як раз і лірична, і добра».

Оксана Хоружа, відвідувачка: «Для мене День матері — це день, який присвячується своїй матері, яка загибла в АТО. Вона в мене фельдшер. Вона була на передовій. Під час обстрілу загинула прямим попаданням протитанкової ракети в карету швидкої допомоги. На даний момент це викликає тільки сум, сльози і спогади».

Майя Норкіна, відвідувачка: «Я — мама і бабця. Тому це саме важливе для жінки свято. Я би хотіла, щоб наша жінка була більш захищена. А в нас дуже мало захисту для неї і допомоги. Бо це такий труд. Наші хлопці, наші діти, боряться за нашу країну, і матері повинні бути захищені».

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22