21 Июнь, 21:16

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси

21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. У нас їх отримають Дніпро, Покров, смт. Петропавлівка, Жовті Води, Новомосковськ, Вільногірськ, Нікополь і Павлоград.

Завдяки мобільному офісу, мешканці віддалених територій, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, зможуть отримати послуги, не відвідуючи установи.

Трьом областям кейси передали від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини. Представник компанії розповів: в Європі мобільне надання адмінпослуг успішно працює декілька років.

Майк Матез, співробітник компанії GIZ, займається розвитком проекту посилення та підтримки українських громад: «На початку ідея виникла тому, що багато людей прагнуть жити у містах. І, відповідно, люди у сільській місцевості не отримують цих послуг по простій причині — там немає смислу та недоцільно створювати такі центри надання послуг. Таким чином, виникла ідея мобільності співробітників соцслужб, які могли б переміщуватись та надавати послуги у віддалених областях».

Мобільний офіс складається з кейсу, який містить ноутбук, кольоровий принтер, сканер, портативний зчитувач ID карток для перевірки особи людини, камеру для відеофіксації процесу обслуговування клієнтів і модем для доступу до мережі Інтернет. Працівники адмінпослуг зазначають: це значно покращить роботу із деякими громадянами. Кажуть, давно чекали на таке нововведення.

Наталя Приходько, начальник управління праці Дергачівського району Харківської області: «Нам кейси ці дуже потрібні. Це питання також вивчалось  нашим управлінням праці. Тому про цю послугу ми обговорювали. І я так розумію, що дослухалися до нас. Із кожним роком зростає кількість маломобільних верств населення, тобто осі, із інвалідністю. Також ті, які не могуть особисто відвідати центр надання послуг або управління праці. А соціальна тема — дуже актуальна тема на сьогодні».

Олена Лічманенко, начальник управління з питань розвитку адмінпослуг Дніпропетровської облдержадміністрації: «В Кам’янському, коли започаткувався проект, він був орієнтований виключно на осіб із інвалідністю. Після того, як цей проект почав тиражуватися теренами регіонів,  трошки ми змінили ракурс проекту і розширили його. Тепер ми обслуговуємо і мешканців віддалених територій, і мешканців, які належать до маломобільних груп населення — люди похилого віку, матері, які самостійно виховують діточок».

Вибір редакції

Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44
У Дніпрі демонтували чергову наливайку – незаконну споруду з елементами капітальної будови

У Дніпрі триває демонтаж наливайок і незаконних торговельних точок, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час. 19 лютого

19 Февраль, 15:56
Грабіжники, наркомани та вбивці, зібрані в одному місці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях? (ВІДЕО)

Понад 500 засуджених, серед яких грабіжники, наркомани та вбивці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях, ліквідувати масовий бунт чи звільнити

18 Февраль, 19:18
Прогноз погоди на вівторок, 19 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Февраль, 19:06
«Живу тут і працюю» — у майбутніх поліцейських офіцерів громад почалися заняття (ВІДЕО)

Живу тут і працюю — у майбутніх дільничних інспекторів поліції почалися заняття. Їх підготовка відбувається в рамках пілотного проекту “Поліцейський

18 Февраль, 19:05