31 Август, 21:07

Настільні ігри, як інструмент для психотерапії, використовують і в Дніпрі (ВІДЕО)

Два роки тому в Україні з’явилась перша настільна гра, яку можна використати в ролі інструменту для психотерапії. Її концепція не відрізняється від звичних подібних активностей – є і кубики, і фішки, які позначають персонажів. Спеціалізовані «настолки» часто можна зустріти в кабінетах психологів – саме тут кубики та фігурки можуть перетворитися на інструмент психотерапії. Розібратися у бажаннях вдається під час взаємодії з командою та під наглядом модератора. Такі забавки використовують як для тімбілдингу, так і для більш серйозної роботи.

Іван, психолог

Игра – это тот естественный процесс, с которым мы рождаемся. Через игру мы учимся взаимодействовать с этим миром. И очевидно, что психология использует игры как раз для того, чтобы настроить свою стратегию поведения, чтобы познавать окружающий мир, чтобы уметь презентовать себя в этом мире.

Подібних інструментів зараз існує дуже багато. У 2016 ринок доповнила українська гра, що концентрується на емоційному стані гравця. Її головна мета – показати, які емоції взагалі відчуває людина впродовж часу та як з ними впоратись.

Іван, психолог

Условно, здесь есть положительные эмоции и отрицательные эмоции. В процессе игры каждый человек выбирает те эмоции, которые на его взгляд сделают его игру лучше. Стратегия дойти и при этом отследить, потому что мы с Александрой уверены, что без осознанности невозможен личный рост. И вот эта игра она помогает осознать. Какую стратегию вы выбираете в игре, какую стратегию вы придерживаетесь в жизни. На какой стратегии вам легче коммуницировать с другими людьми. Какими эмоциями вам легче делиться. От каких вы просто отказываетесь.

  Психологиня Олександра розповідає – їй також подобається гра, спрямована на розвиток емоційного інтелекту та емпатії. На її думку, цим сферам треба приділяти багато уваги.  

Олександра, психологиня

Бывает, кто-то за кого-то уже подумал, что тот почувствовал. И вот вопрос – на самом деле так и было? И эта игра как раз помогает увидеть, действительно ли вы знаете про эти эмоции. Это отличный тренажер для развития эмпатии.

 

Ольга, учасниця гри

Я решила проверить себя, какие присутствуют в моей жизни эмоции. Важность потому что это безопасная территория, на которой можно безопасно произвести все те действия, которые хотелось бы произвести в реальности. И когда проживая один раз безопасно, проще делать первые шаги в жизни реальной.

  Психологи рекомендують такі ігри як один із методів психотерапії. За їх допомоги можна покращити власний емоційний стан, дізнатися про себе щось нове, а також зміцнити зв’язки з командою.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53