31 Август, 21:07

Настільні ігри, як інструмент для психотерапії, використовують і в Дніпрі (ВІДЕО)

Два роки тому в Україні з’явилась перша настільна гра, яку можна використати в ролі інструменту для психотерапії. Її концепція не відрізняється від звичних подібних активностей – є і кубики, і фішки, які позначають персонажів. Спеціалізовані «настолки» часто можна зустріти в кабінетах психологів – саме тут кубики та фігурки можуть перетворитися на інструмент психотерапії. Розібратися у бажаннях вдається під час взаємодії з командою та під наглядом модератора. Такі забавки використовують як для тімбілдингу, так і для більш серйозної роботи.

Іван, психолог

Игра – это тот естественный процесс, с которым мы рождаемся. Через игру мы учимся взаимодействовать с этим миром. И очевидно, что психология использует игры как раз для того, чтобы настроить свою стратегию поведения, чтобы познавать окружающий мир, чтобы уметь презентовать себя в этом мире.

Подібних інструментів зараз існує дуже багато. У 2016 ринок доповнила українська гра, що концентрується на емоційному стані гравця. Її головна мета – показати, які емоції взагалі відчуває людина впродовж часу та як з ними впоратись.

Іван, психолог

Условно, здесь есть положительные эмоции и отрицательные эмоции. В процессе игры каждый человек выбирает те эмоции, которые на его взгляд сделают его игру лучше. Стратегия дойти и при этом отследить, потому что мы с Александрой уверены, что без осознанности невозможен личный рост. И вот эта игра она помогает осознать. Какую стратегию вы выбираете в игре, какую стратегию вы придерживаетесь в жизни. На какой стратегии вам легче коммуницировать с другими людьми. Какими эмоциями вам легче делиться. От каких вы просто отказываетесь.

  Психологиня Олександра розповідає – їй також подобається гра, спрямована на розвиток емоційного інтелекту та емпатії. На її думку, цим сферам треба приділяти багато уваги.  

Олександра, психологиня

Бывает, кто-то за кого-то уже подумал, что тот почувствовал. И вот вопрос – на самом деле так и было? И эта игра как раз помогает увидеть, действительно ли вы знаете про эти эмоции. Это отличный тренажер для развития эмпатии.

 

Ольга, учасниця гри

Я решила проверить себя, какие присутствуют в моей жизни эмоции. Важность потому что это безопасная территория, на которой можно безопасно произвести все те действия, которые хотелось бы произвести в реальности. И когда проживая один раз безопасно, проще делать первые шаги в жизни реальной.

  Психологи рекомендують такі ігри як один із методів психотерапії. За їх допомоги можна покращити власний емоційний стан, дізнатися про себе щось нове, а також зміцнити зв’язки з командою.

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57