02 Июль, 14:05

Регата «Козацький шлях» стартувала із Дніпра (ВІДЕО)

Регата «Козацький шлях» стартує в Дніпрі утретє. Раніше її маршрут тягнувся аж до Стамбула, зараз за кордон він не виходить. Та поціновувачам вітрильних перегонів подобається і так. Микола Катула під парусом почав ходити ще замолоду. Відтоді дух романтики не вивітрився.

Микола Катула, учасник регати: «Тянет это! Походы, романтика… Мы стареем, а душа остаётся на молодом уровне».

У капітана «Бригантини» Володимира Толчинського — це вже третя регата. Розповідає: щоразу чекає з нетерпінням старту, бо закоханий у море.

Володимир Толчинський, учасник регати: «Любим это дело! Засиделись на земле, хочется в море выйти, продышаться. Море – это не то, что здесь, на речке! Это не то, сами понимаете. Не тот интерес. Даже вода там другого цвета! Прекрасно в море».

Цьогоріч у вітрильних перегонах беруть участь 25 яхт.

Андрій Добродняк, учасник регати: «На яхте готовиться — нескончаемый процесс. Как купил или построил, и пока живой, если лодка хочешь, чтоб ходила и была ухоженная, приходится постоянно с ней возиться. На самом деле, конкретно перед походом этим особо не готовились, потому что всю весну просто к сезону готовишься».

«Козацький шлях» пролягатиме Дніпром до Чорного моря. Кінцева точка – Очаків, там стоятимуть 9 днів. Після нього – повертають назад. Загалом яхтсмени пройдуть більше п’ятисот кілометрів. Дорогою учасники відвідають місця поховань козацьких отаманів, а також відвідають моряків на військо-морській базі в Очакові.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26