13 Июль, 17:35

Вояки на каяках: родинам учасників бойових дій запропонували активний відпочинок (ВІДЕО)

13 липня близько чотирьох десятків АТОвців зі своїми сім’ями спавлялися на каяках по Дніпру. Безкоштовну прогулянку по річці для бійців та їх родин проводять вже третій рік поспіль. Організатори заходу кажуть: мета — показати бійцям, що вони не забуті та залучити до активного і здорового способу життя.

Cплав на каяках для учасників бойових дій — не спортивне змагання, а саме сімейний відпочинок.

Андрій Соломаха, інструктор: «Насколько сложный? Простой. Мы гребем вокруг Монастырского острова. Пофотографируемся возле фонтана, водопада. Погребем. Остановимся на острове. Отдохнем. С детьми поиграем. Все просто, все элементарно. Лодки устойчивы. Сейчас инструктаж проведем. Всех подготовим».

Іван Начовний, радник голови Дніпропетровської облдерадміністрації із питань демобілізованих учасників АТО: «Каяк очень стабилен на воде, им легко управлять. То есть не нужно никаких знаний гребли и чего-то еще. Почувствовал волну, почувствовал движение весла — и направляй каяк как угодно. Очень отлично так проводить время с семьей — взять семью, детей и все участвуют. И при этом глава семейства может сам грести — остальные делать на фоне природы, себя, любимых и детей».

Пан Дмитро пішов на війну у першій хвилі мобілізації боронив країну у складі 93-ї окремої механізованої бригади. Сьогоді плавати на каяках прийшов з донькою.

Дмитро Церковний, учасник бойових дій на сході України: «Дуже цікаво. В тому році брали участь. Із донькою сплавитись коло Монастирського острову. Ми самі не з Дніпра — із Павлограду, то рідко буваємо тут. Якщоб не організовували — не маємо такої можливості».

Наступний подібний захід планують провести у вересні — залучити значно більше бійців із родинами.

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07