04 Июль, 15:56

Дніпровські комунальники прочищають та замінюють дощоприймачі (ВІДЕО)

Затоплені вулиці після дощу — це добре відома ситуація для мешканців Дніпра. На вулиці Планетній не працює зливова каналізація, а на Запорізькому шосе зруйновані дощеприймальні камери. Проблемами зайнялися комунальники — до кінця року обіцяють прочистити більше двох тисяч ливнівок. Від чого залежить ефективність системи відведення води і чому металеві дощеприймачі замінюють на пластикові?  У мешканців Планетної вулиці  проблеми цілком приземлені, побутові зливова каналізація не працює, тому після дощу вода розливається по всій дорозі. Дочекалися комунальників  ті зайнялися очищенням системи, але місцеві до їхньої роботи ставляться із недовірою.   Заступник директора КП «Гідроспоруда” Михайло Ступак запевняє: цього разу зливову каналізацію вдасться прочистити, адже залучили сучасну спецтехніку.

У той же час інша бригада працює на Запорізькому шосе — ремонтують дощоприймальний колодязь і камеру. Цегляна кладка колодязя була зруйнована.

Загалом до кінця року у Дніпрі обіцяють прочистити ще більше двох тисяч ливнівок. Крім того, кожного дня, так звітують, відновлюють близько 10-15 дощоприймачів.

Пан Михайло каже: якби у місті було менше вандалів, можливо, й не довелося б замінювати металеві дощоприймачі на пластикові.

Слід зазначити, що ефективність ливнівки залежить від місця її розташування. В ідеалі вона має знаходитись у найнижчому місці дороги. Проте, якщо дорога нерівна, розбита, або сам дощеприймач спланований неправильно — вода залишається на поверхні.

Михайло Ступак також нагадує: з питаннями щодо роботи ливнівок дніпряни можуть звертатися на єдину горячу лінію міського голови.

Автор — Георгій Марков

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26