08 Июнь, 13:23

Конкурс на кращий двір у Дніпрі виграв будинок 120 на Набережній Перемоги (відео)

Конкурс на кращий двір у Дніпрі виграв будинок 120 на Набережній Перемоги

на правах реклами

Вдруге у Дніпрі пройшов щорічний масштабний проект під назвою “Кращий двір”. Це конкурс, мета якого показати не тільки благоустрій прибудинкових територій міста, а й об*єднати мешканців однією справою. Організатори конкурсу “Громадська сила” та переможці поділилися секретами успіху.

Впродовж двох місяців більше трьох з половиною сотень будинків змагалися за звання найкращого двору Дніпра. Бюджет заходу цьогоріч перевищив два з половиною мільйони гривень. В сотнях дворів міста з*явилися хвойні алеї і міні-сквери, будинки оновилися, тисячі людей вдалося об*єднати навколо загальної ідеї. Підбили підсумки та нагородили переможців в останній вихідний травня, коли святкували День народження житлового масиву Сонячний. Найкращим визнали будинок номер 120 на Набережній Перемоги. Мешканці отримали грошовий сертифікат на подальший розвиток двору.

Загід Краснов, лідер “Громадської сили” 

Приз который сегодня получил дом, который выиграл, безусловно это какая-то мотивация. Это какой-то азарт, спорт. Но мы помогли всем дворам, всем домам. Потому что мы всем давали зелёные насаждения, краски, инвентарь, какие-то другие малые архитектурные формы.

Голова ОСББ будинку-переможця, Володимир Шадловський, ділиться враженнями: рішення про участь у конкурсі прийняли одностайно. Побачили інформацію, порадились і зареєструвалися. Вважає, що змінити своє життя можна тільки власними силами.

Володимир Шадловський, голова ОСББ “Якір”, вул. Набережна Перемоги, 120 

Пока люди не поняли, что кроме нас никто этого ничего не сделает и не наведёт порядок…и начали этим всем заниматься. Жители дома, актив дома. И потихоньку начали все подтягиваться, потихоньку начали наводить порядки.

Лідія, мешканка будинку по вул. Набережна Перемоги, 120

Мы не ждём, пока нам кто-то даст и чем-то поможет. Мы берём и сами делаем. Мы это делаем для себя и хотим, чтобы у нас был дом самый лучший в городе. Пробуйте и у вас всё получится.

Майже всі мешканці 120-го будинку беруть участь у благоустрї території двору. Збирають гроші, купують потрібний інвентар і розсаду. А якщо коштів не вистачає — використовують підручні засоби.

Была такая идея, привезти скаты, разрезать, сделать клумбу. Теперь красиво, всё хорошо, цветы растут, машины не подъезжают, свободный проход в дом.

Саме така єдність і дає результат. А ще — дбайливе ставлення до свого будинку, упевнений лідер Громадської сили Загід Краснов. І саме таких мешканців слід стимулювати, а іншим — брати їх за приклад.

Загід Краснов, лідер “Громадської сили”

Мне очень хочется, чтобы люди поняли одну вещь. Можно требовать, можно критиковать власть, но они должны помнить одну вещь: жизнь идет. Идёт детство наших детей. И в каком дворе будут дети расти, благоустроенном, красивом, как эти дворы, которые получили призы. Или же в захолустном, который похож на пустыню с мусором, это уже зависит от***** родителей тех детей

Ажіотаж, який спостерігався під час реєстрації на конкурс “Кращий двір”, надихнув лідера “Громадської сили” повторити його — восени. Деталі нового конкурсу оголосять незабаром.

 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22