21 Июнь, 21:16

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси (КОМЕНТАР)

Адмінпослуги на дому: GIZ подарувало Дніпру мобільні офіси

21 червня 33 мобільні кейси надання адмінпослуг передали територіальним громадам Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. У нас їх отримають Дніпро, Покров, смт. Петропавлівка, Жовті Води, Новомосковськ, Вільногірськ, Нікополь і Павлоград.

Завдяки мобільному офісу, мешканці віддалених територій, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, зможуть отримати послуги, не відвідуючи установи.

Трьом областям кейси передали від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини. Представник компанії розповів: в Європі мобільне надання адмінпослуг успішно працює декілька років.

Майк Матез, співробітник компанії GIZ, займається розвитком проекту посилення та підтримки українських громад: «На початку ідея виникла тому, що багато людей прагнуть жити у містах. І, відповідно, люди у сільській місцевості не отримують цих послуг по простій причині — там немає смислу та недоцільно створювати такі центри надання послуг. Таким чином, виникла ідея мобільності співробітників соцслужб, які могли б переміщуватись та надавати послуги у віддалених областях».

Мобільний офіс складається з кейсу, який містить ноутбук, кольоровий принтер, сканер, портативний зчитувач ID карток для перевірки особи людини, камеру для відеофіксації процесу обслуговування клієнтів і модем для доступу до мережі Інтернет. Працівники адмінпослуг зазначають: це значно покращить роботу із деякими громадянами. Кажуть, давно чекали на таке нововведення.

Наталя Приходько, начальник управління праці Дергачівського району Харківської області: «Нам кейси ці дуже потрібні. Це питання також вивчалось  нашим управлінням праці. Тому про цю послугу ми обговорювали. І я так розумію, що дослухалися до нас. Із кожним роком зростає кількість маломобільних верств населення, тобто осі, із інвалідністю. Також ті, які не могуть особисто відвідати центр надання послуг або управління праці. А соціальна тема — дуже актуальна тема на сьогодні».

Олена Лічманенко, начальник управління з питань розвитку адмінпослуг Дніпропетровської облдержадміністрації: «В Кам’янському, коли започаткувався проект, він був орієнтований виключно на осіб із інвалідністю. Після того, як цей проект почав тиражуватися теренами регіонів,  трошки ми змінили ракурс проекту і розширили його. Тепер ми обслуговуємо і мешканців віддалених територій, і мешканців, які належать до маломобільних груп населення — люди похилого віку, матері, які самостійно виховують діточок».

Вибір редакції

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06
У Кривому Розі маршрутка на повному ходу врізалася в дерево — травмовані 12 людей (ВІДЕО)

Масштабна ДТП у Кривому Розі. Маршрутка на повному ходу злетіла з дороги й врізалася в дерево. Крім водія травми дістали

25 Сентябрь, 16:57
Учні школи № 62 тимчасово навчатимуться в іншому закладі

Завтра, 26 вересня, учні школи № 62 у Дніпрі розпочнуть заняття у приміщеннях іншого закладу освіти. Після вимушених майже двотижневих

25 Сентябрь, 16:53
На дорогах області почали облаштовувати вагові майданчики для контролю вантажівок

Спеціально облаштований майданчик уже зводять у полтавському напрямку – на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка. Наразі підрядники закладають основу під новий комплекс. Невдовзі

25 Сентябрь, 16:36
Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування (ВІДЕО)

Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування 22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій

25 Сентябрь, 15:32