25 Май, 17:39

“Чілдрен Кінофест” вп’яте розпочався у Дніпрі, в кінотеатрі «Правда-Кіно» (ВІДЕО)

Із 25 травня по 3 червня в нещодавно відкритому кінотеатрі “Правда-кіно” відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіно для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест”. Подія відбувається за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатори зазначають: головна мета — познайомити молоду українську аудиторію як із найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Захід відбувається одночасно у більш ніж двадцяти містах України.

“Чілдрен Кінофест” цього року святкує свою п’яту річницю. Минулоріч в Україні його відвідали зблизько 40 000 дітей. Координаторка фесту в Дніпрі зізнається: є такі, що вже п’ятий рік поспіль навідуються.

Наталія Гейман, координаторка міжнародного дитячого кінофестивалю “Чілдрен Кінофест”: «Вже от 5-й рік поспіль проходить кінофестиваль. І вже я бачу родини, які приходять щороку. Вже діти повиростали на цьому кінофестивалі. Але все одно вони приходять. Я бачу ці обличчя дорослі, із цікавістю. Навіть буває таке, що телефонують ще в лютому і запитують: “Чи буде цього року фестиваль?” Тобто вже якась культура походу в кіно із батьками — вона вже прививається потроху».

Кожного дня для дітей різних вікових категорій будуть безкоштовно демонструвати один фільм. У переліку — свіжі європейські картини та кінокласика. В перший день фестивалю в Дніпрі показали документальну стрічку ВВС “Земля: Один приголомшливий день”. Для декого з юних глядачів сьогодняшній візит до кінотеатру чи не перший у житті.

Лариса, прийша із онукою:

«Мы хотим посмотреть фильм. Ребенку нравятся животные — вот пришли посмотреть. Это в первый раз мы с ней в кинотеатре. Это как-то больше развивает детей. Вот она сегодня целое утро собиралась: “Когда? Когда уже поедем?

Анна, прийшла із донькою: «Конечно, это очень нужно, очень интересно. Ребенок с удовольствием пошел. Старший еще пойдет на более взрослый. Классно, если бы такого было бы побольше».

Глядачі «Чілдрен-кінофесту» — ще і його журі: переможну стрічку визначать шляхом голосування — кожен, хто прийшов, отримує бюлетень і може оцінити переглянуте.

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07