31 Июль, 17:44

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає (ВІДЕО)

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає Це трапиться вже на першому тижні серпня. Таке рішення прийняли у міській раді. Вартість не піднімали з 2011 року, наразі вона найнижча в Україні. За різницю обіцяють оновити тролейбуси, трамваї та довести до ладу всі маршрути міського електротранспорту.   Це майстерня, де капітально ремонтують трамваї.

Роман Лісуненко — співробітник вагоно-ремонтної майстерні: «Я сейчас занимаюсь остеклением лобовой части. Потом пакуется фрамуга и вставляется в проем».

Тут їх рихтують, зварюють, замінюють зношені матеріали і наостанок — фарбують.

Володимир Дєнісов — головний інженер вагоно-ремонтних майстерень КП “Міськелектротранспорт”: «Мы пользуемся сейчас автомобильными красками. Мы отказались сейчас от старых красок ПФ, они непрактичные. Мы отказались от ДВП, которые теряют свои свойства буквально через год».

У майстерні працюють близько 200 фахівців за різними профілями. Саме вони знову ставлять вагони на колії. На підприємстві кажуть: трамваї постійно потребують ремонту. Їм більше 30 років. На оновлення необхідні кошти. Вартість проїзду не підіймали з 2011-го. Наразі ціна найменша по Україні.  

Володимир Кобець — директор КП “Міськелектротранспорт”: «Необходимы, конечно, капитальный ремонт подвижного состава, инфраструктуры, трамвайных путей и контактных сетей. Поэтому разница пойдет на поддержание подвижного состава и транспортной инфраструктуры».

Пільговикам, пояснюють, нічого не загрожує. Підвищення торкнеться лише працюючих. Задля заощадження пропонують придбати проїзний квиток. Його ціна з серпня також зміниться — коштуватиме близько 260 гривень на два види транспорту за місяць.

Нонна Корнєєва — старший оператор диспетчерської служби: «Те, которые ездят ни один раз в день, они будут экономить гривен 100, наверно».

Містян таке становище справ здебільшого не влаштовує. На трамвай, кажуть, особливо 5-тий, чекають по півгодини. Та і стан в нього — краще пішки. Інші також особливо не вселяють довіри:
— Пусть бы 2 гривны. Но не 4. Это много. -Это проблему не решает особо. Это нагрузка на людей лишняя. -Раньше проезд был 3 копейки, и за одну остановку никто не брал. А теперь берут и талоны еще сдают.
Інші — все розуміють і готові платити більше. Висувають лише одну вимогу — якість послуг повинна відповідати вартості.
«Повысится качество перевозки и, возможно, закупят новые вагоны для комфорта пассажиров». «Якщо немає доходу, немає розвитку. 1, 5 гривні в нас була найменше по всій Україні. Враховуючи протяжність шляхів, зношеність складу, необхідно було».
Підніметься вартість і на проїзд у метро — до 4 гривень. Проте на офіційному сайті поки що такої інформації нема. Наразі стабільними залишаються лише маршрутки — 7 гривень, з урахуванням минулорічного підйому цін на їхні послуги.

Вибір редакції

Флотилію Дніпра евакуювали — у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом (КОМЕНТАР)

Флотилію Дніпра евакуювали - у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом, кажуть чиновники.    Навчальна евакуація — ураження

14 Декабрь, 08:11
Медичні кабінети у школах — будуть чи ні? (КОМЕНТАР)

Медична реформа в Україні триває, але проблем іноді не уникнути. Після того, як ухвалили законодавчі акти щодо реформування системи медичної

13 Декабрь, 22:36
До Дніпра вперше з’їхалися провідні трихологи (КОМЕНТАР)

До Дніпра вперше з'їхалися провідні трихологи: пройшла перша всеукраїнська науково-освітня конференція з трихології та трансплантації волосся

13 Декабрь, 22:31
Прогноз погоди на 14 грудня, п’ятницю, Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Декабрь, 18:41
У 2018 році для шкіл Дніпропетровщини придбали 15 автобусів

Для шкіл Дніпропетровщини придбали ще 4 автобуси, які підвозитимуть учнів та вчителів. Загалом у 2018 році шкільний автопарк області поповнили

13 Декабрь, 16:44
На Дніпропетровщині розслідують жорстоке подвійне вбивство. Хто, а головне — за що, скоїв таке жахіття? (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині розслідують жорстоке вбивство подружньої пари. Жертвам злочину проломили голови та завдали понад півсотні смертельних поранень. Хто, а головне

13 Декабрь, 16:11
На Дніпропетровщині будуємо малі групові будинки для дітей-сиріт – Валентин Резніченко 

Комфортне житло,  домашня атмосфера та багато спілкування з однолітками. На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

12 Декабрь, 16:32
Як припинити недобросовісну конкуренцію на ринку ялинок, вирішували сьогодні в обласній раді

Керівництво лісового та мисливського господарства підсумували сумну статистику для наших лісгоспів. За їхньою інформацією, цього року значно зменшився попит на

12 Декабрь, 16:25