31 Июль, 17:36

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище (ВІДЕО)

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище Коли вивезуть сміття і зроблять майданчик для сміттєвого бака — питають мешканці вулиці Велика Діївська. Мешканці ж вулиці Болгарської не так переймаються за саме сміття, як за те, що їм його нікуди дівати. Наприкінці травня цього року міська влада замінила металеві сміттєві баки «Дніпрокомунтранса» на нові — зелені, пластикові та з емблемою міста. Проте сміттєве питання це так і не вирішило. Мешканці приватних секторів міста і досі скаржаться.      
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Я начинаю работать на помойке, не на работе, на помойке».
  Директорка поштового відділення на вулиці Велика Діївська робочий день починає із прибирання сміття і тільки потім відчиняє двері пошти.
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Мусор собирается раз в две, практически раз в две недели».
  Юлія мешкає у цьому ж районі. Те, що сміття вивозять не за графіком, дівчину теж обурює.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Ми чітко знали, що вівторок, четвер зранку, з сьомої до дев’ятої, приїздить автівка і сміття забирають. У людей уже просто вривається терпець».
  Сміттєвий бак стоїть на узбіччі. Місцеві переконані: потрібен спеціальний майданчик, аби збірник не падав. У приватному секторі такого немає і зробити —  теж нема кому.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Оці баки, вони просто непрактичні. Можливо, десь в центрі, де під них заасфальтовані спеціальні оці площадочки, вони там плюс-мінус адекватно стоять. Тут вони просто падають. Це проблема приватного сектору, це не проблема того, що люди свині».
  Ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці приватного сектору до контейнерів викидають сміття, яке можна утилізувати в інший спосіб.    
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Здесь выкидывается трава, груши опавшие. Его ж можно все сложить на компостную кучу. Но у нас народ считает, если он оплачивает, то может выбрасывать все».
  У міській раді кажуть: питання майданчика під контейнер вирішує комунальний комітет і депутат, що слідкує за районом.    
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Її немає, її фізично немає. Є її зам. Заступниця говорить, потрібно заключати там якісь договори. З ким, покажіть, хто це вивозить».
  А щодо прибирання сміття — просять трошки почекати. Мовляв, питання на контролі.    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «В город приехало 12 мусоровозов, плюс — мы ожидаем еще три. Через неделю. И после того, когда у нас в городе появится дополнительно 15 мусоровозов, я думаю, ситуацию с мусором, которая складывается последние восемь месяцев, жители будут вспоминать, как страшный сон».
  А це вже вулиця Болгарська. Тут баків немає зовсім.  Коли пообіцяли нові, старі — металеві — забрали, але не замінили.
Ольга, мешкає на вул.Болгарській: «40 лет тут стоял мусорный бак, а два месяца назад его забрали».
  Тепер мешканцям квартир на Болгарській,20 треба здолати до півкілометра у пошуках відчиненого сміттєвого бака.  
Наталія Вікторівна, мешкає на вул.Болгарській: «Ходите до школы и выносите туда мусор. Почему мы должны ходить с Толстого, 1 на Толстого, 7  выбрасывать туда мусор. Далеко ходить».
  У відповідь на цю проблему пан Лисенко запевнив:    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Нами дополнительно было приобретено еще две тысячи контейнеров. І все жители улицы Болгарской, и всего частного сектора города Днепр, смогут увидеть новые контейнера».
   

Вибір редакції

Флотилію Дніпра евакуювали — у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом (КОМЕНТАР)

Флотилію Дніпра евакуювали - у навчальних цілях. І так буде з кожним закладом, кажуть чиновники.    Навчальна евакуація — ураження

14 Декабрь, 08:11
Медичні кабінети у школах — будуть чи ні? (КОМЕНТАР)

Медична реформа в Україні триває, але проблем іноді не уникнути. Після того, як ухвалили законодавчі акти щодо реформування системи медичної

13 Декабрь, 22:36
До Дніпра вперше з’їхалися провідні трихологи (КОМЕНТАР)

До Дніпра вперше з'їхалися провідні трихологи: пройшла перша всеукраїнська науково-освітня конференція з трихології та трансплантації волосся

13 Декабрь, 22:31
Прогноз погоди на 14 грудня, п’ятницю, Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Декабрь, 18:41
У 2018 році для шкіл Дніпропетровщини придбали 15 автобусів

Для шкіл Дніпропетровщини придбали ще 4 автобуси, які підвозитимуть учнів та вчителів. Загалом у 2018 році шкільний автопарк області поповнили

13 Декабрь, 16:44
На Дніпропетровщині розслідують жорстоке подвійне вбивство. Хто, а головне — за що, скоїв таке жахіття? (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині розслідують жорстоке вбивство подружньої пари. Жертвам злочину проломили голови та завдали понад півсотні смертельних поранень. Хто, а головне

13 Декабрь, 16:11
На Дніпропетровщині будуємо малі групові будинки для дітей-сиріт – Валентин Резніченко 

Комфортне житло,  домашня атмосфера та багато спілкування з однолітками. На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

12 Декабрь, 16:32
Як припинити недобросовісну конкуренцію на ринку ялинок, вирішували сьогодні в обласній раді

Керівництво лісового та мисливського господарства підсумували сумну статистику для наших лісгоспів. За їхньою інформацією, цього року значно зменшився попит на

12 Декабрь, 16:25