25 Июнь, 17:42

Набережна у Дніпрі перетвориться на зелену зону комфорту, — обіцяє головний архітектор міста (ВІДЕО)

Набережна у Дніпрі перетвориться на зелену зону комфорту, — обіцяє головний архітектор міста

Зробити дніпровську набережну комфортною і доступною для містян у найближчі роки — планують у мерії. Головний архітектор Дніпра розповів: наразі вже йдуть підготовчі роботи. Першочергова задача на 2018-2019 роки — зробити Прибережний Сквер. Деталі — у наступному сюжеті.

Наприкінці 2018 — в першій половині 2019 року поблизу аквапарку на ж/м «Перемога-1» має з’явитися Прибережний Сквер. Головний архітектор Дніпра розповів: мета — зробити місце зручного відпочинку для всієї сім’ї площею близько 2-х гектарів.

Дмитро Волик, головний архітектор Дніпра: «С правой стороны от нас предполагается формирование пляжной зоны, достаточно глубокой по габаритам, для того, чтобы вместить всех желающих на пляже. Аттракционы будут находиться в этой зоне, за кустарником, возле которого мы сейчас стоим. Причем для них отводится достаточно крупная территория — около половины гектара. По формированию детской зоны очень много затей. Скажу сразу: таких аттракционов для детей, таких игровых устройств, которые будут применяться в этой зоне Прибрежного Сквера, мы в Днепре еще не видели. В перспективе вся эта часть, от аквапарка — до «Восхода», будет занята благоустройством».

Згодом планують освоїти всю Набережну Перемоги. Зволікати не збираються, бо на черзі — Набережна Заводська.

Дмитро Волик, головний архітектор Дніпра: «Город предполагает соединить все элементы набережной. Соединить в такой, полноценный зеленый коридор, полностью благоустроенный. Который, с одной стороны, дает возможность комфортного отдыха прямо в зоне проживания людей. С другой стороны, дает возможность комфортного эко-передвижения вдоль этой связи и обеспечивает возможность удобной релаксации».

Заклади, які давно працюють на узбережжі Дніпра, силоміць не прибиратимуть.  Після перевірки наявності дозвільних документів і законності їх видачі, долю кожного об’єкту вирішать окремо.

Дмитро Волик, головний архітектор Дніпра: «Все мероприятия по расчистке самовольно размещенных объектов — уже начались. То есть с правовой точки зрения этот вопрос абсолютно решенный. Те объекты, которые мы видим на сегодняшний день, подлежат демонтажу. Большая часть из них и документов-то  не имеют. Город сейчас ведет активную работу по освоению территории. Естественно, хотелось бы получить комплексное решение, где отдельные работающие в теле этого градостроительного образования инвесторы  ведут свое хозяйственную деятельность. Но при этом она не мешает рекреационной функции. С другой стороны, мы знаем, когда благоустраивается в принципе вся территория, то это оказывается интересно для всех».

І дніпрянам, і гостям міста хочеться мати безперешкодний вихід до річки, затшок, безпеку і красу. Тож плани архітекторів підтримають, якщо ці побажання врахують.

Ірина, дніпрянка: «Этот участок набережной ни в каком состоянии. Ее просто нет. Это дикое, опасное место. Я сюда никогда не заезжала — даже мысли такой не было. Я думаю, для жителей каждого района это было бы очень удобно — выйти, перейти дорогу, посидеть у реки. Ведь река у нас замечательная. И хотелось бы в парке или благоустроенной набережной, в чистоте, безопасности провести вечер или выходные».

Сергій, мешканець Кривого-Рогу: «Річка має бути річкою. Щоб можна було просто піти, посидіть, ногами у воді похлюпать, на качечку подивиться, сфотографувати щось. А коли смуга генделиків — не дуже. Треба міру в усьому знати. Бо я подивився — бачу аквапарк. Хочу до берега пройти. Ну добре, є тут шпариночка ця. Думаю, і то, може зараз піду, а там якийсь паркан. Можна розбудувати, залити усю набережну. І шо? Це не буде добре».

Вибір редакції

У Дніпрі вимагають звільнити обвинувачених керівників центру реабілітації «Майбутнє Дніпра» (КОМЕНТАР)

Їм інкримінують катування та утримання людей проти волі. Учасники акції, також керівники або клієнти подібних центрів переконані: організації лише надають

19 Июнь, 09:24
У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів (КОМЕНТАР)

У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів, ще одному чоловікові поталанило — за мить до наїзду він встиг відскочити в

18 Июнь, 22:22
Прогноз погоди на середу, 19 червня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июнь, 18:20
Дніпровський дитсадок №165 перетворюють на сучасний дошкільний заклад

  Крок за кроком дніпровський дитсадок №165 перетворюється на сучасний та комфортний. Дошкільний заклад із півстолітньою історією – вже з

18 Июнь, 13:57
У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38