04 Июль, 15:56

Дніпровські комунальники прочищають та замінюють дощоприймачі (ВІДЕО)

Затоплені вулиці після дощу — це добре відома ситуація для мешканців Дніпра. На вулиці Планетній не працює зливова каналізація, а на Запорізькому шосе зруйновані дощеприймальні камери. Проблемами зайнялися комунальники — до кінця року обіцяють прочистити більше двох тисяч ливнівок. Від чого залежить ефективність системи відведення води і чому металеві дощеприймачі замінюють на пластикові?  У мешканців Планетної вулиці  проблеми цілком приземлені, побутові зливова каналізація не працює, тому після дощу вода розливається по всій дорозі. Дочекалися комунальників  ті зайнялися очищенням системи, але місцеві до їхньої роботи ставляться із недовірою.   Заступник директора КП «Гідроспоруда” Михайло Ступак запевняє: цього разу зливову каналізацію вдасться прочистити, адже залучили сучасну спецтехніку.

У той же час інша бригада працює на Запорізькому шосе — ремонтують дощоприймальний колодязь і камеру. Цегляна кладка колодязя була зруйнована.

Загалом до кінця року у Дніпрі обіцяють прочистити ще більше двох тисяч ливнівок. Крім того, кожного дня, так звітують, відновлюють близько 10-15 дощоприймачів.

Пан Михайло каже: якби у місті було менше вандалів, можливо, й не довелося б замінювати металеві дощоприймачі на пластикові.

Слід зазначити, що ефективність ливнівки залежить від місця її розташування. В ідеалі вона має знаходитись у найнижчому місці дороги. Проте, якщо дорога нерівна, розбита, або сам дощеприймач спланований неправильно — вода залишається на поверхні.

Михайло Ступак також нагадує: з питаннями щодо роботи ливнівок дніпряни можуть звертатися на єдину горячу лінію міського голови.

Автор — Георгій Марков

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Грабіжники, наркомани та вбивці, зібрані в одному місці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях? (ВІДЕО)

Понад 500 засуджених, серед яких грабіжники, наркомани та вбивці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях, ліквідувати масовий бунт чи звільнити

18 Февраль, 19:18
Прогноз погоди на вівторок, 19 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Февраль, 19:06
«Живу тут і працюю» — у майбутніх поліцейських офіцерів громад почалися заняття (ВІДЕО)

Живу тут і працюю — у майбутніх дільничних інспекторів поліції почалися заняття. Їх підготовка відбувається в рамках пілотного проекту “Поліцейський

18 Февраль, 19:05
Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57