19 Июль, 17:31

Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста. Кажуть: треба лише нанести на поверхню спеціальний розчин — і вандали будуть дуже розчаровані.
«Это антиграффити, и в течение трёх суток материал набирает крепость. И на нём невозможно оставить надпись, и акты вандализма произвести здесь будет невозможно. Помимо защиты от вандализма, защищаем поверхность на долгие годы — и от растрескивания, и от выцветания. И, соответственно, не меняя цвета и текстуры».

Розчин можна наносити на будь-яку поверхню — він не має кольору і не впливає на зовнішній вигляд. Засіб уже зарекомендував себе в Ізраїлі. У Дніпрі наразі пропонують спробувати два матеріали.

Дмитро Блошко, представник підприємства: «Один называется «Дамберглос Антиграффити». Это двухкомпонентный материал, он работает от баллончиков, от краски, от любых надписей и так далее. Второй материал называется «Антиграффити Топкод Концентрат». Он работает от наклеек, от всевозможной рекламы, создавая плёнку, которая не позволяет потом держаться ни одним рекламным объявлениям».

Нанесення такого розчину на один квадратний метр обійдеться у сотню гривень. Наразі на вулиці Глінки провели експеримент — обробили засобом певні ділянки, а через кілька днів на тому ж місці застосують фарбу. Якщо результат сподобається — інспекція з питань благоустрою розгляне питання співробітництва.  

Автор — Георгій Марков

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53