27 Июнь, 18:13

«Страсті-мордасті» ставлять у Дніпрі: театр Драми та комедії готує прем’єру (ВІДЕО)

«Страсті-мордасті» ставлять у Дніпрі: театр Драми та комедії готує прем’єру за твором Достоєвського

Тригодинну виставу «Дядечків сон» театр драми та комедії готував чотири місяці. У ній задіяні 17 акторів.

Вікторія Чернова, режисерка вистави “Дядечків сон”: «Можно сказать, что идея мне не принадлежит, а принадлежит актрисе Людмиле Ивановне Ворониной. Это ее давнишняя мечта».

Людмила Іванівна грає у виставі Мар’ю Москальову — пліткарку і першу даму невеличкого містечка. Інші персонажі її недолюблюють, але побоюються.

Вікторія Чернова, режисерка вистави “Дядечків сон”: «Город в глубинке — Мордасов. Приезжает князь старый — и тут начинается вся коллизия, потому что все хотят выдать за него дочерей».

Валерій Павлов, актор, виконавець ролі князя Гаврила: «Он несчастен: у него нет любви, у него нет потомства — у него никого нет, он один. Мечтает встретить одну-единственную, свою, которую он держит в своей памяти, как фотографию. Ведь он же любил когда-то».

Незважаючи на великий досвід, актор Валерій Павлов уперше грає у п’єсі по Достоєвському. Для ролі князя Гаврила чоловік шукав натхнення у власних спогадах.

Валерій Павлов, актор, виконавець ролі князя Гаврила: «Когда я служил в Одессе, я был в гостях у одной старушки — наверное, из каких-то княжеских родов. И вот я всегда присматривался как она разговаривает, как она мыслит — и я ее взял и сфотографировал. Нам надо только быть немножко обезьянами!»

Молода артистка Марія Міленкович грає 23-річну Зинаїду Москальову. Для дівчини — це перша серйозна роль на сцені великого театру. Свою героїню акторка називає “загнаним звіром”.

Марія Міленкович, актриса, виконавиця ролі Зинаїди: «У маменьки есть ее людишки, которые, если Зина сделает что-то не так, они быстро ее поставят на место. Она была влюблена в учителя, а что можно достичь с учителем? И 2 года она жила, как в аду!«

Жанр вистави “Дядечків сон” — трагікомедія. Однак артисти жартома відшукали інше визначення.

Вікторія Чернова, режисерка вистави “Дядечків сон”: «Мы назвали это «страсти-мордасти». Потому что от города Мордасов и от тех экзальтированных желаний…»

Прем’єра вистави призначена на 6 липня, а сьомого нею закриють театральний сезон.

Вибір редакції

Прогноз погоди на середу, 18 липня (ВІДЕО)

17 Июль, 17:08
Вибух у житловому будинку в Кривому Розі: попередня версія — виток газу (коментар)

У Кривому Розі у дев’ятиповерховому житловому будинку стався вибух, внаслідок чого постраждали троє осіб, серед яких одна дитина. Про це

17 Июль, 11:27
Показники повітря — у межах норми: результати моніторингу в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Затримання браконьєрів, моніторинг стану повітря та відновлення річок. Дніпропетровська обласна державна адміністрація традиційно звітувала про перебіг справ у регіоні. Цього

17 Июль, 07:58
У Дніпрі затримали гастролера з Луганщини, який зґвалтував та пограбував неповнолітню (КОМЕНТАР)

У Дніпрі затримали гастролера з Луганщини, який зґвалтував та пограбував неповнолітню У Дніпрі затримали покидька, який зґвалтував та пограбував 17-річну

16 Июль, 20:22
Старий будинок на Мольєра у Дніпрі потихеньку скидає балкони (КОМЕНТАР)

Старий будинок на Мольєра у Дніпрі потихеньку скидає балкони На вулиці Мольєра у Дніпрі, в старому будинку майже обвалився балкон.

16 Июль, 19:32
Прогноз погоди на вівторок, 17 липня (ВІДЕО)

16 Июль, 17:26
Вуличне освітлення у Краснопіллі оновлюють вперше у 21 столітті (КОМЕНТАР)

Вуличне освітлення у Краснопіллі оновлюють вперше у 21 столітті Вісімнадцять років без світла. З початку цього століття на вулиці Полинній

14 Июль, 08:57
Прогноз погоди на вихідні, 14 та 15 липня (ВІДЕО)

13 Июль, 17:37