07 Май, 16:24

«Увага! Спецсигнал!» Спільна операція патрульних і рятувальників у Дніпрі (ВІДЕО)

«Увага! Спецсигнал!» Спільна операція патрульних і рятувальників у Дніпрі, а також відповідь на запитання: чому «швидкі» у Дніпрі почали їздити з маячками та сиренами.  

Зранку 7 травня вулицями Дніпра промчали пожежно-рятувальні машини з увімкненими маячками та сиренами. Від проспекту Гагаріна до проспекту Богдана Хмельницького вони рухались у супроводі патрульних. Спішу заспокоїти: нічого екстраординарного не сталось, це був плановий рейд. Рятувальники таким чином привернули увагу учасників дорожнього руху до особливого статусу оперативно-рятувального транспорту. Наші глядачі помітили і те, що карети швидкої допомоги почали пересуватися з увімкненою сиреною та маячками. Це не просто стурбувало, це багатьох налякало. Та чи варто підозрювати найгірше?

Пан Сергій два роки працює водієм у пожежно-рятувальній частині. Під час рейду діяв так само, як і під час виклику. Бідкається: інші учасники руху часто не надають переваги, адже не думають, що лічені хвилини затримки можуть коштувати комусь життя.

Сергій Сторчеус, старший водій 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Дніпро: «Не пропускают довольно часто. Внаглую лезем. Пробуем не создавать аварийные ситуации и внаглую пытаемся пролезть перекрестки. Выезжаем на встречную. Без этого никуда не денешься. Если мы опоздаем на пожар — нас люди просто неправильно поймут. 5-10 минут — это большое количество времени. За 5 минут мы можем потушить. На 5 минут опоздаем — дом сгорит». 

На наших очах 3-є автомобілістів спецтехніку не пропустили. За що двоє отримали штраф, а один — відбувся попередженням.

Олександр Кориш, старшй інспектор відділу безпеки дорожнього руху: «Было выявлено грубых нарушений — 3, непосредственно те, которые не уступили дорогу. Было вынесено 2 постановления по ч.3 ст. 122. Водителям это грозит штрафом в размере 510 грн. Им уже выписаны штрафы. К сожалению, нет повторности. Поэтому в следующий раз водитель также понесет наказание в 510 грн.”

Тим часом дніпряни стурбовані надзвичайною активністю автомобілів швидкої допомоги: увімкнені маячки, і особливо сирени, в нашому прифронтовому місті є сигналом або прибуття поранених, або сигналізують про стихійне лихо чи масштабну ДТП.

Директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф і заспокоїв, і попередив: тепер так буде завжди. Увімкнені звукові спецсигнали швидких — це вимушене нововведення.

Радій Шевченко — директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф: «Сейчас, ввиду некоторого количества ДТП не по вине, а с участием автомобилей скорой помощи — просто сложнее доказать свою правоту. Если там даже не нарушал водитель скорой помощи правила дорожного движения, говорят: «Ты там проехал на красный свет. Должен был быть включен, а не был». То теперь: при посадке бригады в автомобиль — все время включаются маячки, а звук включается крайне редко, для самых экстренных и тяжелых случаев».

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44