04 Июль, 15:56

Дніпровські комунальники прочищають та замінюють дощоприймачі (ВІДЕО)

Затоплені вулиці після дощу — це добре відома ситуація для мешканців Дніпра. На вулиці Планетній не працює зливова каналізація, а на Запорізькому шосе зруйновані дощеприймальні камери. Проблемами зайнялися комунальники — до кінця року обіцяють прочистити більше двох тисяч ливнівок. Від чого залежить ефективність системи відведення води і чому металеві дощеприймачі замінюють на пластикові?  У мешканців Планетної вулиці  проблеми цілком приземлені, побутові зливова каналізація не працює, тому після дощу вода розливається по всій дорозі. Дочекалися комунальників  ті зайнялися очищенням системи, але місцеві до їхньої роботи ставляться із недовірою.   Заступник директора КП «Гідроспоруда” Михайло Ступак запевняє: цього разу зливову каналізацію вдасться прочистити, адже залучили сучасну спецтехніку.

У той же час інша бригада працює на Запорізькому шосе — ремонтують дощоприймальний колодязь і камеру. Цегляна кладка колодязя була зруйнована.

Загалом до кінця року у Дніпрі обіцяють прочистити ще більше двох тисяч ливнівок. Крім того, кожного дня, так звітують, відновлюють близько 10-15 дощоприймачів.

Пан Михайло каже: якби у місті було менше вандалів, можливо, й не довелося б замінювати металеві дощоприймачі на пластикові.

Слід зазначити, що ефективність ливнівки залежить від місця її розташування. В ідеалі вона має знаходитись у найнижчому місці дороги. Проте, якщо дорога нерівна, розбита, або сам дощеприймач спланований неправильно — вода залишається на поверхні.

Михайло Ступак також нагадує: з питаннями щодо роботи ливнівок дніпряни можуть звертатися на єдину горячу лінію міського голови.

Автор — Георгій Марков

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06
Бахіли у лікарнях: кому це вигідно і корисно? (ВІДЕО)

Викачування грошей та шкода екології. Так вимоги використовувати бахіли в лікарнях назвала Ульяна Супрун — виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я

18 Июль, 17:51
Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена (ВІДЕО)

Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена Дніпро цього літа переживає хвилю змін транспортного руху через численні

18 Июль, 17:43