02 Июль, 20:18

Зелену алею на Донецькому шосе створили в рамках бюджету участі (КОМЕНТАР)

Зробити зелений сквер біля свого будинку за рахунок міського бюджету можливо — минулорічний бюджет участі таким чином дає свої плоди. Біля будинку №3 на Донецькому шосе тепер існує “Зелена алея” — під такою назвою автори подали проект на конкурс і зібрали 347 голосів дніпрян. Проект став одним із переможців, і тепер занедбана ділянка — в минулому. Місцеві кажуть: давно хотіли озеленити придомову територію.

Ольга Шляхова, ініціаторка проекту: «Тут раніше стояв батут. Як батут прибирали, тут було пусто. Можно сказати — пустеля була. Якось хотілось озеленити район біля нашого будинку. Висадили клени, висадили горобину, вербу, виставили нам 2 вазони, засіяли нам траву і висадили нам кущики по периметру території».

Микола Міхеєв, мешканець будинку навпроти сквера: «Вот я обхожу все кругом и до Береговой — нигде такой площади, ничего. Конечно нравится. Я вот за этими деревьями ухаживаю. Они поливают, а я царапаю, подкармливаю».

На сквер інвестували 115 тисяч гривень. Восени «Міськзеленбуд» висадив заплановані кущі та дерева. Але зараз, через півроку після висадки, комунальники налаштовані скептично. Кажуть: місцеві із доглядом за рослинами не пораються.

Сергій Шевелько, начальник управління департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради: «Для нас это, скажем так, несколько критическое отношение. Потому что в реализации подобных проектов нужно учесть полив. То есть жители это брали на себя. Здесь я этого не вижу. Территория огромная, я думаю, этот дом ее просто не потянет. Это у нас придомовая территория, поэтому «Міськзеленбуд”  не должен ее обслуживать. В принципе, если жители обратятся и при наличии финансирования — мы рассмотрим такую возможность».

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26