03 Сентябрь, 18:58

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину (відео)

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину

Стовідсоткові собаки – у Дніпрі пройшов перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру. Фіолетові кільця, за якими полюбляють бігати чотирилапі, винайшли в Україні сім років тому. Почавши як звичайна забавка, з часом така активність перетворилась на світову кінологічну дисципліну. Детальніше про собачий вид спорту дивіться у сюжеті.

Ксенія сьогодні на полі з двома собаками. Це – їхні другі змагання. Менший пес Джет — безпорідний, підібрали його на вулиці. Ксенія каже: собака — через вуличне життя — складний у вихованні.

Ксенія, учасниця змагань

Собака сложная, на человека не ориентированная. Убегала, прыгала-бегала, но вот уже выступаем, продержалась выступление.

Другий її пес – ротвейлер, виступатиме сьогодні також у категорії великих собак. Якоїсь спеціальної підготовки в обох чотирилапих спортсменів немає. Все пізнають через гру.

Ксенія, учасниця змагань

Ну прогулка, просто играем. В принципе, ничего такого не делаем, в удовольствие.

          Интересно, какой-то азарт. Для всех доступно.

Оксана на чемпіонат приїхала з Одеси. В неї також два собаки, обидва – стрибучі тер*єри. ВерткА Фларрі у спорті вже п*ять років. 7 ЖОВТНЯ разом із командою представлятиме Україну на першому світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Оксана Джура, учасниця змагань

Начинали с игры, но поняли, что должна быть определенная техника. Мы занимаемся через день, утром выходим на поле и тренируемся. 2 минуты я засекаю – 2 минуты прыжки, 2 минуты бег. И кидать важно. Вот я долго училась правильно бросать.

СТЕНДАП

Це кільце винайшли в Україні. Почавши свою історію звичайною забавкою, кидання пулеру з часом перетворилось на світову кінологічну дисципліну. І зараз на цьому полі – останній відбірковий етап на світовий чемпіонат з дог-пулеру.

На батьківщині гри національний чемпіонат проходить уперше. Судді кажуть — з задачею може впоратися будь-який пес.

Сергій Кушніренко, національний суддя з дог-пуллеру (м. Кривий Ріг)

Здесь 3 поля таких начерчено, и вот последние флаги, она должна поймать за этой линией. И принести в центр. Вот собака сейчас поймала, судья боковой поднял руку, то есть она поймала. Сейчас принесет в центр. Это один бал. Чем больше баллов собака набегает – тем лучше.

Гості спорт називають видовищним.

Ірина, гостя заходу

Мы просто любим зрелищность эту видеть. Общение с животными, смотреть на новые породы. Я просто восхищена этими мероприятиями. И советую всем приходить, приводить детей, приучать к животным.

Переможець національного чемпіонату з дог-пулеру виступить 7 жовтня у Празі – на світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал та флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначає 25-ту річницю (ВІДЕО)

Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року виповнюється 25 років. За чверть століття заклад встиг випустити близько 38 000

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають? 18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві ділянки.

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37