07 Май, 16:53

Прогулянка на висоті пташиного польоту. У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну (ВІДЕО)

У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну. Це дуже видовищний і екстремальний вид спорту – ходіння по натягнутій стропі між двома опорами. Цього разу двоє спортсменів підкорили висоту у 94 метри між будинками житлового комплексу «Вежі», чим перевершили свій минулорічний рекорд.

28 поверх, видовищний пейзаж, сонячна та безвітряна погода – всі умови для нового рекорду з урбан-хайлайну виконані. Між будинками житлового комплексу «Вежі» натягнуті дві стропи на висоті 91 та 94 метри. Екстремали виконують тренувальні спроби – їм треба пройти 63 метри по стропі, не впавши з неї. Деякі проходи завершуються падінням, та спортсмени закріплені міцною страховкою – це обов’язковий елемент спорту.

Максим Семенов – керівник Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «На самом деле стропа достаточно жесткая и возможности оборваться у стропы реально нет. Но, так как это высотный вид спорта, необходима все равно дополнительная страховка, необходимы гарантии безопасности. Для этого и крепится страховочная веревка».
Зробивши кілька проходів, хайлайнер із п’ятирічним досвідом Станіслав Панюта таки встановлює новий рекорд України, слідом за ним це вдається і Костянтину Карнозі. Вони перевершують своє минулорічне досягнення у 88 метрів, що також встановили у Дніпрі.
«Я награждаю дипломом национального рекорда Украины за найвищий урбан-хайлайн — на высоте 94 метра та довжина 63 метра — спортсмена Днепропетровской ассоциации экстремальных видов спорта Станислава Панюту и Константина Карнозу».
 

Після оновлення рекорду спортсмени зізнаються: зітхнули з полегшенням. Часу на підготовку було зовсім мало, тому зверху на стропі емоції зашкалювали.

Костянтин Карноза – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Обычно, когда мы хотим поставить какой-то уровень, то мы к этому уровню очень сильно готовимся. Когда это такой полуспонтанный вариант – ты не знаешь как у тебя получится и что будет. И поэтому приходится находить правильное настроение, правильное состояние уже там, уже в пути. Поэтому не с первого раза получилось.  Главное — не думать о том, что ты идешь по стропе, а все остальное – я придумываю себе какую-то тему, конструирую какой-нибудь конструктор».
 
Станіслав Панюта – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Такое облегчение, потому что у нас было очень мало времени на подготовку и не было полной уверенности в том, что сразу получится пройти без срывов. Мы тренировались буквально около пары часов до момента установления, времени на подготовку было, к сожалению, мало, и чувствуется сейчас некоторое облегчение, что все прошло, и вполне удачно. Наверное, есть некий страх того, что ты не уверен в своих силах. И пока ты там не сделаешь несколько срывов или не пройдешь, у тебя этот страх не уйдет. А после ты уже чувствуешь себя более расковано, наслаждаешься видом и времяпровождением на стропе».
 

Спортсмени вже готові до встановлення нових рекордів і чекають на зведення в Дніпрі нових хмарочосів. А організатори дійства пишаються: місто є першопрохідцем у такому видовищному виді спорту.

Олександр Шикуленко – заступник міського голови Дніпра: «Вот то, что происходит здесь по урбан-хайлайну – это происходит только в нашем городе.  Для города это очень важно, очень престижно. И самое главное — это брендово».

 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22