07 Май, 16:53

Прогулянка на висоті пташиного польоту. У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну (ВІДЕО)

У Дніпрі встановили черговий рекорд України з урбан-хайлайну. Це дуже видовищний і екстремальний вид спорту – ходіння по натягнутій стропі між двома опорами. Цього разу двоє спортсменів підкорили висоту у 94 метри між будинками житлового комплексу «Вежі», чим перевершили свій минулорічний рекорд.

28 поверх, видовищний пейзаж, сонячна та безвітряна погода – всі умови для нового рекорду з урбан-хайлайну виконані. Між будинками житлового комплексу «Вежі» натягнуті дві стропи на висоті 91 та 94 метри. Екстремали виконують тренувальні спроби – їм треба пройти 63 метри по стропі, не впавши з неї. Деякі проходи завершуються падінням, та спортсмени закріплені міцною страховкою – це обов’язковий елемент спорту.

Максим Семенов – керівник Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «На самом деле стропа достаточно жесткая и возможности оборваться у стропы реально нет. Но, так как это высотный вид спорта, необходима все равно дополнительная страховка, необходимы гарантии безопасности. Для этого и крепится страховочная веревка».
Зробивши кілька проходів, хайлайнер із п’ятирічним досвідом Станіслав Панюта таки встановлює новий рекорд України, слідом за ним це вдається і Костянтину Карнозі. Вони перевершують своє минулорічне досягнення у 88 метрів, що також встановили у Дніпрі.
«Я награждаю дипломом национального рекорда Украины за найвищий урбан-хайлайн — на высоте 94 метра та довжина 63 метра — спортсмена Днепропетровской ассоциации экстремальных видов спорта Станислава Панюту и Константина Карнозу».
 

Після оновлення рекорду спортсмени зізнаються: зітхнули з полегшенням. Часу на підготовку було зовсім мало, тому зверху на стропі емоції зашкалювали.

Костянтин Карноза – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Обычно, когда мы хотим поставить какой-то уровень, то мы к этому уровню очень сильно готовимся. Когда это такой полуспонтанный вариант – ты не знаешь как у тебя получится и что будет. И поэтому приходится находить правильное настроение, правильное состояние уже там, уже в пути. Поэтому не с первого раза получилось.  Главное — не думать о том, что ты идешь по стропе, а все остальное – я придумываю себе какую-то тему, конструирую какой-нибудь конструктор».
 
Станіслав Панюта – рекордсмен України з урбан-хайлайну: «Такое облегчение, потому что у нас было очень мало времени на подготовку и не было полной уверенности в том, что сразу получится пройти без срывов. Мы тренировались буквально около пары часов до момента установления, времени на подготовку было, к сожалению, мало, и чувствуется сейчас некоторое облегчение, что все прошло, и вполне удачно. Наверное, есть некий страх того, что ты не уверен в своих силах. И пока ты там не сделаешь несколько срывов или не пройдешь, у тебя этот страх не уйдет. А после ты уже чувствуешь себя более расковано, наслаждаешься видом и времяпровождением на стропе».
 

Спортсмени вже готові до встановлення нових рекордів і чекають на зведення в Дніпрі нових хмарочосів. А організатори дійства пишаються: місто є першопрохідцем у такому видовищному виді спорту.

Олександр Шикуленко – заступник міського голови Дніпра: «Вот то, что происходит здесь по урбан-хайлайну – это происходит только в нашем городе.  Для города это очень важно, очень престижно. И самое главное — это брендово».

 

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44