14 Май, 17:29

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою (ВІДЕО)

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою Дитячому вокально-інструментальному ансамблю “Мастєрок” виповнилося 43 роки. На честь цієї події колектив дав концерт на сцені дніпровської філармонії з новою програмою “Всі ми діти твої, Україно!” — її готували останні півроку. З 1975-го року в ансамблі “Мастерок” випустив не одне покоління дітей, яких вчив співати, грати на музичних інструментах, жити на сцені. Ціла низка юних артистів, які вийшли з-під опіки Михайла Некрича, стали справжніми професіоналами та роз’їхалися світом.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «Есть очень талантливые ребята, которые когда-то учились здесь. Ну, вот, например, мы гордимся такими учениками, как Андрей Романий, который работает в театре Ивана Франка в Киеве, заслуженный артист Украины. Дима Болотов, который работает в Москве, Юра Пташинков, который работает в Голливуде».
У цьому році колектив виступає з новою концертною програмою, що має назву “Усі ми діти твої, Україно!” Автор усіх пісень — заслужений діяч мистецтв Михайло Некрич, крім лише останньої — “Боже, Україну збережи!” Тараса Петриненка. Також до створення програми зусиль доклали і колеги керівника ансамблю — Георгій Некрич, Наталя Владимирова та Надія Явір.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «В вокально-инструментальном ансамбле, как правило, 6-7 человек. У нас — 14. У нас есть некоторые номера, взаимозаменяемые и инструментами, и там, и так далее. Мы поём в аккорде, мы поём в разных стилях — у нас в программе есть и рок, есть и фольк, и популярная музыка».
Оксана займається в колективі 2 роки. До цього концерту, каже, готувалася 3 тижні. Підтримати дівчинку прийшли її мама з тіткою.
Оксана Твердохліб — грає на синтезаторі та гармоніці: «Насколько я помню, у нас то, что я играю — я играю «Ластівочку” — это на гармонике, “Діти України” — тоже на гармонике и две партии на синтезаторе — «Дівчина-вітер” и “Дай Боже”.
Андрій поки що не планує серйозно пов’язувати своє життя із музикою, а грати в колективі йому до душі. Цей виступ у філармонії на його пам’яті не перший — минулого разу вони зіграли лише три пісні, а зараз мають цілу концертну програму, яку готували протягом півроку.
Андрій Чуб — грає на гітарі: «Репетируем мы три раза в неделю: инструментальные группы — по три часа, с вокалом мы репетируем по два час 3 раза в неделю».
Валентина Петрівна працює викладачем у музичній школі №15, а сьогодні — просто слухачка, прийшла із внуками. Очікує яскравого виступу, адже не сумнівається в талантах дітей ансамблю.
Валентина Єфремова — глядачка: «Це найкращі діти, це зірочки, і з задоволенням ми їх зараз і послухаємо. Молодці висококваліфіковані викладачі. Я думаю, що все буде на високому рівні».

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01