31 Август, 21:07

Настільні ігри, як інструмент для психотерапії, використовують і в Дніпрі (ВІДЕО)

Два роки тому в Україні з’явилась перша настільна гра, яку можна використати в ролі інструменту для психотерапії. Її концепція не відрізняється від звичних подібних активностей – є і кубики, і фішки, які позначають персонажів. Спеціалізовані «настолки» часто можна зустріти в кабінетах психологів – саме тут кубики та фігурки можуть перетворитися на інструмент психотерапії. Розібратися у бажаннях вдається під час взаємодії з командою та під наглядом модератора. Такі забавки використовують як для тімбілдингу, так і для більш серйозної роботи.

Іван, психолог

Игра – это тот естественный процесс, с которым мы рождаемся. Через игру мы учимся взаимодействовать с этим миром. И очевидно, что психология использует игры как раз для того, чтобы настроить свою стратегию поведения, чтобы познавать окружающий мир, чтобы уметь презентовать себя в этом мире.

Подібних інструментів зараз існує дуже багато. У 2016 ринок доповнила українська гра, що концентрується на емоційному стані гравця. Її головна мета – показати, які емоції взагалі відчуває людина впродовж часу та як з ними впоратись.

Іван, психолог

Условно, здесь есть положительные эмоции и отрицательные эмоции. В процессе игры каждый человек выбирает те эмоции, которые на его взгляд сделают его игру лучше. Стратегия дойти и при этом отследить, потому что мы с Александрой уверены, что без осознанности невозможен личный рост. И вот эта игра она помогает осознать. Какую стратегию вы выбираете в игре, какую стратегию вы придерживаетесь в жизни. На какой стратегии вам легче коммуницировать с другими людьми. Какими эмоциями вам легче делиться. От каких вы просто отказываетесь.

  Психологиня Олександра розповідає – їй також подобається гра, спрямована на розвиток емоційного інтелекту та емпатії. На її думку, цим сферам треба приділяти багато уваги.  

Олександра, психологиня

Бывает, кто-то за кого-то уже подумал, что тот почувствовал. И вот вопрос – на самом деле так и было? И эта игра как раз помогает увидеть, действительно ли вы знаете про эти эмоции. Это отличный тренажер для развития эмпатии.

 

Ольга, учасниця гри

Я решила проверить себя, какие присутствуют в моей жизни эмоции. Важность потому что это безопасная территория, на которой можно безопасно произвести все те действия, которые хотелось бы произвести в реальности. И когда проживая один раз безопасно, проще делать первые шаги в жизни реальной.

  Психологи рекомендують такі ігри як один із методів психотерапії. За їх допомоги можна покращити власний емоційний стан, дізнатися про себе щось нове, а також зміцнити зв’язки з командою.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26