10 Август, 19:54

Свято Смоленської ікони Божої Матері біля каплиці архімандрита Рафаїла (відео)

10 серпня християни відзначають свято Смоленської ікони Божої Матері. В цей день віряни завітали до каплиці святоархімандрита Рафаїла, аби розділити з ним важливу дату.
Вадим, вірянин з Харкова Приехал благодарить отца Рафаила. Потому что просил его о помощи. Очень сильно мы страдали, ну, можно так сказать, от злых духов, семья моя. Сейчас всё наладилось. Вот приехал его благодарить от семьи моей и себя лично. И всем желаю сюда приехать. Место святое. Его нужно прочувствовать нашему народу.
Віряни кажуть: покровителькою святого отця була Богородиця. З її святами співпадали ы важливі дати для священика, а також діляться — він учив людей правильно молитись, поститись та сповідатись, любити бога та зберігати православну віру. Він казав, що за Уставом повинні жити не тільки монахи, а й міряни, бо він написаний для всіх.
Олена, вірянка Лукавый очень хитрый и очень крутит нас, порой мысли раздваиваются, не знаешь, как поступить. А сюда приезжаешь — и сразу получаешь ответ, как правильно поступить.//Господь дает то, что тебе душе полезно. Если ты просишь через священника такого. И господь посылает то, что полезно душе твоей, а не то, что ты… Допустим, купил тот дом, и потом в результате ты разругался с родственниками, там ещё что-то случилось, и твоя душа возгордилась, ты не стал ездить ни в храмы, никуда, потому что у тебя всё есть. Когда сюда люди приезжают, у них идёт очищение души. Очищение совести.
У мирському житті священика звали Олег Бараник, він народився у 1966 році в колишньому Дніпродзержинську. Закінчив Одеську духовну семінарію, та повернувся на Дніпропетровщину на свято Матері Божої «Одіїдрія», 10 серпня. Там і служив 20 років.
Наталія, вірянка, м. П*ятихатки Читаешь молитвы, просишь, читаешь акафисты… Можно и дома батюшке молиться, но всё-таки здесь ну как-то очень спокойно, душевно, и вот забываешь обо всем-всем мирском, и каешься, и чем больше ты молишься, тем больше ты становишься, — хоть по маленькой частичке! — отпускаешь свои грехи. Хочется поменьше грешить.
До святоархімандрита Рафаїла віряни приїжджають з різних куточків країни. Для всіх гостей тут завжди є смаколики від святого отця, аби після довгої дороги віряни могли відпочити не лише душею, а і тілом. Людмила завітала в Єлізарово з Алушти. Розповідає: це місце має для неї велике значення.
Людмила, вірянка з Алушти Я приехала помолиться о сыне. Без слез просто не могла. Когда мы сели в поезд в 10 часов вечера, он мне звонит: «Мама, ты где? У меня перестала болеть печень». // Я ощущаю какую-то легкость, уют, что-то творится в сердце, с телом. Я не могу даже сказать. Я отсюда лечу на крыльях.
Священно-архимандрит Рафаїл похований у селі Єлізарово, Солонянського району Дніпропетровської області. До його каплиці віряни приїжджають майже кожної неділі.З усіма своїми скорботами, хворобами і проханнями про все. Але й не забувають віддату йому шану та подякувати.

Вибір редакції

Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56
Практика Gap year — вільного року перед вступом у виш — уже в Україні (ВІДЕО)

Gap year — нормальна практика у багатьох розвинених країнах світу. Просто кажучи, - це вільний рік між high school та

10 Декабрь, 18:21
Жінка з інвалідністю стала кращим водієм України

За 36 років водійського стажу мешканка Житомира Надія Шеремет не отримала жодного штрафу. За ці роки жінка-водій змінила п'ять автомобілів,

10 Декабрь, 15:13
На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів

На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів За підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ ще три ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси. «Офіси

10 Декабрь, 14:40
Прогноз погоди на 11 грудня 2018, Дніпро та область (ВІДЕО)

10 Декабрь, 14:28
Стратегічні об’єкти Дніпра вкотре було «заміновано» за викуп (КОМЕНТАР)

  Стратегічні об'єкти Дніпра продовжують “нібито мінувати”. Повідомлення про загрозу вибуху до чергової частини Дніпровського відділу поліції надійшло 7 грудня

07 Декабрь, 20:05
Всеукраїнський форум громадських рад стартував у Дніпрі (ВІДЕО)

7 грудня у Дніпрі розпочався Всеукраїнський форум «Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади». Масштабний захід об’єднав більше

07 Декабрь, 18:16
На Дніпропетровщині запрацювала регіональна рада реформ у сфері правосуддя 

Як наблизити національне законодавство до потреб регіону? Які саме реформи у правовій сфері необхідно провести у першу чергу? Як краще

07 Декабрь, 16:39