31 Июль, 17:44

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає (ВІДЕО)

4 гривні з 5 серпня: проїзд в електротранспорті Дніпра подорожчає Це трапиться вже на першому тижні серпня. Таке рішення прийняли у міській раді. Вартість не піднімали з 2011 року, наразі вона найнижча в Україні. За різницю обіцяють оновити тролейбуси, трамваї та довести до ладу всі маршрути міського електротранспорту.   Це майстерня, де капітально ремонтують трамваї.

Роман Лісуненко — співробітник вагоно-ремонтної майстерні: «Я сейчас занимаюсь остеклением лобовой части. Потом пакуется фрамуга и вставляется в проем».

Тут їх рихтують, зварюють, замінюють зношені матеріали і наостанок — фарбують.

Володимир Дєнісов — головний інженер вагоно-ремонтних майстерень КП “Міськелектротранспорт”: «Мы пользуемся сейчас автомобильными красками. Мы отказались сейчас от старых красок ПФ, они непрактичные. Мы отказались от ДВП, которые теряют свои свойства буквально через год».

У майстерні працюють близько 200 фахівців за різними профілями. Саме вони знову ставлять вагони на колії. На підприємстві кажуть: трамваї постійно потребують ремонту. Їм більше 30 років. На оновлення необхідні кошти. Вартість проїзду не підіймали з 2011-го. Наразі ціна найменша по Україні.  

Володимир Кобець — директор КП “Міськелектротранспорт”: «Необходимы, конечно, капитальный ремонт подвижного состава, инфраструктуры, трамвайных путей и контактных сетей. Поэтому разница пойдет на поддержание подвижного состава и транспортной инфраструктуры».

Пільговикам, пояснюють, нічого не загрожує. Підвищення торкнеться лише працюючих. Задля заощадження пропонують придбати проїзний квиток. Його ціна з серпня також зміниться — коштуватиме близько 260 гривень на два види транспорту за місяць.

Нонна Корнєєва — старший оператор диспетчерської служби: «Те, которые ездят ни один раз в день, они будут экономить гривен 100, наверно».

Містян таке становище справ здебільшого не влаштовує. На трамвай, кажуть, особливо 5-тий, чекають по півгодини. Та і стан в нього — краще пішки. Інші також особливо не вселяють довіри:
— Пусть бы 2 гривны. Но не 4. Это много. -Это проблему не решает особо. Это нагрузка на людей лишняя. -Раньше проезд был 3 копейки, и за одну остановку никто не брал. А теперь берут и талоны еще сдают.
Інші — все розуміють і готові платити більше. Висувають лише одну вимогу — якість послуг повинна відповідати вартості.
«Повысится качество перевозки и, возможно, закупят новые вагоны для комфорта пассажиров». «Якщо немає доходу, немає розвитку. 1, 5 гривні в нас була найменше по всій Україні. Враховуючи протяжність шляхів, зношеність складу, необхідно було».
Підніметься вартість і на проїзд у метро — до 4 гривень. Проте на офіційному сайті поки що такої інформації нема. Наразі стабільними залишаються лише маршрутки — 7 гривень, з урахуванням минулорічного підйому цін на їхні послуги.

Вибір редакції

Слінгомами Дніпра станцювали разом із своїми грудними малюками (відео)

Танець підготували до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Знімали відео на смартфони, одна з організаторок свята у Дніпрі, Анна Галіцина, монтувала

19 Август, 08:47
43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО ( відео)

43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО Сорок третій окремий мотопіхотний батальйон святкує четверту річницю

18 Август, 22:11
На фестиваль «Вільне небо» у Дніпро приїде Дзідзьо (коментар)

День Незалежності України на Дніпропетровщині вже традиційно відзначать на аеродромі «Майське». Фестиваль «Вільне небо» відбудеться двадцять четвертого серпня, святкування почнуться

18 Август, 08:48
Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38