06 Июль, 16:16

Візьми собаку на роботу! Дніпряни вшосте долучилися до всеукраїнської акції (ВІДЕО)

Раз на рік компанії можуть забути про обмеження та запустити чотирилапих «співробітників» в офіси. Акцією організатори (а це львівська компанія — виробник раціонів для котів і собак «Kormotech») хочуть привернути увагу до статусу тварин в Україні, а також – розвинути дружню до улюбленців інфраструктуру. Як пройшов робочий день власників, які взяли участь у заході – рокаже Аліна Елєвтєрова.

«У нас этот сотрудник в отпуске, поэтому Топазик его заменяет».

Аліна Елєвтєрова, журналістка: «Чотирилапі співробітники працюють сьогодні у багатьох офісах України, і першого хвостатого, з яким ми познайомились, звати Топаз».

Рудий блакитноокий хаскі в офісі поводиться, наче директор. І не дивно – коли він був цуценям, його власник Сергій приводив до офісу щодня, аби малеча не сумувала вдома. Зараз Топазу три з половиною роки, до розкладу хазяїв уже звик, але за старою пам’яттю завітати на роботу – радий.

Сергій Вулько, привів собаку на роботу: «С удовольствием здесь находится. Ему здесь уютно, хорошо. Знает куда идти, я его без поводка отпустил. Говорю: идем на работу. Он собрался и побежал».

Світлана – дружина Сергія, його колега і також власниця Топаза. Каже: їхній собака навіть найпохмурішій людині подарує посмішку.

Світлана Вулько, власниця Топаза: «Радует, что люди наши улыбаются, и я думаю, что такая собака, да и другие собаки – они делают отношения наши лучше. Все становятся добрее и это хорошо».

Сусіди на ввічливого та спокійного пса не скаржаться.

Сергій Вулько, власник Топаза: «Один охранник говорил об этом, но его быстро успокоили. Остальные – с огромным пониманием и смотрят на него с умилением, пытаются погладить. А так – нет, не боятся».

Інший пес, який 6 липня прийшов на роботу з хазяйкою, — лабрадор Дарт. Він радіє всім присутнім та з готовністю підставляє спину для чухання.

Анна Литовченко, привела Дарта на роботу: «Дарту 3 года. Он не любит носить мячик, он любит, когда с ним играют в футбол. В офисе комфортно в принципе, мы взяли мячики. Закончим с работой чуть-чуть и пойдём гулять».

На Дарта реагували схвально, розповідає Анна. Несподіванка спіткала у самому офісі – виявилось, що її колега боїться собак. Але конфлікту вдалось уникнути.

«Я даже тебя поглажу».

Кристина, боїться собак: «Кто-то может идти на уступки, кому-то сложно идти на уступки. Я, например, могу идти на уступки. И мне не составило большого труда привыкнуть к этой собаке, так что всё хорошо. Мы уже даже чуть-чуть подружились».

Директор юридичної фірми, де працює Анна, каже: їхні філії в інших містах також долучились до акції.

Денис Чухалов, керівник юридичної фірми: «В нашем другом офисе, другом городе, сотрудников чуть побольше, и там порядка восьми собак. Поэтому — это как определенный тимбилдинг, и люди с животными более нежные и добрые, наверное, чем с людьми».

В Україні акція «візьми собаку на роботу» проходить шостий рік поспіль. Зараз до неї приєдналися 53 міста.

Вибір редакції

Інспекція з питань праці роз’яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню (КОМЕНТАР)

Інспекція з питань праці роз'яснює підприємцям Дніпра, навіщо платити «білу» зарплатню Більше двох мільярдів гривень за півроку отримав бюджет Дніпра

19 Июль, 20:55
Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста.

19 Июль, 17:31
Для АТОвців відкриваємо ще один реабілітаційний центр –  на базі курорту «Солоний лиман» – Валентин Резніченко

В обласній лікарні «Солоний лиман» все готовий для відкриття нового центру медичної реабілітації АТОвців. У ньому – комфортні палати, нові

19 Июль, 14:47
Електронна система запису до лікаря працює вже у 5 містах області

Онлайн запис до лікаря – тепер і в Павлограді. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, це вже п’яте місто

19 Июль, 14:39
Відірвало ногу та перебило артерію: боєць підірвався на міні у Водяному (КОМЕНТАР)

Бійця, який підірвався на міні біля Водяного на Донеччині, рятують дніпровські лікарі. Його доправили у лікарню ім. Мечникова. Зараз хлопець

18 Июль, 20:22
Ситуація з хлором у Дніпрі критична, але контрольована (КОМЕНТАР)

Ситуація з хлором в Україні досі непевна. Єдине підприємство, яке виробляє реагент для очищення води, "ДніпроАзот", близько місяця не працює.

18 Июль, 20:06
Бахіли у лікарнях: кому це вигідно і корисно? (ВІДЕО)

Викачування грошей та шкода екології. Так вимоги використовувати бахіли в лікарнях назвала Ульяна Супрун — виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я

18 Июль, 17:51
Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена (ВІДЕО)

Щаслива Троїцька: перша вулиця у Дніпрі, що буде максимально оновлена Дніпро цього літа переживає хвилю змін транспортного руху через численні

18 Июль, 17:43