03 Сентябрь, 18:58

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину (відео)

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину

Стовідсоткові собаки – у Дніпрі пройшов перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру. Фіолетові кільця, за якими полюбляють бігати чотирилапі, винайшли в Україні сім років тому. Почавши як звичайна забавка, з часом така активність перетворилась на світову кінологічну дисципліну. Детальніше про собачий вид спорту дивіться у сюжеті.

Ксенія сьогодні на полі з двома собаками. Це – їхні другі змагання. Менший пес Джет — безпорідний, підібрали його на вулиці. Ксенія каже: собака — через вуличне життя — складний у вихованні.

Ксенія, учасниця змагань

Собака сложная, на человека не ориентированная. Убегала, прыгала-бегала, но вот уже выступаем, продержалась выступление.

Другий її пес – ротвейлер, виступатиме сьогодні також у категорії великих собак. Якоїсь спеціальної підготовки в обох чотирилапих спортсменів немає. Все пізнають через гру.

Ксенія, учасниця змагань

Ну прогулка, просто играем. В принципе, ничего такого не делаем, в удовольствие.

          Интересно, какой-то азарт. Для всех доступно.

Оксана на чемпіонат приїхала з Одеси. В неї також два собаки, обидва – стрибучі тер*єри. ВерткА Фларрі у спорті вже п*ять років. 7 ЖОВТНЯ разом із командою представлятиме Україну на першому світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Оксана Джура, учасниця змагань

Начинали с игры, но поняли, что должна быть определенная техника. Мы занимаемся через день, утром выходим на поле и тренируемся. 2 минуты я засекаю – 2 минуты прыжки, 2 минуты бег. И кидать важно. Вот я долго училась правильно бросать.

СТЕНДАП

Це кільце винайшли в Україні. Почавши свою історію звичайною забавкою, кидання пулеру з часом перетворилось на світову кінологічну дисципліну. І зараз на цьому полі – останній відбірковий етап на світовий чемпіонат з дог-пулеру.

На батьківщині гри національний чемпіонат проходить уперше. Судді кажуть — з задачею може впоратися будь-який пес.

Сергій Кушніренко, національний суддя з дог-пуллеру (м. Кривий Ріг)

Здесь 3 поля таких начерчено, и вот последние флаги, она должна поймать за этой линией. И принести в центр. Вот собака сейчас поймала, судья боковой поднял руку, то есть она поймала. Сейчас принесет в центр. Это один бал. Чем больше баллов собака набегает – тем лучше.

Гості спорт називають видовищним.

Ірина, гостя заходу

Мы просто любим зрелищность эту видеть. Общение с животными, смотреть на новые породы. Я просто восхищена этими мероприятиями. И советую всем приходить, приводить детей, приучать к животным.

Переможець національного чемпіонату з дог-пулеру виступить 7 жовтня у Празі – на світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Вибір редакції

У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22
Рятувальники нагадали військовим правила пожежної безпеки (КОМЕНТАР)

15 січня рятувальники області провели профілактичну бесіду з персоналом Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Під час зустрічі

16 Январь, 16:04
5 міфів навколо закону щодо добровільної згоди на секс

Міф 1. Розписка про згоду на секс Насправді, у законі не йдеться про отримання письмової згоди на участь у статевому

16 Январь, 16:00
10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі (ВІДЕО)

10 фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу пройшов у Дніпрі Кожного року організатори збирають родини, які виховують дітей-сиріт

16 Январь, 07:29
Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09