21 Май, 18:04

INTERPIPE Dnipro Half Marathon — вдала комунікаційна платформа (КОМЕНТАР)

21 кілометр мокрого асфальту, перекритий центр, 8 тисяч глядачів. Вихідними днями у місті пройшов третій Інтерпайп Dnipro Half Marathon. Учасники вже традиційно змагались за звання найвитривалішого та грошовий приз. Також, окрім підігрівання інтересу до бігу, півмарафон перетворився на своєрідну комунікаційну платформу. Містяни мали змогу взяти участь в естафетах та командних забігах, які б репрезентували їхні компанії, родини або ж громадську позицію.

Постріл із спортивного пістолету сигналізує про старт змагань майже 3,5 тисячам бігунів. Перша дистанція – найдовша, півмарафон, 21 кілометр містом. Тож центр Дніпра на час проведення заходу став вільний не тільки від алкоголю, а і від автомобілів, аби все пройшло безпечно.

Лідери дистанції фінішували десь за годину після старту. Цьогоріч переможці в чоловічому та жіночому заліках встановили нові рекорди. Дар’я Михайлова — швидша на 7 хвилин від рекордсменки 17 року. Сама спортсменка – із Білої Церкви, бігом займається все життя.

Дар’я Михайлова, переможниця напівмарафону серед жінок: «Ты ощущаешь, что ты выиграл полумарафон, где-то метров за 500 до финиша, потому что до этого ты был сосредоточен на беге. Метров за 500 ты такой: «Вау! Я первая!». Раздаёшь приветы. Всё. Счастье».

Організувала півмарафон компанія Run Ukraine, титульним спонсором стала компанія Інтерпайп. Для безпеки та зручності учасників уздовж всього маршруту розставили пункти медичної допомоги. Самих бігунів супроводжували автівки, на яких відраховувався час дистанції. Не підвела і погода – весь час ішов легкий дощ, зате не спекотно.

Борис Філатов, міський голова: «Для спортсменов — это прекрасно. Сейчас прохладно и каждый сегодня может установить свой личный рекорд, тем более, что сам маршрут к этому располагает».

Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine: «Кожний в цьому бачить свій сенс. Місто – своє, хтось біжить для власного задоволення, хтось — для рекордів. І це дуже класно, що ця подія об’єднує різних людей з різною метою».

Окрім основної дистанції, учасники мали можливість пробігти естафети на 10, 5 та 2 кілометри. Медики обласної лікарні імені Мечникова взяли участь у 5-кілометровій. Із завданням впоралися за годину сорок п’ять. Отак власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Максим Кутовий, травматолог ОКЛ ім. Мечникова: «А всё, что здоровый образ жизни — это профилактика болезней, то, чего мы хотим добиться – здоровой нации в целом. Цель – для себя показать коллективу всему нашему, что это здорово, это возможно. Ну, и мы представляем наш любимую больницу».

Репрезентують себе через біг і учасники руху ООН за гендерну рівність HeForShe. Їхня дистанція – естафета на 10 кілометрів. Команда, яка біжить, складається із двох спорсменів, чия взаємодія передає суть цього руху.

Нарміна Стришенець, спеціалістка з комунікації та адвокації ООН Жінки в Україні: «В равенстве, в паре, всегда проще достичь результата».

Увагу приділили і благодійній складовій. Вперше під час марафону відбувся благодійний Фандрайзинг марафон. Один із проектів, на який збирали кошти – слуховий апарат для слабкочуючої Софії. Вона теж прийшла підтримати спортсменів, які бігли для неї.

Третій півмарафон у Дніпрі пройшов спокійно та організовано. Відзначився дощем і новими рекордами, розквітом корпоративної культури і благодійними починаннями. Із суто спортивної події півмарафон перетворюється на своєрідній майданчик для комунікації. І цим він доводить, що спорт – не тільки про конкуренцію та жагу перемогти. Він іще – про командну роботу.

 

Вибір редакції

Суспільство без бар’єрів: У Дніпрі до Дня захисту дітей влаштують інклюзивний фестиваль

2 червня у Дніпрі відбудеться інклюзивний фестиваль до Дня захисту дітей. На Монастирському острові для юних містян підготували розважальну програму,

27 Май, 15:11
Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09