21 Май, 17:45

Реформи в “Укрпошті”: у День Європи в Дніпрі “Укрпошта” презентувала новий автопарк(ВІДЕО)

Відтепер брендові автівки доставлятимуть пошту оперативніше, здійснюючи і кур’єрську доставку. Нові машини вже курсують містом, забирають та розвозять листи, посилки та бандеролі. Оновлюються в “Укрпошті” і відділення. Наразі відкрили на житловому масиві «Перемога-4». Його відремонтували, встановили нове обладнання, оновили канали зв’язку та чекають на городян…

Це поштове відділення обслуговує близько 10 тисяч мешканців «Перемоги». Щодня його послугами користується в середньому 300 городян.

Любов Лєбєдєва — начальник відділення зв’язку № 100: «Где-то в день мы около 200 посылок принимаем, около 100 посылок, переводы нам сдают, коммунальные услуги мы принимаем и счет пополняем на мобильные телефоны, страховые продукты мы продаем».

Ремонт у відділенні робили власним коштом, не залучаючи підрядні організації. Тепер мають нове обладнання, оновленні канали зв’язку та 13 співробітників. Час роботи — до 8-ї години вечора. Постійні клієнти, кажуть в “Укрпошті”, нарешті дочекалися відкриття, адже саме це відділення вельми популярне на «Перемозі».
Олена Тємченко — оператор відділення зв’язку № 100: «Очень сложно они переживали ремонт. Они просили: «Давайте побыстрее. У вас тут очень хороший коллектив».

Оновлюються в “Укрпошті” не тільки відділення, а і автопарк. Новий презентували у День Європи. Брендовані авітвки вже збирають та доставляють пошту — працювати стали набагато оперативніше.

Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Середній вік автівок, коли я прийшов, був 14 років. На балансі — 3600 автівок. Їздили, або були спроможні — 2500. Лише за останні 5 місяців 2017 року ми придбали більше автівок, ніж за попередні 5 років взагалі».

У підприємстві обіцяють: масштабне оновлення “Укрпошти” найближчим часом на ціни послуг не вплине.

 
Ігор Смелянський — генеральний директор “Укрпошти”: «Ми будемо встановлювати ті ціни, що мають зміст. Я ж не можу прийти до інтернет-магазину і сказати: «У мене дорогі ціни, приходь до мене». Ні. Це цілком ринок, і ціни будуть його відражати».
Працюють в “Укрпошті” і з власним персоналом — запустили програму “Таємний покупець”. Вона дозволяє дізнаватися про рівень обслуговування, затримки та скарги вельми оперативно.  

Борис Філатов — міський голова: «У нас большие планы с «Укрпочтой» по развитию отделений. Как известно, многие отделения находятся в коммунальной собственности, которая расположена в городе Днепр. После капитального ремонта было открыто сотое отделение — Героев,3. К сожалению, меня не пригласили. Я не знаю по какой причине. Для меня это было большим сюрпризом и очень приятно, потому что это то почтовое отделение, в которое я ходил всю свою жизнь. Еще в детстве. Я жил на Героев,9″.

В“Укрпошті” намагаються розвивати і сучасні сервіси — запустили кур’єрську доставку таSmartbox”. Так можна відправляти за єдиною ціною по всій Україні посилки, незалежно від ваги — таким чином, пояснюють, намагаються конкурувати.  

Автор — Анна Вернігорова

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07