10 Август, 19:54

Свято Смоленської ікони Божої Матері біля каплиці архімандрита Рафаїла (відео)

10 серпня християни відзначають свято Смоленської ікони Божої Матері. В цей день віряни завітали до каплиці святоархімандрита Рафаїла, аби розділити з ним важливу дату.
Вадим, вірянин з Харкова Приехал благодарить отца Рафаила. Потому что просил его о помощи. Очень сильно мы страдали, ну, можно так сказать, от злых духов, семья моя. Сейчас всё наладилось. Вот приехал его благодарить от семьи моей и себя лично. И всем желаю сюда приехать. Место святое. Его нужно прочувствовать нашему народу.
Віряни кажуть: покровителькою святого отця була Богородиця. З її святами співпадали ы важливі дати для священика, а також діляться — він учив людей правильно молитись, поститись та сповідатись, любити бога та зберігати православну віру. Він казав, що за Уставом повинні жити не тільки монахи, а й міряни, бо він написаний для всіх.
Олена, вірянка Лукавый очень хитрый и очень крутит нас, порой мысли раздваиваются, не знаешь, как поступить. А сюда приезжаешь — и сразу получаешь ответ, как правильно поступить.//Господь дает то, что тебе душе полезно. Если ты просишь через священника такого. И господь посылает то, что полезно душе твоей, а не то, что ты… Допустим, купил тот дом, и потом в результате ты разругался с родственниками, там ещё что-то случилось, и твоя душа возгордилась, ты не стал ездить ни в храмы, никуда, потому что у тебя всё есть. Когда сюда люди приезжают, у них идёт очищение души. Очищение совести.
У мирському житті священика звали Олег Бараник, він народився у 1966 році в колишньому Дніпродзержинську. Закінчив Одеську духовну семінарію, та повернувся на Дніпропетровщину на свято Матері Божої «Одіїдрія», 10 серпня. Там і служив 20 років.
Наталія, вірянка, м. П*ятихатки Читаешь молитвы, просишь, читаешь акафисты… Можно и дома батюшке молиться, но всё-таки здесь ну как-то очень спокойно, душевно, и вот забываешь обо всем-всем мирском, и каешься, и чем больше ты молишься, тем больше ты становишься, — хоть по маленькой частичке! — отпускаешь свои грехи. Хочется поменьше грешить.
До святоархімандрита Рафаїла віряни приїжджають з різних куточків країни. Для всіх гостей тут завжди є смаколики від святого отця, аби після довгої дороги віряни могли відпочити не лише душею, а і тілом. Людмила завітала в Єлізарово з Алушти. Розповідає: це місце має для неї велике значення.
Людмила, вірянка з Алушти Я приехала помолиться о сыне. Без слез просто не могла. Когда мы сели в поезд в 10 часов вечера, он мне звонит: «Мама, ты где? У меня перестала болеть печень». // Я ощущаю какую-то легкость, уют, что-то творится в сердце, с телом. Я не могу даже сказать. Я отсюда лечу на крыльях.
Священно-архимандрит Рафаїл похований у селі Єлізарово, Солонянського району Дніпропетровської області. До його каплиці віряни приїжджають майже кожної неділі.З усіма своїми скорботами, хворобами і проханнями про все. Але й не забувають віддату йому шану та подякувати.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44