14 Май, 17:29

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою (ВІДЕО)

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою Дитячому вокально-інструментальному ансамблю “Мастєрок” виповнилося 43 роки. На честь цієї події колектив дав концерт на сцені дніпровської філармонії з новою програмою “Всі ми діти твої, Україно!” — її готували останні півроку. З 1975-го року в ансамблі “Мастерок” випустив не одне покоління дітей, яких вчив співати, грати на музичних інструментах, жити на сцені. Ціла низка юних артистів, які вийшли з-під опіки Михайла Некрича, стали справжніми професіоналами та роз’їхалися світом.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «Есть очень талантливые ребята, которые когда-то учились здесь. Ну, вот, например, мы гордимся такими учениками, как Андрей Романий, который работает в театре Ивана Франка в Киеве, заслуженный артист Украины. Дима Болотов, который работает в Москве, Юра Пташинков, который работает в Голливуде».
У цьому році колектив виступає з новою концертною програмою, що має назву “Усі ми діти твої, Україно!” Автор усіх пісень — заслужений діяч мистецтв Михайло Некрич, крім лише останньої — “Боже, Україну збережи!” Тараса Петриненка. Також до створення програми зусиль доклали і колеги керівника ансамблю — Георгій Некрич, Наталя Владимирова та Надія Явір.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «В вокально-инструментальном ансамбле, как правило, 6-7 человек. У нас — 14. У нас есть некоторые номера, взаимозаменяемые и инструментами, и там, и так далее. Мы поём в аккорде, мы поём в разных стилях — у нас в программе есть и рок, есть и фольк, и популярная музыка».
Оксана займається в колективі 2 роки. До цього концерту, каже, готувалася 3 тижні. Підтримати дівчинку прийшли її мама з тіткою.
Оксана Твердохліб — грає на синтезаторі та гармоніці: «Насколько я помню, у нас то, что я играю — я играю «Ластівочку” — это на гармонике, “Діти України” — тоже на гармонике и две партии на синтезаторе — «Дівчина-вітер” и “Дай Боже”.
Андрій поки що не планує серйозно пов’язувати своє життя із музикою, а грати в колективі йому до душі. Цей виступ у філармонії на його пам’яті не перший — минулого разу вони зіграли лише три пісні, а зараз мають цілу концертну програму, яку готували протягом півроку.
Андрій Чуб — грає на гітарі: «Репетируем мы три раза в неделю: инструментальные группы — по три часа, с вокалом мы репетируем по два час 3 раза в неделю».
Валентина Петрівна працює викладачем у музичній школі №15, а сьогодні — просто слухачка, прийшла із внуками. Очікує яскравого виступу, адже не сумнівається в талантах дітей ансамблю.
Валентина Єфремова — глядачка: «Це найкращі діти, це зірочки, і з задоволенням ми їх зараз і послухаємо. Молодці висококваліфіковані викладачі. Я думаю, що все буде на високому рівні».

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають?   18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37