29 Май, 18:08

Пляж Сагайдак у Дніпрі готовий приймати відпочивальників. А інші? (ВІДЕО)

Пляж Сагайдак у Дніпрі готовий приймати відпочивальників. А інші?

Монастирський острів — один із перших у списку пляжів, благоустрій яких цьогоріч оновлюється. Монтажні роботи розпочали три дні тому. Спочатку за планом — 380 метрів з 600-та. На цій території зараз проходить водопідготовка — прокладають труби для 6-ти душових і 3-х фонтанчиків з питною водою. Усе устаткування — нове. Крім цього встановлять перевдягальні, лавочки та 21 смітник з можливістю сортування на скло, пластик і папір. Також замінять старі доріжки.

Михайло Крутіков, голова відділу КП “Розвиток Дніпро”: «На сегодняшний момент водолазы у нас отработали — почистили дно, разместили разметку для детского пляжа, потому что приходят уже люди, скажем так, хотя пляж ещё официально не открыт, но мы запретить не можем — подход к воде открытый. Огородили детскую площадку для того, чтобы дети могли купаться и видели глубину».

Очищенню підлягає і пісок, проте поки йдуть монтажні роботи, використовувати клінінг-машини — марна справа. Завершити всі роботи обіцяють до 15-го червня. Загальна вартість оновлення цього пляжу — 3 мільйона 124 тисячі гривень. До суми входить ще і зведення вишки для рятувальників. А слідкуватимуть за чистотою пляжної зони — стюарди. Наразі їх у штаті шестеро. Василь у команді працює з місяць.

Василь Ромашов, стюард: «Поддерживаем территорию в чистоте, чтобы людям было удобно, приходили, отдыхали на чистой территории, на чистом пляже. На данный момент — это идёт подготовка к этому сезону, к пляжному сезону. Убираем листья в парке, убираем мусор. Вот это все обязанности, а дальше уже — ну, по обстоятельствам, скажем так».

Пляж у парку Сагайдак ( колишній Вороноцва) працює вже на повну. Його підготовка стартувала місяць тому і вже видно результат. Ногомийки, душові, питні фонтанчики — все працює. Витрати на благоустрій — в межах 120 тисяч гривень, без урахування заробітних плат медпункту й рятувальної служби. Тут чергують 4 рятівники та 2 медсестри. Залишилося почистити пісок машинкою — раніше це робили вручну. Людмила Іванівна запевнила: на 1 червня всі приготування до пляжного сезону завершать, окрім інклюзивних перевдягалень — їх встановлять через два тижні.

Людмила Швидка — виконуюча обов’язки директора парку Воронцова: «Пляж уже готов к приёму посетителей. Значит, все пробы воды, пробы песка проверены — всё соответствует нормам. Сегодня проходит ещё дератизация всех мест общественных — мусорников, туалетов. Туалет общественный почищен, выгребная яма чистая. Мы готовы к приёму посетителей».

Єгор Іванович займається благоустроєм цього пляжу протягом трьох років. Відбою, каже, від людей немає — приходять сім’ї, молодь, пенсіонери. Бажає, щоб так було і надалі.

Єгор Анциферов, стюард: «Хай приходять. Не обижаться. Вы смотрите какой пляж широкий, хороший пляж. Песка сколько — хороший песочек. Так что будет ещё машинка у нас — будем чистить. Дай бог дадут».

До офіційного відкриття сезону ще два дні, а люди вже пірнають.

Валентина Мала, відпочивальниця: «Вода отличная», — «Ви задоволені станом пляжу?» — «Да, да. Но почему-то убрали у нас вот этот самый, как он называется… навес! А навес убрали, почему-то нет навеса, а это плохо. Мы-то ходим с 1 мая. Так что водой довольны, пляжем довольны, всем мы довольны».

Попри відсутність навісу, який керівництво пляжу планує зробити до кінця сезону, стан акваторії людям подобається. Але знайшлися і ті, що піддають критиці якість підготовки до пляжного сезону.

Борис Іванов, відпочивальник: «Мне не нравится. Плохо очищенный. По крайней мере грязно на пляже. Ну да, не всё так плохо, но пляж оставляет желать лучшего, мне кажется».

Андрій Таслицький, відпочивальник: «Ну как, пляж грязный, конечно. Можно было бы и лучше его почистить».

ин

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45