03 Сентябрь, 18:58

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину (відео)

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину

Стовідсоткові собаки – у Дніпрі пройшов перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру. Фіолетові кільця, за якими полюбляють бігати чотирилапі, винайшли в Україні сім років тому. Почавши як звичайна забавка, з часом така активність перетворилась на світову кінологічну дисципліну. Детальніше про собачий вид спорту дивіться у сюжеті.

Ксенія сьогодні на полі з двома собаками. Це – їхні другі змагання. Менший пес Джет — безпорідний, підібрали його на вулиці. Ксенія каже: собака — через вуличне життя — складний у вихованні.

Ксенія, учасниця змагань

Собака сложная, на человека не ориентированная. Убегала, прыгала-бегала, но вот уже выступаем, продержалась выступление.

Другий її пес – ротвейлер, виступатиме сьогодні також у категорії великих собак. Якоїсь спеціальної підготовки в обох чотирилапих спортсменів немає. Все пізнають через гру.

Ксенія, учасниця змагань

Ну прогулка, просто играем. В принципе, ничего такого не делаем, в удовольствие.

          Интересно, какой-то азарт. Для всех доступно.

Оксана на чемпіонат приїхала з Одеси. В неї також два собаки, обидва – стрибучі тер*єри. ВерткА Фларрі у спорті вже п*ять років. 7 ЖОВТНЯ разом із командою представлятиме Україну на першому світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Оксана Джура, учасниця змагань

Начинали с игры, но поняли, что должна быть определенная техника. Мы занимаемся через день, утром выходим на поле и тренируемся. 2 минуты я засекаю – 2 минуты прыжки, 2 минуты бег. И кидать важно. Вот я долго училась правильно бросать.

СТЕНДАП

Це кільце винайшли в Україні. Почавши свою історію звичайною забавкою, кидання пулеру з часом перетворилось на світову кінологічну дисципліну. І зараз на цьому полі – останній відбірковий етап на світовий чемпіонат з дог-пулеру.

На батьківщині гри національний чемпіонат проходить уперше. Судді кажуть — з задачею може впоратися будь-який пес.

Сергій Кушніренко, національний суддя з дог-пуллеру (м. Кривий Ріг)

Здесь 3 поля таких начерчено, и вот последние флаги, она должна поймать за этой линией. И принести в центр. Вот собака сейчас поймала, судья боковой поднял руку, то есть она поймала. Сейчас принесет в центр. Это один бал. Чем больше баллов собака набегает – тем лучше.

Гості спорт називають видовищним.

Ірина, гостя заходу

Мы просто любим зрелищность эту видеть. Общение с животными, смотреть на новые породы. Я просто восхищена этими мероприятиями. И советую всем приходить, приводить детей, приучать к животным.

Переможець національного чемпіонату з дог-пулеру виступить 7 жовтня у Празі – на світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26