21 Июнь, 21:16

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси

21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. У нас їх отримають Дніпро, Покров, смт. Петропавлівка, Жовті Води, Новомосковськ, Вільногірськ, Нікополь і Павлоград.

Завдяки мобільному офісу, мешканці віддалених територій, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, зможуть отримати послуги, не відвідуючи установи.

Трьом областям кейси передали від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини. Представник компанії розповів: в Європі мобільне надання адмінпослуг успішно працює декілька років.

Майк Матез, співробітник компанії GIZ, займається розвитком проекту посилення та підтримки українських громад: «На початку ідея виникла тому, що багато людей прагнуть жити у містах. І, відповідно, люди у сільській місцевості не отримують цих послуг по простій причині — там немає смислу та недоцільно створювати такі центри надання послуг. Таким чином, виникла ідея мобільності співробітників соцслужб, які могли б переміщуватись та надавати послуги у віддалених областях».

Мобільний офіс складається з кейсу, який містить ноутбук, кольоровий принтер, сканер, портативний зчитувач ID карток для перевірки особи людини, камеру для відеофіксації процесу обслуговування клієнтів і модем для доступу до мережі Інтернет. Працівники адмінпослуг зазначають: це значно покращить роботу із деякими громадянами. Кажуть, давно чекали на таке нововведення.

Наталя Приходько, начальник управління праці Дергачівського району Харківської області: «Нам кейси ці дуже потрібні. Це питання також вивчалось  нашим управлінням праці. Тому про цю послугу ми обговорювали. І я так розумію, що дослухалися до нас. Із кожним роком зростає кількість маломобільних верств населення, тобто осі, із інвалідністю. Також ті, які не могуть особисто відвідати центр надання послуг або управління праці. А соціальна тема — дуже актуальна тема на сьогодні».

Олена Лічманенко, начальник управління з питань розвитку адмінпослуг Дніпропетровської облдержадміністрації: «В Кам’янському, коли започаткувався проект, він був орієнтований виключно на осіб із інвалідністю. Після того, як цей проект почав тиражуватися теренами регіонів,  трошки ми змінили ракурс проекту і розширили його. Тепер ми обслуговуємо і мешканців віддалених територій, і мешканців, які належать до маломобільних груп населення — люди похилого віку, матері, які самостійно виховують діточок».

Вибір редакції

Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06
Бахіли у лікарнях: кому це вигідно і корисно? (ВІДЕО)

Викачування грошей та шкода екології. Так вимоги використовувати бахіли в лікарнях назвала Ульяна Супрун — виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я

18 Июль, 17:51
Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена (ВІДЕО)

Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена Дніпро цього літа переживає хвилю змін транспортного руху через численні

18 Июль, 17:43