10 Август, 19:54

Свято Смоленської ікони Божої Матері біля каплиці архімандрита Рафаїла (відео)

10 серпня християни відзначають свято Смоленської ікони Божої Матері. В цей день віряни завітали до каплиці святоархімандрита Рафаїла, аби розділити з ним важливу дату.
Вадим, вірянин з Харкова Приехал благодарить отца Рафаила. Потому что просил его о помощи. Очень сильно мы страдали, ну, можно так сказать, от злых духов, семья моя. Сейчас всё наладилось. Вот приехал его благодарить от семьи моей и себя лично. И всем желаю сюда приехать. Место святое. Его нужно прочувствовать нашему народу.
Віряни кажуть: покровителькою святого отця була Богородиця. З її святами співпадали ы важливі дати для священика, а також діляться — він учив людей правильно молитись, поститись та сповідатись, любити бога та зберігати православну віру. Він казав, що за Уставом повинні жити не тільки монахи, а й міряни, бо він написаний для всіх.
Олена, вірянка Лукавый очень хитрый и очень крутит нас, порой мысли раздваиваются, не знаешь, как поступить. А сюда приезжаешь — и сразу получаешь ответ, как правильно поступить.//Господь дает то, что тебе душе полезно. Если ты просишь через священника такого. И господь посылает то, что полезно душе твоей, а не то, что ты… Допустим, купил тот дом, и потом в результате ты разругался с родственниками, там ещё что-то случилось, и твоя душа возгордилась, ты не стал ездить ни в храмы, никуда, потому что у тебя всё есть. Когда сюда люди приезжают, у них идёт очищение души. Очищение совести.
У мирському житті священика звали Олег Бараник, він народився у 1966 році в колишньому Дніпродзержинську. Закінчив Одеську духовну семінарію, та повернувся на Дніпропетровщину на свято Матері Божої «Одіїдрія», 10 серпня. Там і служив 20 років.
Наталія, вірянка, м. П*ятихатки Читаешь молитвы, просишь, читаешь акафисты… Можно и дома батюшке молиться, но всё-таки здесь ну как-то очень спокойно, душевно, и вот забываешь обо всем-всем мирском, и каешься, и чем больше ты молишься, тем больше ты становишься, — хоть по маленькой частичке! — отпускаешь свои грехи. Хочется поменьше грешить.
До святоархімандрита Рафаїла віряни приїжджають з різних куточків країни. Для всіх гостей тут завжди є смаколики від святого отця, аби після довгої дороги віряни могли відпочити не лише душею, а і тілом. Людмила завітала в Єлізарово з Алушти. Розповідає: це місце має для неї велике значення.
Людмила, вірянка з Алушти Я приехала помолиться о сыне. Без слез просто не могла. Когда мы сели в поезд в 10 часов вечера, он мне звонит: «Мама, ты где? У меня перестала болеть печень». // Я ощущаю какую-то легкость, уют, что-то творится в сердце, с телом. Я не могу даже сказать. Я отсюда лечу на крыльях.
Священно-архимандрит Рафаїл похований у селі Єлізарово, Солонянського району Дніпропетровської області. До його каплиці віряни приїжджають майже кожної неділі.З усіма своїми скорботами, хворобами і проханнями про все. Але й не забувають віддату йому шану та подякувати.

Вибір редакції

Слінгомами Дніпра станцювали разом із своїми грудними малюками (відео)

Танець підготували до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Знімали відео на смартфони, одна з організаторок свята у Дніпрі, Анна Галіцина, монтувала

19 Август, 08:47
43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО ( відео)

43 мотопіхотний батайльон у свій день народження передав бойовий прапор музею АТО Сорок третій окремий мотопіхотний батальйон святкує четверту річницю

18 Август, 22:11
На фестиваль «Вільне небо» у Дніпро приїде Дзідзьо (коментар)

День Незалежності України на Дніпропетровщині вже традиційно відзначать на аеродромі «Майське». Фестиваль «Вільне небо» відбудеться двадцять четвертого серпня, святкування почнуться

18 Август, 08:48
Побачили порушення з боку маршрутника — викликайте поліцію або повідомляйте в Telegram (коментар)

Акція “Перевізник”  із 23 липня стартувала у Дніпрі. Активісти та поліція перевіряють громадський транспорт, зокрема маршрутні таксі. За цей час

17 Август, 16:23
ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

ПриватБанк розпочав збір коштів для допомоги постраждалим у масштабній ДТП під Запоріжжям

14 Август, 19:04
Увага! Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня

Зміни у русі електротранспорту 14 та 15 серпня  

14 Август, 07:18
Сквер замість МАФів: що буде на вулиці Бердянській у Дніпрі (коментар)

Хвиля ліквідаційних заходів, яка пройшлася дніпровськими незаконними кіосками, по собі залишила суцільні пустки. Однією з таких є фрагмент вулиці Бердянської,

09 Август, 19:19
Німецькі команди українському Елвісу: чемпіонат з багатоборства кінологів у Дніпрі (відео)

Чотирилапі поліцейські: у Дніпрі прошйов чемпіонат з багатоборства кінологів ( Себе показати і на інших подивитися,  кінологи із усієї України

09 Август, 18:38