19 Июль, 17:31

Захистити стіни від вандалів: у Дніпрі за допомогою спеціального розчину спробують полегшити боротьбу з нелегальною рекламою(ВІДЕО)

Сучасні технології на варті чистих стін. Підприємці Дніпра запропонували новий варіант боротьби із нелегальною рекламою на будівлях і стовпах міста. Кажуть: треба лише нанести на поверхню спеціальний розчин — і вандали будуть дуже розчаровані.
«Это антиграффити, и в течение трёх суток материал набирает крепость. И на нём невозможно оставить надпись, и акты вандализма произвести здесь будет невозможно. Помимо защиты от вандализма, защищаем поверхность на долгие годы — и от растрескивания, и от выцветания. И, соответственно, не меняя цвета и текстуры».

Розчин можна наносити на будь-яку поверхню — він не має кольору і не впливає на зовнішній вигляд. Засіб уже зарекомендував себе в Ізраїлі. У Дніпрі наразі пропонують спробувати два матеріали.

Дмитро Блошко, представник підприємства: «Один называется «Дамберглос Антиграффити». Это двухкомпонентный материал, он работает от баллончиков, от краски, от любых надписей и так далее. Второй материал называется «Антиграффити Топкод Концентрат». Он работает от наклеек, от всевозможной рекламы, создавая плёнку, которая не позволяет потом держаться ни одним рекламным объявлениям».

Нанесення такого розчину на один квадратний метр обійдеться у сотню гривень. Наразі на вулиці Глінки провели експеримент — обробили засобом певні ділянки, а через кілька днів на тому ж місці застосують фарбу. Якщо результат сподобається — інспекція з питань благоустрою розгляне питання співробітництва.  

Автор — Георгій Марков

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

В Художньому музеї відкрилася персональна виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники мусять носити на руках — такі думки ми зібрали

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44
Прогноз погоди по місту і області на п’ятницю, 19 жовтня (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:37
Ціна на газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики не зміниться до 27 жовтня

Таке рішення, що продовжує попереднє, прийняв 17 жовтня на своєму засіданні Уряд України. Про це повідомив речник Прем’єр-міністра України. Нагадаємо, що

18 Октябрь, 15:35
На Дніпропетровщині облаштовуємо ще один ваговий майданчик для контролю вантажівок – Валентин Резніченко 

Будівництво габаритно-вагових комплексів – у співфінансуванні обласним і міським коштом. Тільки-но стартували роботи на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино. Це магістраль національного

18 Октябрь, 14:45