07 Май, 16:24

«Увага! Спецсигнал!» Спільна операція патрульних і рятувальників у Дніпрі (ВІДЕО)

«Увага! Спецсигнал!» Спільна операція патрульних і рятувальників у Дніпрі, а також відповідь на запитання: чому «швидкі» у Дніпрі почали їздити з маячками та сиренами.  

Зранку 7 травня вулицями Дніпра промчали пожежно-рятувальні машини з увімкненими маячками та сиренами. Від проспекту Гагаріна до проспекту Богдана Хмельницького вони рухались у супроводі патрульних. Спішу заспокоїти: нічого екстраординарного не сталось, це був плановий рейд. Рятувальники таким чином привернули увагу учасників дорожнього руху до особливого статусу оперативно-рятувального транспорту. Наші глядачі помітили і те, що карети швидкої допомоги почали пересуватися з увімкненою сиреною та маячками. Це не просто стурбувало, це багатьох налякало. Та чи варто підозрювати найгірше?

Пан Сергій два роки працює водієм у пожежно-рятувальній частині. Під час рейду діяв так само, як і під час виклику. Бідкається: інші учасники руху часто не надають переваги, адже не думають, що лічені хвилини затримки можуть коштувати комусь життя.

Сергій Сторчеус, старший водій 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Дніпро: «Не пропускают довольно часто. Внаглую лезем. Пробуем не создавать аварийные ситуации и внаглую пытаемся пролезть перекрестки. Выезжаем на встречную. Без этого никуда не денешься. Если мы опоздаем на пожар — нас люди просто неправильно поймут. 5-10 минут — это большое количество времени. За 5 минут мы можем потушить. На 5 минут опоздаем — дом сгорит». 

На наших очах 3-є автомобілістів спецтехніку не пропустили. За що двоє отримали штраф, а один — відбувся попередженням.

Олександр Кориш, старшй інспектор відділу безпеки дорожнього руху: «Было выявлено грубых нарушений — 3, непосредственно те, которые не уступили дорогу. Было вынесено 2 постановления по ч.3 ст. 122. Водителям это грозит штрафом в размере 510 грн. Им уже выписаны штрафы. К сожалению, нет повторности. Поэтому в следующий раз водитель также понесет наказание в 510 грн.”

Тим часом дніпряни стурбовані надзвичайною активністю автомобілів швидкої допомоги: увімкнені маячки, і особливо сирени, в нашому прифронтовому місті є сигналом або прибуття поранених, або сигналізують про стихійне лихо чи масштабну ДТП.

Директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф і заспокоїв, і попередив: тепер так буде завжди. Увімкнені звукові спецсигнали швидких — це вимушене нововведення.

Радій Шевченко — директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф: «Сейчас, ввиду некоторого количества ДТП не по вине, а с участием автомобилей скорой помощи — просто сложнее доказать свою правоту. Если там даже не нарушал водитель скорой помощи правила дорожного движения, говорят: «Ты там проехал на красный свет. Должен был быть включен, а не был». То теперь: при посадке бригады в автомобиль — все время включаются маячки, а звук включается крайне редко, для самых экстренных и тяжелых случаев».

Вибір редакції

Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38
У Канаді, в Торонто, пройдуть Дні українського кіно

З 29-го серпня у Торонто  вдруге стартують Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів,

09 Август, 17:35
Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому — світло, кому — воду, кому дитячий майданчик (відео)

Селища в межах Дніпра приводять до ладу: кому - світло, кому - воду, кому дитячий майданчик Водогін у Чаплі, дитячий

07 Август, 15:47
Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у Дніпрі у День міста (анонс)

Чемпіонат України з лазер-рану «Лазер-ран сіті тур 2018» відбудеться у дніпрі у День міста Сучасне п’ятиборство включає п’ять різних змагань,

07 Август, 14:26