29 Май, 18:08

Пляж Сагайдак у Дніпрі готовий приймати відпочивальників. А інші? (ВІДЕО)

Пляж Сагайдак у Дніпрі готовий приймати відпочивальників. А інші?

Монастирський острів — один із перших у списку пляжів, благоустрій яких цьогоріч оновлюється. Монтажні роботи розпочали три дні тому. Спочатку за планом — 380 метрів з 600-та. На цій території зараз проходить водопідготовка — прокладають труби для 6-ти душових і 3-х фонтанчиків з питною водою. Усе устаткування — нове. Крім цього встановлять перевдягальні, лавочки та 21 смітник з можливістю сортування на скло, пластик і папір. Також замінять старі доріжки.

Михайло Крутіков, голова відділу КП “Розвиток Дніпро”: «На сегодняшний момент водолазы у нас отработали — почистили дно, разместили разметку для детского пляжа, потому что приходят уже люди, скажем так, хотя пляж ещё официально не открыт, но мы запретить не можем — подход к воде открытый. Огородили детскую площадку для того, чтобы дети могли купаться и видели глубину».

Очищенню підлягає і пісок, проте поки йдуть монтажні роботи, використовувати клінінг-машини — марна справа. Завершити всі роботи обіцяють до 15-го червня. Загальна вартість оновлення цього пляжу — 3 мільйона 124 тисячі гривень. До суми входить ще і зведення вишки для рятувальників. А слідкуватимуть за чистотою пляжної зони — стюарди. Наразі їх у штаті шестеро. Василь у команді працює з місяць.

Василь Ромашов, стюард: «Поддерживаем территорию в чистоте, чтобы людям было удобно, приходили, отдыхали на чистой территории, на чистом пляже. На данный момент — это идёт подготовка к этому сезону, к пляжному сезону. Убираем листья в парке, убираем мусор. Вот это все обязанности, а дальше уже — ну, по обстоятельствам, скажем так».

Пляж у парку Сагайдак ( колишній Вороноцва) працює вже на повну. Його підготовка стартувала місяць тому і вже видно результат. Ногомийки, душові, питні фонтанчики — все працює. Витрати на благоустрій — в межах 120 тисяч гривень, без урахування заробітних плат медпункту й рятувальної служби. Тут чергують 4 рятівники та 2 медсестри. Залишилося почистити пісок машинкою — раніше це робили вручну. Людмила Іванівна запевнила: на 1 червня всі приготування до пляжного сезону завершать, окрім інклюзивних перевдягалень — їх встановлять через два тижні.

Людмила Швидка — виконуюча обов’язки директора парку Воронцова: «Пляж уже готов к приёму посетителей. Значит, все пробы воды, пробы песка проверены — всё соответствует нормам. Сегодня проходит ещё дератизация всех мест общественных — мусорников, туалетов. Туалет общественный почищен, выгребная яма чистая. Мы готовы к приёму посетителей».

Єгор Іванович займається благоустроєм цього пляжу протягом трьох років. Відбою, каже, від людей немає — приходять сім’ї, молодь, пенсіонери. Бажає, щоб так було і надалі.

Єгор Анциферов, стюард: «Хай приходять. Не обижаться. Вы смотрите какой пляж широкий, хороший пляж. Песка сколько — хороший песочек. Так что будет ещё машинка у нас — будем чистить. Дай бог дадут».

До офіційного відкриття сезону ще два дні, а люди вже пірнають.

Валентина Мала, відпочивальниця: «Вода отличная», — «Ви задоволені станом пляжу?» — «Да, да. Но почему-то убрали у нас вот этот самый, как он называется… навес! А навес убрали, почему-то нет навеса, а это плохо. Мы-то ходим с 1 мая. Так что водой довольны, пляжем довольны, всем мы довольны».

Попри відсутність навісу, який керівництво пляжу планує зробити до кінця сезону, стан акваторії людям подобається. Але знайшлися і ті, що піддають критиці якість підготовки до пляжного сезону.

Борис Іванов, відпочивальник: «Мне не нравится. Плохо очищенный. По крайней мере грязно на пляже. Ну да, не всё так плохо, но пляж оставляет желать лучшего, мне кажется».

Андрій Таслицький, відпочивальник: «Ну как, пляж грязный, конечно. Можно было бы и лучше его почистить».

ин

Вибір редакції

Суспільство без бар’єрів: У Дніпрі до Дня захисту дітей влаштують інклюзивний фестиваль

2 червня у Дніпрі відбудеться інклюзивний фестиваль до Дня захисту дітей. На Монастирському острові для юних містян підготували розважальну програму,

27 Май, 15:11
Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09