31 Июль, 17:44

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає (ВІДЕО)

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає Це трапиться вже на першому тижні серпня. Таке рішення прийняли у міській раді. Вартість не піднімали з 2011 року, наразі вона найнижча в Україні. За різницю обіцяють оновити тролейбуси, трамваї та довести до ладу всі маршрути міського електротранспорту.   Це майстерня, де капітально ремонтують трамваї.

Роман Лісуненко — співробітник вагоно-ремонтної майстерні: «Я сейчас занимаюсь остеклением лобовой части. Потом пакуется фрамуга и вставляется в проем».

Тут їх рихтують, зварюють, замінюють зношені матеріали і наостанок — фарбують.

Володимир Дєнісов — головний інженер вагоно-ремонтних майстерень КП “Міськелектротранспорт”: «Мы пользуемся сейчас автомобильными красками. Мы отказались сейчас от старых красок ПФ, они непрактичные. Мы отказались от ДВП, которые теряют свои свойства буквально через год».

У майстерні працюють близько 200 фахівців за різними профілями. Саме вони знову ставлять вагони на колії. На підприємстві кажуть: трамваї постійно потребують ремонту. Їм більше 30 років. На оновлення необхідні кошти. Вартість проїзду не підіймали з 2011-го. Наразі ціна найменша по Україні.  

Володимир Кобець — директор КП “Міськелектротранспорт”: «Необходимы, конечно, капитальный ремонт подвижного состава, инфраструктуры, трамвайных путей и контактных сетей. Поэтому разница пойдет на поддержание подвижного состава и транспортной инфраструктуры».

Пільговикам, пояснюють, нічого не загрожує. Підвищення торкнеться лише працюючих. Задля заощадження пропонують придбати проїзний квиток. Його ціна з серпня також зміниться — коштуватиме близько 260 гривень на два види транспорту за місяць.

Нонна Корнєєва — старший оператор диспетчерської служби: «Те, которые ездят ни один раз в день, они будут экономить гривен 100, наверно».

Містян таке становище справ здебільшого не влаштовує. На трамвай, кажуть, особливо 5-тий, чекають по півгодини. Та і стан в нього — краще пішки. Інші також особливо не вселяють довіри:
— Пусть бы 2 гривны. Но не 4. Это много. -Это проблему не решает особо. Это нагрузка на людей лишняя. -Раньше проезд был 3 копейки, и за одну остановку никто не брал. А теперь берут и талоны еще сдают.
Інші — все розуміють і готові платити більше. Висувають лише одну вимогу — якість послуг повинна відповідати вартості.
«Повысится качество перевозки и, возможно, закупят новые вагоны для комфорта пассажиров». «Якщо немає доходу, немає розвитку. 1, 5 гривні в нас була найменше по всій Україні. Враховуючи протяжність шляхів, зношеність складу, необхідно було».
Підніметься вартість і на проїзд у метро — до 4 гривень. Проте на офіційному сайті поки що такої інформації нема. Наразі стабільними залишаються лише маршрутки — 7 гривень, з урахуванням минулорічного підйому цін на їхні послуги.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44