03 Сентябрь, 18:58

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину (відео)

Перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру відбувіся у Дніпрі: спорт повернувся на батьківщину

Стовідсоткові собаки – у Дніпрі пройшов перший Національний чемпіонат з дог-пуллеру. Фіолетові кільця, за якими полюбляють бігати чотирилапі, винайшли в Україні сім років тому. Почавши як звичайна забавка, з часом така активність перетворилась на світову кінологічну дисципліну. Детальніше про собачий вид спорту дивіться у сюжеті.

Ксенія сьогодні на полі з двома собаками. Це – їхні другі змагання. Менший пес Джет — безпорідний, підібрали його на вулиці. Ксенія каже: собака — через вуличне життя — складний у вихованні.

Ксенія, учасниця змагань

Собака сложная, на человека не ориентированная. Убегала, прыгала-бегала, но вот уже выступаем, продержалась выступление.

Другий її пес – ротвейлер, виступатиме сьогодні також у категорії великих собак. Якоїсь спеціальної підготовки в обох чотирилапих спортсменів немає. Все пізнають через гру.

Ксенія, учасниця змагань

Ну прогулка, просто играем. В принципе, ничего такого не делаем, в удовольствие.

          Интересно, какой-то азарт. Для всех доступно.

Оксана на чемпіонат приїхала з Одеси. В неї також два собаки, обидва – стрибучі тер*єри. ВерткА Фларрі у спорті вже п*ять років. 7 ЖОВТНЯ разом із командою представлятиме Україну на першому світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Оксана Джура, учасниця змагань

Начинали с игры, но поняли, что должна быть определенная техника. Мы занимаемся через день, утром выходим на поле и тренируемся. 2 минуты я засекаю – 2 минуты прыжки, 2 минуты бег. И кидать важно. Вот я долго училась правильно бросать.

СТЕНДАП

Це кільце винайшли в Україні. Почавши свою історію звичайною забавкою, кидання пулеру з часом перетворилось на світову кінологічну дисципліну. І зараз на цьому полі – останній відбірковий етап на світовий чемпіонат з дог-пулеру.

На батьківщині гри національний чемпіонат проходить уперше. Судді кажуть — з задачею може впоратися будь-який пес.

Сергій Кушніренко, національний суддя з дог-пуллеру (м. Кривий Ріг)

Здесь 3 поля таких начерчено, и вот последние флаги, она должна поймать за этой линией. И принести в центр. Вот собака сейчас поймала, судья боковой поднял руку, то есть она поймала. Сейчас принесет в центр. Это один бал. Чем больше баллов собака набегает – тем лучше.

Гості спорт називають видовищним.

Ірина, гостя заходу

Мы просто любим зрелищность эту видеть. Общение с животными, смотреть на новые породы. Я просто восхищена этими мероприятиями. И советую всем приходить, приводить детей, приучать к животным.

Переможець національного чемпіонату з дог-пулеру виступить 7 жовтня у Празі – на світовому чемпіонаті з дог-пулеру.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44