31 Июль, 17:36

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище (ВІДЕО)

Велика Діївська у Дніпрі: як не потоп, то сміттєзвалище Коли вивезуть сміття і зроблять майданчик для сміттєвого бака — питають мешканці вулиці Велика Діївська. Мешканці ж вулиці Болгарської не так переймаються за саме сміття, як за те, що їм його нікуди дівати. Наприкінці травня цього року міська влада замінила металеві сміттєві баки «Дніпрокомунтранса» на нові — зелені, пластикові та з емблемою міста. Проте сміттєве питання це так і не вирішило. Мешканці приватних секторів міста і досі скаржаться.      
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Я начинаю работать на помойке, не на работе, на помойке».
  Директорка поштового відділення на вулиці Велика Діївська робочий день починає із прибирання сміття і тільки потім відчиняє двері пошти.
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Мусор собирается раз в две, практически раз в две недели».
  Юлія мешкає у цьому ж районі. Те, що сміття вивозять не за графіком, дівчину теж обурює.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Ми чітко знали, що вівторок, четвер зранку, з сьомої до дев’ятої, приїздить автівка і сміття забирають. У людей уже просто вривається терпець».
  Сміттєвий бак стоїть на узбіччі. Місцеві переконані: потрібен спеціальний майданчик, аби збірник не падав. У приватному секторі такого немає і зробити —  теж нема кому.
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Оці баки, вони просто непрактичні. Можливо, десь в центрі, де під них заасфальтовані спеціальні оці площадочки, вони там плюс-мінус адекватно стоять. Тут вони просто падають. Це проблема приватного сектору, це не проблема того, що люди свині».
  Ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці приватного сектору до контейнерів викидають сміття, яке можна утилізувати в інший спосіб.    
Наталя Вікторівна, директорка поштового відділення на вул.Велика Діївська: «Здесь выкидывается трава, груши опавшие. Его ж можно все сложить на компостную кучу. Но у нас народ считает, если он оплачивает, то может выбрасывать все».
  У міській раді кажуть: питання майданчика під контейнер вирішує комунальний комітет і депутат, що слідкує за районом.    
Юлія Мельниченко, мешкає на вул.Велика Діївська: «Її немає, її фізично немає. Є її зам. Заступниця говорить, потрібно заключати там якісь договори. З ким, покажіть, хто це вивозить».
  А щодо прибирання сміття — просять трошки почекати. Мовляв, питання на контролі.    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «В город приехало 12 мусоровозов, плюс — мы ожидаем еще три. Через неделю. И после того, когда у нас в городе появится дополнительно 15 мусоровозов, я думаю, ситуацию с мусором, которая складывается последние восемь месяцев, жители будут вспоминать, как страшный сон».
  А це вже вулиця Болгарська. Тут баків немає зовсім.  Коли пообіцяли нові, старі — металеві — забрали, але не замінили.
Ольга, мешкає на вул.Болгарській: «40 лет тут стоял мусорный бак, а два месяца назад его забрали».
  Тепер мешканцям квартир на Болгарській,20 треба здолати до півкілометра у пошуках відчиненого сміттєвого бака.  
Наталія Вікторівна, мешкає на вул.Болгарській: «Ходите до школы и выносите туда мусор. Почему мы должны ходить с Толстого, 1 на Толстого, 7  выбрасывать туда мусор. Далеко ходить».
  У відповідь на цю проблему пан Лисенко запевнив:    
Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: «Нами дополнительно было приобретено еще две тысячи контейнеров. І все жители улицы Болгарской, и всего частного сектора города Днепр, смогут увидеть новые контейнера».
   

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44