02 Август, 14:55

У Дніпровській школі №9 – перша за 85 років реконструкція

Утеплення стін, заміна даху та осучаснення навчальних класів. Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує Дніпровську школу №9. Навчальний заклад оновлюють вперше за 85 років. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.
«За програмою Президента України Петра Порошенка створюємо у школах Дніпропетровщини новий освітній простір. Ми прагнемо, аби всі діти мали сучасні та комфортні умови навчання. Зараз одночасно реконструюємо понад 30 шкіл по всій області. З них дві – в обласному центрі – 126-а та 9-а. Після реконструкції навчальні заклади будуть сучасними, теплими, яскравими та затишними», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Дев’ята Дніпровська школа – одна з найстаріших в місті. За 85-річну історію її жодного разу капітально не ремонтували.
«У  квітні цього року розпочалась реконструкція навчального закладу. Підрядники оновлюють основний корпус, їдальню, актову та спортивну зали, будівлю майстерень», – сказала в. о. директора Дніпровської школи №9 Олександра Червінська.
В школі вже замінили дах та електромережу, облаштовують вентильований фасад. Оновлюють систему опалення, вентиляцію, каналізацію та водопостачання. На третьому поверсі  – облицьовують стіни. У їдальні укладають плитку, шпаклюють стіни, незабаром – замінять підлогу. Будівлю майстерень пізніше обладнають під інклюзивно-ресурсний центр.
«В майстернях ми вже повністю замінили дах, вікна, утеплили фасад, облаштували стелю, пошпаклювали стіни, замінили комунікації, згодом – укладемо нову підлогу», – зазначив директор підрядної організації «ЦентрБуд» Павло Демешко.
Завершити всі роботи планують у 2019 році. У школі навчається понад 700 дітей.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44