06 Июль, 16:16

Візьми собаку на роботу! Дніпряни вшосте долучилися до всеукраїнської акції (ВІДЕО)

Раз на рік компанії можуть забути про обмеження та запустити чотирилапих «співробітників» в офіси. Акцією організатори (а це львівська компанія — виробник раціонів для котів і собак «Kormotech») хочуть привернути увагу до статусу тварин в Україні, а також – розвинути дружню до улюбленців інфраструктуру. Як пройшов робочий день власників, які взяли участь у заході – рокаже Аліна Елєвтєрова.

«У нас этот сотрудник в отпуске, поэтому Топазик его заменяет».

Аліна Елєвтєрова, журналістка: «Чотирилапі співробітники працюють сьогодні у багатьох офісах України, і першого хвостатого, з яким ми познайомились, звати Топаз».

Рудий блакитноокий хаскі в офісі поводиться, наче директор. І не дивно – коли він був цуценям, його власник Сергій приводив до офісу щодня, аби малеча не сумувала вдома. Зараз Топазу три з половиною роки, до розкладу хазяїв уже звик, але за старою пам’яттю завітати на роботу – радий.

Сергій Вулько, привів собаку на роботу: «С удовольствием здесь находится. Ему здесь уютно, хорошо. Знает куда идти, я его без поводка отпустил. Говорю: идем на работу. Он собрался и побежал».

Світлана – дружина Сергія, його колега і також власниця Топаза. Каже: їхній собака навіть найпохмурішій людині подарує посмішку.

Світлана Вулько, власниця Топаза: «Радует, что люди наши улыбаются, и я думаю, что такая собака, да и другие собаки – они делают отношения наши лучше. Все становятся добрее и это хорошо».

Сусіди на ввічливого та спокійного пса не скаржаться.

Сергій Вулько, власник Топаза: «Один охранник говорил об этом, но его быстро успокоили. Остальные – с огромным пониманием и смотрят на него с умилением, пытаются погладить. А так – нет, не боятся».

Інший пес, який 6 липня прийшов на роботу з хазяйкою, — лабрадор Дарт. Він радіє всім присутнім та з готовністю підставляє спину для чухання.

Анна Литовченко, привела Дарта на роботу: «Дарту 3 года. Он не любит носить мячик, он любит, когда с ним играют в футбол. В офисе комфортно в принципе, мы взяли мячики. Закончим с работой чуть-чуть и пойдём гулять».

На Дарта реагували схвально, розповідає Анна. Несподіванка спіткала у самому офісі – виявилось, що її колега боїться собак. Але конфлікту вдалось уникнути.

«Я даже тебя поглажу».

Кристина, боїться собак: «Кто-то может идти на уступки, кому-то сложно идти на уступки. Я, например, могу идти на уступки. И мне не составило большого труда привыкнуть к этой собаке, так что всё хорошо. Мы уже даже чуть-чуть подружились».

Директор юридичної фірми, де працює Анна, каже: їхні філії в інших містах також долучились до акції.

Денис Чухалов, керівник юридичної фірми: «В нашем другом офисе, другом городе, сотрудников чуть побольше, и там порядка восьми собак. Поэтому — это как определенный тимбилдинг, и люди с животными более нежные и добрые, наверное, чем с людьми».

В Україні акція «візьми собаку на роботу» проходить шостий рік поспіль. Зараз до неї приєдналися 53 міста.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26