25 Июнь, 17:45

Ліквідація масових безладів і визволення заручника у Дніпровській установі виконання покарань №4 (ВІДЕО)

Ліквідація масових безладів і визволення заручника у Дніпровській установі виконання покарань №4 Терористи, заручники та вибухівка у Дніпровській установі виконання покарань №4. На щастя,  не реальність, а тактичні навчання із залученням воєнізованого формування, поліції та Нацгвардії. Аби закріпити алгоритм спільних дій під час надзвичайної ситуації в установі, керівники підготували сценарій масових заворушень. За оперативною взаємодією силових структур спостерігала наша знімальна група.

Після повернення з судових засідань група ув’язнених починає зсередини розхитувати спецавтомобіль, що вже заїхав у шлюз контрольно-пропускного пункту Дніпровської установи виконання покарань №4. На вимоги припинити безлад правопорушники не реагують. Так стартують тактичні навчання спільно з персоналом воєнізованих формувань, поліцією, Нацгвардією та рятувальниками. Захід відбувається за сценарієм і має на меті відточити взаємодію між підрозділами. У кожному подібному закладі є група швидкого реагування — для усуненням масових заворушень. Але у разі надзвичайних ситуацій необхідна підтримка інших силових структур.

Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції: «Надзвичайні ситуації можуть бути і техногенного характеру. Надзвичайні ситуації можуть бути пов’язані з протиправною поведінкою засуджених. Враховуючи той контингент, з яким ми працюємо, ситуації можуть бути різного роду».

У ході навчань ролі засуджених виконують самі співробітники установи. Загалом у заході взяли участь більше півсотні людей.

У цей час інша група ув’язнених бере у заручники бійця Нацгвардії та зачиняється з ним у камері збірного відділення.

Терористів і заручника кладуть на підлогу, одягають кайданки, а потім виводять у коридор для ідентифікації. Заручника обшукують на пункті фільтрації, терористів — на протилежному боці. Таким чином, операцію завершено без поранень жодної сторони.

Боєць штурмової групи: «Ушло 4 секунды, чтобы обезвредить двух террористов. 99 процентов сегодня было реальной отработки».

Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції: «Такая ситуация — это, как правило, недоработка. Чья-то недоработка из числа персонала. Но наш бронепоезд всегда стоит на запасном пути. И мы должны быть готовы к возникновению таких ситуаций. И самое главное — к их немедленной ликвидации».

 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58