31 Июль, 17:36

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище (ВІДЕО)

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище Коли вивезуть сміття і зроблять майданчик для сміттєвого бака — питають мешканці вулиці Велика Діївська. Мешканці ж вулиці Болгарської не так переймаються за саме сміття, як за те, що їм його нікуди дівати. Наприкінці травня цього року міська влада замінила металеві сміттєві баки «Дніпрокомунтранса» на нові — зелені, пластикові та з емблемою міста. Проте сміттєве питання це так і не вирішило. Мешканці приватних секторів міста і досі скаржаться.      
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Я начинаю работать на помойке, не на работе, на помойке».
  Директорка поштового відділення на вулиці Велика Діївська робочий день починає із прибирання сміття і тільки потім відчиняє двері пошти.
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Мусор собирается раз в две, практически раз в две недели».
  Юлія мешкає у цьому ж районі. Те, що сміття вивозять не за графіком, дівчину теж обурює.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Ми чітко знали, що вівторок, четвер зранку, з сьомої до дев’ятої, приїздить автівка і сміття забирають. У людей уже просто вривається терпець».
  Сміттєвий бак стоїть на узбіччі. Місцеві переконані: потрібен спеціальний майданчик, аби збірник не падав. У приватному секторі такого немає і зробити —  теж нема кому.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Оці баки, вони просто непрактичні. Можливо, десь в центрі, де під них заасфальтовані спеціальні оці площадочки, вони там плюс-мінус адекватно стоять. Тут вони просто падають. Це проблема приватного сектору, це не проблема того, що люди свині».
  Ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці приватного сектору до контейнерів викидають сміття, яке можна утилізувати в інший спосіб.    
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Здесь выкидывается трава, груши опавшие. Его ж можно все сложить на компостную кучу. Но у нас народ считает, если он оплачивает, то может выбрасывать все».
  У міській раді кажуть: питання майданчика під контейнер вирішує комунальний комітет і депутат, що слідкує за районом.    
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Її немає, її фізично немає. Є її зам. Заступниця говорить, потрібно заключати там якісь договори. З ким, покажіть, хто це вивозить».
  А щодо прибирання сміття — просять трошки почекати. Мовляв, питання на контролі.    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «В город приехало 12 мусоровозов, плюс — мы ожидаем еще три. Через неделю. И после того, когда у нас в городе появится дополнительно 15 мусоровозов, я думаю, ситуацию с мусором, которая складывается последние восемь месяцев, жители будут вспоминать, как страшный сон».
  А це вже вулиця Болгарська. Тут баків немає зовсім.  Коли пообіцяли нові, старі — металеві — забрали, але не замінили.
Ольга, мешкає на вул.Болгарській: «40 лет тут стоял мусорный бак, а два месяца назад его забрали».
  Тепер мешканцям квартир на Болгарській,20 треба здолати до півкілометра у пошуках відчиненого сміттєвого бака.  
Наталія Вікторівна, мешкає на вул.Болгарській: «Ходите до школы и выносите туда мусор. Почему мы должны ходить с Толстого, 1 на Толстого, 7  выбрасывать туда мусор. Далеко ходить».
  У відповідь на цю проблему пан Лисенко запевнив:    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Нами дополнительно было приобретено еще две тысячи контейнеров. І все жители улицы Болгарской, и всего частного сектора города Днепр, смогут увидеть новые контейнера».
   

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53