31 Июль, 17:36

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище (ВІДЕО)

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище Коли вивезуть сміття і зроблять майданчик для сміттєвого бака — питають мешканці вулиці Велика Діївська. Мешканці ж вулиці Болгарської не так переймаються за саме сміття, як за те, що їм його нікуди дівати. Наприкінці травня цього року міська влада замінила металеві сміттєві баки «Дніпрокомунтранса» на нові — зелені, пластикові та з емблемою міста. Проте сміттєве питання це так і не вирішило. Мешканці приватних секторів міста і досі скаржаться.      
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Я начинаю работать на помойке, не на работе, на помойке».
  Директорка поштового відділення на вулиці Велика Діївська робочий день починає із прибирання сміття і тільки потім відчиняє двері пошти.
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Мусор собирается раз в две, практически раз в две недели».
  Юлія мешкає у цьому ж районі. Те, що сміття вивозять не за графіком, дівчину теж обурює.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Ми чітко знали, що вівторок, четвер зранку, з сьомої до дев’ятої, приїздить автівка і сміття забирають. У людей уже просто вривається терпець».
  Сміттєвий бак стоїть на узбіччі. Місцеві переконані: потрібен спеціальний майданчик, аби збірник не падав. У приватному секторі такого немає і зробити —  теж нема кому.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Оці баки, вони просто непрактичні. Можливо, десь в центрі, де під них заасфальтовані спеціальні оці площадочки, вони там плюс-мінус адекватно стоять. Тут вони просто падають. Це проблема приватного сектору, це не проблема того, що люди свині».
  Ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці приватного сектору до контейнерів викидають сміття, яке можна утилізувати в інший спосіб.    
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Здесь выкидывается трава, груши опавшие. Его ж можно все сложить на компостную кучу. Но у нас народ считает, если он оплачивает, то может выбрасывать все».
  У міській раді кажуть: питання майданчика під контейнер вирішує комунальний комітет і депутат, що слідкує за районом.    
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Її немає, її фізично немає. Є її зам. Заступниця говорить, потрібно заключати там якісь договори. З ким, покажіть, хто це вивозить».
  А щодо прибирання сміття — просять трошки почекати. Мовляв, питання на контролі.    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «В город приехало 12 мусоровозов, плюс — мы ожидаем еще три. Через неделю. И после того, когда у нас в городе появится дополнительно 15 мусоровозов, я думаю, ситуацию с мусором, которая складывается последние восемь месяцев, жители будут вспоминать, как страшный сон».
  А це вже вулиця Болгарська. Тут баків немає зовсім.  Коли пообіцяли нові, старі — металеві — забрали, але не замінили.
Ольга, мешкає на вул.Болгарській: «40 лет тут стоял мусорный бак, а два месяца назад его забрали».
  Тепер мешканцям квартир на Болгарській,20 треба здолати до півкілометра у пошуках відчиненого сміттєвого бака.  
Наталія Вікторівна, мешкає на вул.Болгарській: «Ходите до школы и выносите туда мусор. Почему мы должны ходить с Толстого, 1 на Толстого, 7  выбрасывать туда мусор. Далеко ходить».
  У відповідь на цю проблему пан Лисенко запевнив:    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Нами дополнительно было приобретено еще две тысячи контейнеров. І все жители улицы Болгарской, и всего частного сектора города Днепр, смогут увидеть новые контейнера».
   

Вибір редакції

Слінгомами Дніпра станцювали разом із своїми грудними малюками (відео)

Танець підготували до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Знімали відео на смартфони, одна з організаторок свята у Дніпрі, Анна Галіцина, монтувала

19 Август, 08:47
43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО ( відео)

43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО Сорок третій окремий мотопіхотний батальйон святкує четверту річницю

18 Август, 22:11
На фестиваль «Вільне небо» у Дніпро приїде Дзідзьо (коментар)

День Незалежності України на Дніпропетровщині вже традиційно відзначать на аеродромі «Майське». Фестиваль «Вільне небо» відбудеться двадцять четвертого серпня, святкування почнуться

18 Август, 08:48
Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38