31 Август, 21:07

Настільні ігри, як інструмент для психотерапії, використовують і в Дніпрі (ВІДЕО)

Два роки тому в Україні з’явилась перша настільна гра, яку можна використати в ролі інструменту для психотерапії. Її концепція не відрізняється від звичних подібних активностей – є і кубики, і фішки, які позначають персонажів. Спеціалізовані «настолки» часто можна зустріти в кабінетах психологів – саме тут кубики та фігурки можуть перетворитися на інструмент психотерапії. Розібратися у бажаннях вдається під час взаємодії з командою та під наглядом модератора. Такі забавки використовують як для тімбілдингу, так і для більш серйозної роботи.

Іван, психолог

Игра – это тот естественный процесс, с которым мы рождаемся. Через игру мы учимся взаимодействовать с этим миром. И очевидно, что психология использует игры как раз для того, чтобы настроить свою стратегию поведения, чтобы познавать окружающий мир, чтобы уметь презентовать себя в этом мире.

Подібних інструментів зараз існує дуже багато. У 2016 ринок доповнила українська гра, що концентрується на емоційному стані гравця. Її головна мета – показати, які емоції взагалі відчуває людина впродовж часу та як з ними впоратись.

Іван, психолог

Условно, здесь есть положительные эмоции и отрицательные эмоции. В процессе игры каждый человек выбирает те эмоции, которые на его взгляд сделают его игру лучше. Стратегия дойти и при этом отследить, потому что мы с Александрой уверены, что без осознанности невозможен личный рост. И вот эта игра она помогает осознать. Какую стратегию вы выбираете в игре, какую стратегию вы придерживаетесь в жизни. На какой стратегии вам легче коммуницировать с другими людьми. Какими эмоциями вам легче делиться. От каких вы просто отказываетесь.

  Психологиня Олександра розповідає – їй також подобається гра, спрямована на розвиток емоційного інтелекту та емпатії. На її думку, цим сферам треба приділяти багато уваги.  

Олександра, психологиня

Бывает, кто-то за кого-то уже подумал, что тот почувствовал. И вот вопрос – на самом деле так и было? И эта игра как раз помогает увидеть, действительно ли вы знаете про эти эмоции. Это отличный тренажер для развития эмпатии.

 

Ольга, учасниця гри

Я решила проверить себя, какие присутствуют в моей жизни эмоции. Важность потому что это безопасная территория, на которой можно безопасно произвести все те действия, которые хотелось бы произвести в реальности. И когда проживая один раз безопасно, проще делать первые шаги в жизни реальной.

  Психологи рекомендують такі ігри як один із методів психотерапії. За їх допомоги можна покращити власний емоційний стан, дізнатися про себе щось нове, а також зміцнити зв’язки з командою.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають?   18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37