10 Август, 19:54

Свято Смоленської ікони Божої Матері біля каплиці архімандрита Рафаїла (відео)

10 серпня християни відзначають свято Смоленської ікони Божої Матері. В цей день віряни завітали до каплиці святоархімандрита Рафаїла, аби розділити з ним важливу дату.
Вадим, вірянин з Харкова Приехал благодарить отца Рафаила. Потому что просил его о помощи. Очень сильно мы страдали, ну, можно так сказать, от злых духов, семья моя. Сейчас всё наладилось. Вот приехал его благодарить от семьи моей и себя лично. И всем желаю сюда приехать. Место святое. Его нужно прочувствовать нашему народу.
Віряни кажуть: покровителькою святого отця була Богородиця. З її святами співпадали ы важливі дати для священика, а також діляться — він учив людей правильно молитись, поститись та сповідатись, любити бога та зберігати православну віру. Він казав, що за Уставом повинні жити не тільки монахи, а й міряни, бо він написаний для всіх.
Олена, вірянка Лукавый очень хитрый и очень крутит нас, порой мысли раздваиваются, не знаешь, как поступить. А сюда приезжаешь — и сразу получаешь ответ, как правильно поступить.//Господь дает то, что тебе душе полезно. Если ты просишь через священника такого. И господь посылает то, что полезно душе твоей, а не то, что ты… Допустим, купил тот дом, и потом в результате ты разругался с родственниками, там ещё что-то случилось, и твоя душа возгордилась, ты не стал ездить ни в храмы, никуда, потому что у тебя всё есть. Когда сюда люди приезжают, у них идёт очищение души. Очищение совести.
У мирському житті священика звали Олег Бараник, він народився у 1966 році в колишньому Дніпродзержинську. Закінчив Одеську духовну семінарію, та повернувся на Дніпропетровщину на свято Матері Божої «Одіїдрія», 10 серпня. Там і служив 20 років.
Наталія, вірянка, м. П*ятихатки Читаешь молитвы, просишь, читаешь акафисты… Можно и дома батюшке молиться, но всё-таки здесь ну как-то очень спокойно, душевно, и вот забываешь обо всем-всем мирском, и каешься, и чем больше ты молишься, тем больше ты становишься, — хоть по маленькой частичке! — отпускаешь свои грехи. Хочется поменьше грешить.
До святоархімандрита Рафаїла віряни приїжджають з різних куточків країни. Для всіх гостей тут завжди є смаколики від святого отця, аби після довгої дороги віряни могли відпочити не лише душею, а і тілом. Людмила завітала в Єлізарово з Алушти. Розповідає: це місце має для неї велике значення.
Людмила, вірянка з Алушти Я приехала помолиться о сыне. Без слез просто не могла. Когда мы сели в поезд в 10 часов вечера, он мне звонит: «Мама, ты где? У меня перестала болеть печень». // Я ощущаю какую-то легкость, уют, что-то творится в сердце, с телом. Я не могу даже сказать. Я отсюда лечу на крыльях.
Священно-архимандрит Рафаїл похований у селі Єлізарово, Солонянського району Дніпропетровської області. До його каплиці віряни приїжджають майже кожної неділі.З усіма своїми скорботами, хворобами і проханнями про все. Але й не забувають віддату йому шану та подякувати.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53