07 Май, 16:53

Прогулянка на висоті пташиного польоту. У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну (ВІДЕО)

У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну. Це дуже видовищний і екстремальний вид спорту – ходіння по натягнутій стропі між двома опорами. Цього разу двоє спортсменів підкорили висоту у 94 метри між будинками житлового комплексу «Вежі», чим перевершили свій минулорічний рекорд.

28 поверх, видовищний пейзаж, сонячна та безвітряна погода – всі умови для нового рекорду з урбан-хайлайну виконані. Між будинками житлового комплексу «Вежі» натягнуті дві стропи на висоті 91 та 94 метри. Екстремали виконують тренувальні спроби – їм треба пройти 63 метри по стропі, не впавши з неї. Деякі проходи завершуються падінням, та спортсмени закріплені міцною страховкою – це обов’язковий елемент спорту.

Максим Семенов – керівник Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «На самом деле стропа достаточно жесткая и возможности оборваться у стропы реально нет. Но, так как это высотный вид спорта, необходима все равно дополнительная страховка, необходимы гарантии безопасности. Для этого и крепится страховочная веревка».
Зробивши кілька проходів, хайлайнер із п’ятирічним досвідом Станіслав Панюта таки встановлює новий рекорд України, слідом за ним це вдається і Костянтину Карнозі. Вони перевершують своє минулорічне досягнення у 88 метрів, що також встановили у Дніпрі.
«Я награждаю дипломом национального рекорда Украины за найвищий урбан-хайлайн — на высоте 94 метра та довжина 63 метра — спортсмена Днепропетровской ассоциации экстремальных видов спорта Станислава Панюту и Константина Карнозу».
 

Після оновлення рекорду спортсмени зізнаються: зітхнули з полегшенням. Часу на підготовку було зовсім мало, тому зверху на стропі емоції зашкалювали.

Костянтин Карноза – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Обычно, когда мы хотим поставить какой-то уровень, то мы к этому уровню очень сильно готовимся. Когда это такой полуспонтанный вариант – ты не знаешь как у тебя получится и что будет. И поэтому приходится находить правильное настроение, правильное состояние уже там, уже в пути. Поэтому не с первого раза получилось.  Главное — не думать о том, что ты идешь по стропе, а все остальное – я придумываю себе какую-то тему, конструирую какой-нибудь конструктор».
 
Станіслав Панюта – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Такое облегчение, потому что у нас было очень мало времени на подготовку и не было полной уверенности в том, что сразу получится пройти без срывов. Мы тренировались буквально около пары часов до момента установления, времени на подготовку было, к сожалению, мало, и чувствуется сейчас некоторое облегчение, что все прошло, и вполне удачно. Наверное, есть некий страх того, что ты не уверен в своих силах. И пока ты там не сделаешь несколько срывов или не пройдешь, у тебя этот страх не уйдет. А после ты уже чувствуешь себя более расковано, наслаждаешься видом и времяпровождением на стропе».
 

Спортсмени вже готові до встановлення нових рекордів і чекають на зведення в Дніпрі нових хмарочосів. А організатори дійства пишаються: місто є першопрохідцем у такому видовищному виді спорту.

Олександр Шикуленко – заступник міського голови Дніпра: «Вот то, что происходит здесь по урбан-хайлайну – это происходит только в нашем городе.  Для города это очень важно, очень престижно. И самое главное — это брендово».

 

Вибір редакції

Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38
У Канаді, в Торонто, пройдуть Дні українського кіно

З 29-го серпня у Торонто  вдруге стартують Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів,

09 Август, 17:35
Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому — світло, кому — воду, кому дитячий майданчик (відео)

Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому - світло, кому - воду, кому дитячий майданчик Водогін у Чаплі, дитячий

07 Август, 15:47
Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у Дніпрі у День міста (анонс)

Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у дніпрі у День міста Сучасне п’ятиборство включає п’ять різних змагань,

07 Август, 14:26