14 Май, 17:29

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою (ВІДЕО)

Знаменитий дитячий ансамбль “Мастєрок” відсвяткував 43 річницю новою програмою Дитячому вокально-інструментальному ансамблю “Мастєрок” виповнилося 43 роки. На честь цієї події колектив дав концерт на сцені дніпровської філармонії з новою програмою “Всі ми діти твої, Україно!” — її готували останні півроку. З 1975-го року в ансамблі “Мастерок” випустив не одне покоління дітей, яких вчив співати, грати на музичних інструментах, жити на сцені. Ціла низка юних артистів, які вийшли з-під опіки Михайла Некрича, стали справжніми професіоналами та роз’їхалися світом.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «Есть очень талантливые ребята, которые когда-то учились здесь. Ну, вот, например, мы гордимся такими учениками, как Андрей Романий, который работает в театре Ивана Франка в Киеве, заслуженный артист Украины. Дима Болотов, который работает в Москве, Юра Пташинков, который работает в Голливуде».
У цьому році колектив виступає з новою концертною програмою, що має назву “Усі ми діти твої, Україно!” Автор усіх пісень — заслужений діяч мистецтв Михайло Некрич, крім лише останньої — “Боже, Україну збережи!” Тараса Петриненка. Також до створення програми зусиль доклали і колеги керівника ансамблю — Георгій Некрич, Наталя Владимирова та Надія Явір.
Михайло Некрич — керівник дитячого ансамблю “Мастєрок”: «В вокально-инструментальном ансамбле, как правило, 6-7 человек. У нас — 14. У нас есть некоторые номера, взаимозаменяемые и инструментами, и там, и так далее. Мы поём в аккорде, мы поём в разных стилях — у нас в программе есть и рок, есть и фольк, и популярная музыка».
Оксана займається в колективі 2 роки. До цього концерту, каже, готувалася 3 тижні. Підтримати дівчинку прийшли її мама з тіткою.
Оксана Твердохліб — грає на синтезаторі та гармоніці: «Насколько я помню, у нас то, что я играю — я играю «Ластівочку” — это на гармонике, “Діти України” — тоже на гармонике и две партии на синтезаторе — «Дівчина-вітер” и “Дай Боже”.
Андрій поки що не планує серйозно пов’язувати своє життя із музикою, а грати в колективі йому до душі. Цей виступ у філармонії на його пам’яті не перший — минулого разу вони зіграли лише три пісні, а зараз мають цілу концертну програму, яку готували протягом півроку.
Андрій Чуб — грає на гітарі: «Репетируем мы три раза в неделю: инструментальные группы — по три часа, с вокалом мы репетируем по два час 3 раза в неделю».
Валентина Петрівна працює викладачем у музичній школі №15, а сьогодні — просто слухачка, прийшла із внуками. Очікує яскравого виступу, адже не сумнівається в талантах дітей ансамблю.
Валентина Єфремова — глядачка: «Це найкращі діти, це зірочки, і з задоволенням ми їх зараз і послухаємо. Молодці висококваліфіковані викладачі. Я думаю, що все буде на високому рівні».

Вибір редакції

Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21
1 200 000 гривень для довгожителів Дніпропетровщини надала обласна рада

Для них кожен новий день – це маленьке життя. 2018-й в Україні зустрічають майже 7 тисяч довгожителів, яким понад 100

11 Декабрь, 17:11
У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже

11 Декабрь, 15:32
Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі (ВІДЕО)

Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі   Як вишити картину за 2 години? Секрети

11 Декабрь, 08:19
Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56