14 Май, 17:29

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою (ВІДЕО)

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою Дитячому вокально-інструментальному ансамблю “Мастєрок” виповнилося 43 роки. На честь цієї події колектив дав концерт на сцені дніпровської філармонії з новою програмою “Всі ми діти твої, Україно!” — її готували останні півроку. З 1975-го року в ансамблі “Мастерок” випустив не одне покоління дітей, яких вчив співати, грати на музичних інструментах, жити на сцені. Ціла низка юних артистів, які вийшли з-під опіки Михайла Некрича, стали справжніми професіоналами та роз’їхалися світом.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «Есть очень талантливые ребята, которые когда-то учились здесь. Ну, вот, например, мы гордимся такими учениками, как Андрей Романий, который работает в театре Ивана Франка в Киеве, заслуженный артист Украины. Дима Болотов, который работает в Москве, Юра Пташинков, который работает в Голливуде».
У цьому році колектив виступає з новою концертною програмою, що має назву “Усі ми діти твої, Україно!” Автор усіх пісень — заслужений діяч мистецтв Михайло Некрич, крім лише останньої — “Боже, Україну збережи!” Тараса Петриненка. Також до створення програми зусиль доклали і колеги керівника ансамблю — Георгій Некрич, Наталя Владимирова та Надія Явір.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «В вокально-инструментальном ансамбле, как правило, 6-7 человек. У нас — 14. У нас есть некоторые номера, взаимозаменяемые и инструментами, и там, и так далее. Мы поём в аккорде, мы поём в разных стилях — у нас в программе есть и рок, есть и фольк, и популярная музыка».
Оксана займається в колективі 2 роки. До цього концерту, каже, готувалася 3 тижні. Підтримати дівчинку прийшли її мама з тіткою.
Оксана Твердохліб — грає на синтезаторі та гармоніці: «Насколько я помню, у нас то, что я играю — я играю «Ластівочку” — это на гармонике, “Діти України” — тоже на гармонике и две партии на синтезаторе — «Дівчина-вітер” и “Дай Боже”.
Андрій поки що не планує серйозно пов’язувати своє життя із музикою, а грати в колективі йому до душі. Цей виступ у філармонії на його пам’яті не перший — минулого разу вони зіграли лише три пісні, а зараз мають цілу концертну програму, яку готували протягом півроку.
Андрій Чуб — грає на гітарі: «Репетируем мы три раза в неделю: инструментальные группы — по три часа, с вокалом мы репетируем по два час 3 раза в неделю».
Валентина Петрівна працює викладачем у музичній школі №15, а сьогодні — просто слухачка, прийшла із внуками. Очікує яскравого виступу, адже не сумнівається в талантах дітей ансамблю.
Валентина Єфремова — глядачка: «Це найкращі діти, це зірочки, і з задоволенням ми їх зараз і послухаємо. Молодці висококваліфіковані викладачі. Я думаю, що все буде на високому рівні».

Вибір редакції

У Дніпрі продовжують відновлювати вуличне освітлення

Комунальники Дніпра продовжують ремонтувати зовнішнє освітлення на міських вулицях. 18 липня бригади комунального підприємства «Міськсвітло» працюють на ділянках вулиць Казакова

18 Июль, 16:45
У Дніпрі перевіряють об’єкти у прибережній зоні на вільний доступ містян до води

Під час перевірки цих об’єктів їхніх власників на місці не було. Інспектори надали охоронцям приписи на усунення виявлених порушень, а

18 Июль, 16:42
Мерія Дніпра передала патрульній поліції сучасне обладнання для оформлення ДТП

«Знаки будуть корисні для працівників поліції. Ми піклуємося про наших правоохоронців. У європейських країнах працівники поліції використовують такі прилади для

18 Июль, 14:25
Прогноз погоди на середу, 18 липня (ВІДЕО)

17 Июль, 17:08
Вибух у житловому будинку в Кривому Розі: попередня версія — виток газу (коментар)

У Кривому Розі у дев’ятиповерховому житловому будинку стався вибух, внаслідок чого постраждали троє осіб, серед яких одна дитина. Про це

17 Июль, 11:27
Показники повітря — у межах норми: результати моніторингу в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Затримання браконьєрів, моніторинг стану повітря та відновлення річок. Дніпропетровська обласна державна адміністрація традиційно звітувала про перебіг справ у регіоні. Цього

17 Июль, 07:58
У Дніпрі затримали гастролера з Луганщини, який зґвалтував та пограбував неповнолітню (КОМЕНТАР)

У Дніпрі затримали гастролера з Луганщини, який зґвалтував та пограбував неповнолітню У Дніпрі затримали покидька, який зґвалтував та пограбував 17-річну

16 Июль, 20:22
Старий будинок на Мольєра у Дніпрі потихеньку скидає балкони (КОМЕНТАР)

Старий будинок на Мольєра у Дніпрі потихеньку скидає балкони На вулиці Мольєра у Дніпрі, в старому будинку майже обвалився балкон.

16 Июль, 19:32