21 Май, 18:04

INTERPIPE Dnipro Half Marathon — вдала комунікаційна платформа (КОМЕНТАР)

21 кілометр мокрого асфальту, перекритий центр, 8 тисяч глядачів. Вихідними днями у місті пройшов третій Інтерпайп Dnipro Half Marathon. Учасники вже традиційно змагались за звання найвитривалішого та грошовий приз. Також, окрім підігрівання інтересу до бігу, півмарафон перетворився на своєрідну комунікаційну платформу. Містяни мали змогу взяти участь в естафетах та командних забігах, які б репрезентували їхні компанії, родини або ж громадську позицію.

Постріл із спортивного пістолету сигналізує про старт змагань майже 3,5 тисячам бігунів. Перша дистанція – найдовша, півмарафон, 21 кілометр містом. Тож центр Дніпра на час проведення заходу став вільний не тільки від алкоголю, а і від автомобілів, аби все пройшло безпечно.

Лідери дистанції фінішували десь за годину після старту. Цьогоріч переможці в чоловічому та жіночому заліках встановили нові рекорди. Дар’я Михайлова — швидша на 7 хвилин від рекордсменки 17 року. Сама спортсменка – із Білої Церкви, бігом займається все життя.

Дар’я Михайлова, переможниця напівмарафону серед жінок: «Ты ощущаешь, что ты выиграл полумарафон, где-то метров за 500 до финиша, потому что до этого ты был сосредоточен на беге. Метров за 500 ты такой: «Вау! Я первая!». Раздаёшь приветы. Всё. Счастье».

Організувала півмарафон компанія Run Ukraine, титульним спонсором стала компанія Інтерпайп. Для безпеки та зручності учасників уздовж всього маршруту розставили пункти медичної допомоги. Самих бігунів супроводжували автівки, на яких відраховувався час дистанції. Не підвела і погода – весь час ішов легкий дощ, зате не спекотно.

Борис Філатов, міський голова: «Для спортсменов — это прекрасно. Сейчас прохладно и каждый сегодня может установить свой личный рекорд, тем более, что сам маршрут к этому располагает».

Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine: «Кожний в цьому бачить свій сенс. Місто – своє, хтось біжить для власного задоволення, хтось — для рекордів. І це дуже класно, що ця подія об’єднує різних людей з різною метою».

Окрім основної дистанції, учасники мали можливість пробігти естафети на 10, 5 та 2 кілометри. Медики обласної лікарні імені Мечникова взяли участь у 5-кілометровій. Із завданням впоралися за годину сорок п’ять. Отак власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Максим Кутовий, травматолог ОКЛ ім. Мечникова: «А всё, что здоровый образ жизни — это профилактика болезней, то, чего мы хотим добиться – здоровой нации в целом. Цель – для себя показать коллективу всему нашему, что это здорово, это возможно. Ну, и мы представляем наш любимую больницу».

Репрезентують себе через біг і учасники руху ООН за гендерну рівність HeForShe. Їхня дистанція – естафета на 10 кілометрів. Команда, яка біжить, складається із двох спорсменів, чия взаємодія передає суть цього руху.

Нарміна Стришенець, спеціалістка з комунікації та адвокації ООН Жінки в Україні: «В равенстве, в паре, всегда проще достичь результата».

Увагу приділили і благодійній складовій. Вперше під час марафону відбувся благодійний Фандрайзинг марафон. Один із проектів, на який збирали кошти – слуховий апарат для слабкочуючої Софії. Вона теж прийшла підтримати спортсменів, які бігли для неї.

Третій півмарафон у Дніпрі пройшов спокійно та організовано. Відзначився дощем і новими рекордами, розквітом корпоративної культури і благодійними починаннями. Із суто спортивної події півмарафон перетворюється на своєрідній майданчик для комунікації. І цим він доводить, що спорт – не тільки про конкуренцію та жагу перемогти. Він іще – про командну роботу.

 

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45